7

Fajnie by było gdyby ktoś to Dembusiowi przeczytał i wytłumaczył bo pewnie sam nie ogarnie.

3

Zespol który grając u siebie z mocnym przeciwnikiem potrafi się zmobilizować i trener z kompleksem Barcelony. Z nami teraz wygrali i grali jak o życie a za chwilę przegraja w lidze z Cadexem, Levante czy Alaves

3

Dramat, ta dogrywka tylko 2 albo 3 kontuzje nam dała, szkoda że to bilbao tak z Realem nie grali

0

Slabe te zasady że takie mecze gramy na wyjeździe, to na dzień dobry w takim.meczu szanse to 60:40 lub 70:30 dla zespołu grajacego u siebie

Bilbao u siebie ma +20 do skilli :) na wyjeździe lub neutralu już tak nie graja

1

Dramat ten agent srissoko, chyba jakiś szaman z niego i zaczarował dembele czy cos w tym stylu

0

Hehe :)) podoba mi się jego wypowiedź.

1

ewidentnie gdzieś pod tą kopułą coś nie styka

0

czary z mleka, wyglądał lepiej niż u nas. Może mu się coś w głowie odblokowało, zobaczymy jak długo to potrwa

2

ja nie podzielam entuzjazmu jeśli chodzi o real, uzależnieni są od vynycjusza i benzemy a w środku pola bez modricia jest słabo, wygrali z nami bo nie umieliśmy albo trafić w bramkę albo popełnialismy głupie błędy, ale nie widzę w nich jakiejś potęgi :/

0

Źródło: Bez koncesji

2

Coraz częściej nie jestem w stanie na trzeźwo dotrwać do końca meczu :/

0

@JarekS do każdej dobrej/złej interwencji można przypisać wagę, a w obronie złe interwencje Oscara są dość krytyczne. Stąd niska całościowa ocena.

0

Sprzedać Serginio Desta za 100 baniek :))

0

@Roonie10 nie powtarzaj oklepanych komentarzy innych osób tylko zacznij je czytać ze zrozumieniem.
ps. polecam słownik ortograficzny

0

@Zag ???
1 -2/3 = 1/3 skoro Anglicy będą opłacali 2/3 to Barca 1/3 czego nie rozumiesz?

0

Troche hazard Barca uprawia, zgodzić się na 1.5 roczne wypożyczenie i opłacać 1/3 pensji przez ten czas to słaby pomysł. A jak Cou odpali w UK i za pół roku ktoś będzie chciał go wykupić z normalna kasę to byśmy jak zwykle byli wydymani. Z drugiej strony jak Cou będzie bez formy albo znów złapie kontuzje to wroci do nas i nasz budżet będzie drenował.

0

Heh, gosciu wymień baterie w zegarku. Sędzia przedłużył doliczony czas jeszcze dodatkowo o 2 czy 3 min

2

Ale bałagan informacyjny, totalna dezinformacja.

1

ManCity mogłoby zrobić taką promke jak w sklepach na święta- 2 raty gratis :))

0

@Patry10 obrona w 2 połowie nie wyglądała źle, problemem było wyjście z własnej połowy, co chwila traciliśmy piłkę a dalekie wybicia zgarniała Sevilla. Dość typowy obraz gry dla Barcy od kilku sezonów

1

1 połowa - SUPER gdyby nie głupio stracona bramka po stalym fragmencie gry (znowu)
2 połowa - do momentu zejścia Kounde - średnio, próba rozgrywania od bramki kończyła się stratami, a wybicia przechwytami, miałem wrażenie że tracimy kontrole nad meczem jak to wielokrotnie było w poprzednich sezonach i gdyby nie czerwona kartka to byłoby nerwowo.

3

Ten sędzia dał kolejny popis w swoim stylu, najgorsze jest to że po tak fatalnym sedziowaniu pewnie nikt mu nawet uwagi nie zwróci, nie wiem czy on to robił specjalnie czy poprostu jest kiepski.

1

@Nedio dla mnie ten sędzia nienawidzi Barcy, jest nieobiektywny i często sędziuje przeciwko Barcelonie.

18

niesamowite jest to że skończyliśmy ten mecz z większą ilością zółtych kartek niż sevilla :/