O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Rivaldo, Ronaldinho, Messi, Overmars, Del Piero, Ibrahimović, Aguero, Cavani, Wilimowski, Deyna
  • Ulubione zespoły Barcelona, Queens Park Rangers
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 9016
  • Polecenia 40191

Komentarze

0

@koksik2700 Gdyby się zetknęli, to mogłoby być ciekawie. Na samo dotknięcie, obaj by pewnie padli i leżeli na boisku. Nie byłoby zbyt dużo walki.

1

@Messinio82 Ten młody po prawej, to kiedyś wyrośnie na klasowego pomocnika. Czuję to w kościach. Okupi to jednak utratą włosów.

0

@SeeleyBooth To piosenka, którą pracownicy Barcelony śpiewają, gdy ktoś ich pyta, czy Neymar wróci do Barcelony.

3

@KSSniper Tutaj nie ma znaczenia, czy to chodzi o Dembele/Messiego/Suareza. Po prostu to samo źródło potrafi podawać różne informacje i jeżeli pasuje do upodobań - to wtedy jest pięknym źródłem, a jeżeli to samo źródło napisze coś przeciwnego - to wtedy jest złym źródłem :D

Zobacz wszystkie

151

Jakub Kulesza (Konfederacja):
- Niezależność prezydenta Dudy polega na tym, że nic od niego nie zależy.

149

Niepracująca sąsiadka z trójką dzieci i niepracującym konkubentem, zostawili garnek na piecu i wyszli z domu. W efekcie, spalili całą kuchnię i połowę pokoju. Oczywiście, w mieszkaniu socjalnym. Przy okazji zginął również ich pies. W nagrodę MOPS dał im zapomogę, nowe mieszkanie, a także obiecał urządzić lokum. A ja, za to, że sam wziąłem sprawy w swoje ręce i założyłem firmę, w podzięce dostaję podwyżkę ZUS-u.

Rząd wychowuje ludzi na nierobów. Co za patologiczna sytuacja.

144

"Osoby prowadzące działalność gospodarczą zapłacą w 2020 roku składki o 9,7% wyższe niż w roku 2019. Tym samym, comiesięczna danina na rzecz ZUS wyniesie prawie 1500 zł".

Dzięki PiS. Kolejna dobra zmiana. To nagroda za to, że biorę sprawy w swoje ręce i nie czekam, aż ktoś mnie zatrudni. Ale co tam! Lepiej rozdać leniwym i nieodpowiedzialnym, którzy siedzą w domach i się nie przepracowują, czekając na zbawienie. Nie ma ani jednego racjonalnego powodu za tym, aby rozdawać publiczne pieniądze, poza "bo tak". Dramat.

122

Smutne to wszystko. Pieniądze z Neymara przepier*****e.

I nie ma ani Neymara, ani pieniędzy, ani jego następcy.

113

Jest lipiec. Messi jeszcze moczy genitalia w wodzie, a nasze drużyny już żegnają się z Ligą Mistrzów.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?