O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 149
  • Liczba komentarzy 129
  • Polecenia 174

Komentarze

0

@tobiasson92
Krok w dobra stronę. Nie jest idealny.

3

Tak sie robi PR, zeby znalezc łosia, ktory łyknie jego pensje. Mam nadzieje, ze podziala na jaki Lyon albo inny Olympique.

0

@equwesta
Sprawdzilem wskaźniki i o ile zachorowania w wymienionych przez Ciebie kraje są faktycznie na zbliżonych poziomach, to wskaźniki umieralności są znacznie "lepsze". Np w UK w czasie drugiej fali osiągały wynik nawet prawie 2k dziennie, to teraz max kilkanaście osób. Na Malcie teraz mają zwykle 0-1 osoby a w poprzedniej fali mieli 5-6 osob, co stanowi ok 500%. Izrael zamiast 100 ofiar ma ok kilka

0

@Johnnie_Walker
Nie do końca tak jest. Bayern i Barca mają niezłe relacje, choćby wypożyczenie Coutinho. Teraz Bayern docenia Roberto a Barca tych dwóch. Kto wie co wyjdzie z tych wzajemnych uśmiechów xd (pewnie nic ;-)

0

@denis9401
No pewnie! Przecież gościa, który kosztował ponad 100 baniek najlepiej posadzić na lawce i za rok oddac za darmo xdxd

Zobacz wszystkie

18

Oj, Uefa wlasnie przekonala, ze czym predzej trzeba uciekac z tej skorumpowanej organizacji

14

Dwyane Wade mial wycieta łąkotke w podobnym wieku i grał kilkanascie lat na bardzo wysokim poziomie. Tym bardziej, że koszykówka bardziej wyniszcza kolana, to nie ma co dramatyzować. Oczywiście lepiej mieć niż nie mieć łąkotke ;-) Zdrowia Ansu!

11

Ja głosowałem na Dembele. Co mogło pójść nie tak? :-DDD

6

@Comentateiro
Oczywiście, że powinny być ograniczenia dla niezaszczepionych. Np tak jak dla palaczy, ktorzy swoim zachowaniem mogą doprowadzic do choroby inne osoby i maja zakaz palenia w lokalach. Swoja droga ostatnio bylem w firmie w ktorej osoby niezaszczepione musialy chodzic w maseczkach i poziom zaszczepienia siegnal tam 90%. O to jest sluszna droga.

6

@Mns21
No i co?
Jak trzeba, to trzeba. Słuchaj specjalistow a nie szarlatanow.
Ja np odczulam sie alergicznie, szczepienie 1 x miesiac od 5 lat. Co roku szczepienie na grype i nie narzekam i nie choruje.