O sobie

  • Zainteresowania Sport, Motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona™
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3218
  • Liczba komentarzy 18834
  • Polecenia 50649

Komentarze

0

@Kgorecki2500 w czym Ci to przeszkadza? a no tak dobra okazja żeby wyśmiać kraj ;) w UK lekarz podstawowe problemy wyszukuje w systemie i proponuję leczenie nie potrzeba doktoratu.

2

@Kgorecki2500 co Cie to chłopie obchodzi? chcesz uratować cały świat? jak nie uchodźców to teraz Rosję będziecie wyzwalac jakbyśmy nie mieli swoich problemów jprd xD nas wyzwalali od Rosji i niech tam siedzą nie trzeba wsadzac kija w mrowisko.

0

@maroon to jest matoł poprostu wystarczy na niego spojrzeć jego twarz niestety nie świeci inteligencją i dzięki ludziom jego pokroju Tusk musiał wrócić ratować platformę bo by ją spuścili w kiblu razem z kidawą i resztą gromadki, a wielka szkoda.

0

@Rewolucja123 jprd xD

0

@Cochise Ale DNA Barcelony !!

Zobacz wszystkie

179

zajebiście mieli czas na wątpliwości 3 lata

161

@Chakalaka Ojojoj tak już nie można wyrażać swojego zdania biedaczki jak ci się nie podoba to nie oglądaj proste. (tak to wasz najwspanialszy argument)

145

@damianex10 piekną rzecz zrobiłeś, a ocena 4.5 użytkowników dla Grizza psss

118

Ja jako dzieciak wychowałem się w dobrych czasach....mogłem powiedzieć że coś jest "p#dalskie" i nie chodziło mi o to że kogoś chciałem tym urazić czy być nietolerancyjny. Nie było hipokryzji, murzyn był murzynem, cyganie byli cyganami a nie Romami i nikogo to nie bolało. Dziś to strach do kogoś "proszę Pana" powiedzieć bo może się okazać że on akurat dziś czuje się panią albo motopompą spalinową ????

109

@BarcaInfo Chociaż szczerze mu przedstawił sytuacje zamiast pół roku powoływać i wysyłać na trybuny