O sobie

  • Zainteresowania Sport, Motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona™
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3344
  • Liczba komentarzy 20188
  • Polecenia 55662

Komentarze

0

@Jakchcesz @Bykunn dzięki wielkie :)

1

@jedrek7000 jakim cudem nic nie jebnie w ten teleskop? Pytam z ciekawości

0

Dobrze z tym się zgodzę, a co do analizy wstecznej historycznie zawsze schodziliśmy do ema 200 na tygodniówce zatem tam bym kupował chociaż 2 duże rynki znikają z rynku permamentnie najwyraźniej i to mnie martwi zatem byłbym ostrożny czy zamrożenie środków na przestrzeni 5 lat i przyszłego CBDC będzie rozsądne, zobaczymy. Ten rynek wykazuje wiele problemów nadal. sorry pisze na szybko bo w pozycjach jestem.

0

@patry295 czym będzie bitcoin za 10/20 lat? Nasłuchałeś się glupot i jeszcze je wciskasz ludziom dlatego to napisalem, to nigdy nie będzie złotem, a ty jeszcze wciągasz w to innych. UK już zakazało futures na cały kraj, Rosja zbanuje bitcoina, Chiny są wyłączone a wartość się buja o 50% w ciągu 2 miesięcy i ty widzisz w tym przyszłość xD nawet mi się nie chce rozpisywać o tej dźwigni poprostu robię procent skladany i mam bardziej zadowalające wyniki niż na spot. Daxem ani SP500 nie manipulują giełdy z siedzibami na Bahamach czy Wyspie zielonego przylądka

0

Ile zostało dni aż Messi wróci? Robert

Zobacz wszystkie

180

zajebiście mieli czas na wątpliwości 3 lata

161

@Chakalaka Ojojoj tak już nie można wyrażać swojego zdania biedaczki jak ci się nie podoba to nie oglądaj proste. (tak to wasz najwspanialszy argument)

146

@damianex10 piekną rzecz zrobiłeś, a ocena 4.5 użytkowników dla Grizza psss

121

@Dertinho prawidłowo za obrażanie munduru powinno się ją zbesztać z błotem

119

Ja jako dzieciak wychowałem się w dobrych czasach....mogłem powiedzieć że coś jest "p#dalskie" i nie chodziło mi o to że kogoś chciałem tym urazić czy być nietolerancyjny. Nie było hipokryzji, murzyn był murzynem, cyganie byli cyganami a nie Romami i nikogo to nie bolało. Dziś to strach do kogoś "proszę Pana" powiedzieć bo może się okazać że on akurat dziś czuje się panią albo motopompą spalinową ????

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?