1

@Don-Corleone Panie Corleone wrociles do płodzenia? Pamiętaj, że teraz tutaj liczą się krótkie komentarze., nie na temat tematy xD Twoich wymiocin nikt nie czyta, liczy się jedynie kopiuj wklej i jechanie po najlepszym graczu w historii!

2

@ksawizimens Dlaczego ma wyjść na dwor? Haha, zapewne nie ogarnąłeś tego co napisal?

8

@miguel8 Hahaha, o matko - dawno takich bzdur nie czytałem. "..messi dla mnie pokazał ze to nie kapitan tylko najemnik który mimo ze zawdzięcza wszystko Barcelonie ucieka..". - Ty tak na serio? Czyli jak zawdzięcza Barcelonie to ma robić wszystko to, co Ci idioci w zarządzie chcą? Leo już dawno się spłacił - dał z siebie wszystko. Wszystko kiedyś na swoj koniec. Nie chciałbym aby odszedł, ale jeżeli chce to klub powinien to uszanować. Barca niestety nie może się już zwać "Mes que un club"

2

@gaq Ja to mam totalną wy*ebkę na te gadanie o straceniu w oczach i inne głupoty ;) Tfu. Ludzie szybko zapominają o tym, co dobrego ktoś zrobił. Liczą się tylko te złe momenty.

0

@`Sin Lepsze o Messim niż o bułkach, telefonach czy tym, że komuś się nudzi... tak czy inaczej to zrobiło się śmietnisko.

3

@MESSIah16 Taaa. Ja to widzę. Messi, który robiłby całą robotę, wystawi patelnię Ronaldo i cała chwała spadnie na Ceera :)

1

@SuperVegeta Hahaha ebłem xD

10

Tak, narożnik zdecydował. Czyli dla dobra zawodnika. Słuchajcie wszytskie rundy na konto Furego. Szkoda zdrowia. Nie miał szans.

5

Dobrze słyszałem, ze na życzenie narożnika??

5

Technika i inteligencja ringowa Furego niszczy Wildera, po prostu:)

3

Wow, nie ma co liczyć na j3den cios. Fury pokazuje kawał dobrego boksu. Mega ruchy jak na tą wagę!!

49

@MateuszZbarcelony Strzelił dwa gole, wygrał mecz i jeszcze płacz.. Tak faktycznie dwa gole z Ibizą, z którą cały zespół się męczył. Wykorzystał to co miał i tyle. Jak ma strzelać i dawać punkty to może grać padakę.

0

@adukla No name? A Zidane? Tak to jest jak się ogląda tylko mecz Barcelony...

0

@KamQiX :D Ale kibicują niektórzy od nastu lat i wiedzą jak pisać xD I poprawiają innych ;)

1

Yea!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Ufff.. jak miałobyć miejsce 6 to aż mi serce zabiło, bo pokazali Leo a on wtedy strzelał na bramkę Alissonowi :P

2

Lewy reklamuje modele telefonu Honor, a nie potrafi wymówić po angielsku tego słowa ..

29

Szkoda, że Lewy dopiero 8, ale nie powinien być zaskoczony ;) Jak on głosuje to też ma takie paradoksalne wybory ;)

3

A co płaczka z Juventusu dadzą na podium??????

39

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

4

Dembele obok Leo najlepszy i schodzi...

0

@SeeleyBooth Co Ci da ten hasztag o Valverde? Ludzie wy to już chorzy jesteście. Byłby inny trener to byłoby dokładnie to samo. Zapodaj skład i nakreśl strategię na ten mecz. Podejrzewam, że nawet jakby EV dał dokładnie to samo co Ty i Barca by przegrała to i tak byś go krytykował, Ty czy inni tutaj. Zaraz byłoby: "Po co dał głąba Dembele, mógł dać zagrać Ansu...!", "Po co daje młodzika Ansu na tak trudnego rywala od 1 minuty.., mógł dać Dembele..!". Zawsze będzie okazja aby skrytykować trenera.

0

@ArdoFCB A może niech tak zawodnicy się bardziej przyłożą do meczu wyjazdowego?????

15

@Pustelnik Oho, zaczyna się, be Valverde. Ludzie, nic to nie da takie narzekanie. Jest trenerem i trzeba to szanować. Nudne to się zaczyna robić..

12

"Dla mnie Dembele jest słaby", "Poza golem nie pokazał nic", haha nie, no żałośni są niektórzy. Suarez czasami 80 minut kopie się po czole, traci na potęgę, na dodatek ma pretensje do innych. Jak strzeli gola i te same osoby co to pisały domagają się dla niego miana ZM :)

1

@mactab Jak chcesz tylko na zajęcia to poszukaj darmowych hostingów, nie ma co się ładować w koszty. Z drugiej strony jak już chcesz to szukaj takiego, który oferuje rok za darmo :)

3

@dorkizos Tego nie odgadniesz ;) Jakby inny trener zrobił zmiany jak wczoraj Valverde, który wpuścił Vidala i Dembele, którzy rozruszali cały zespół to by mówili o wyczuciu i geniuszu trenera :) Szkoda się spierać na ten temat. Póki co jest trenerem i trzeba to szanować, a nie zwalać każdą porażkę na niego.

1

@ranger3120 Ściągnij sobie sterowniki ze strony producentów, nie przez płyty ;) Co do dysku to sprawdź najpierw fizycznie czy go masz xD

0

Pod wywiadami powinien być zakaz komentowania. Jedno zdane i niektórzy takie teorie wymyślają, że szok :)

0

@El dominatore Dlaczego się czepia? Jak ktoś ma problem z językiem wśród userów i popełni jakiś błąd ortograficzny itp itd to redakcja usuwa komentarz. I wtedy tacy jak Ty mają okazję aby pocisnąć tej osobie. Heloł.

Media