O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1701
  • Liczba komentarzy 736
  • Polecenia 753

Komentarze

0

@Dari0G Sytuacja jest sporna a mi chodzi poprostu o wyjście z głową dla obu stron i swoisty kompromis. Podobny kompromis osiągnięto przy obniżeniu pensji na czas koronawirusa bo tak wymagała sytuacja i wszyscy to rozumieli. Dlatego nie mogę pojąć jak można w takiej sytuacji odesłać do klauzuli kontraktu i pokazać palcem: o proszę, miałeś czas do 10 czerwca i nie mamy o czym gadać. Zostaniesz w klubie czy chcesz czy nie.

0

@Dari0G nie zgadzam się z Twoimi poglądami i juz. Traktuje Messiego jak kogoś więcej niż zwykłego zawodnika ale to nie oznacza, że nie widzę w nim wad. Klub zawsze jest ważniejszy od zawodnika co nie zmienia faktu, że należy mu się godne pożegnanie jeśli chce odejść. Przykład Neymara jest właśnie dobry bo Twoim argumentem jest jedynie fakt, że Messiego obowiązuje kontrakt i ma grać bez dyskusji i nie liczysz się z jego dobrem. Podobną sytuacja była z neymarem tylko w drugą stronę. To on nie liczył się z klubem ale postąpił zgodnie z umowami i prawem. Jeżeli jedynym Twoim wyznacznikiem jest prawo to masz racje, że Messi nie ma prawa odejść i powinien grać a Neymar zrobił wszystko zgodnie z prawem i również nikt nie powinien oskarżać go o konflikt z klubem a jednak takich opinii jest bardzo dużo. Kropka.

0

@artibarca aż wstyd czytać takie brednie... Pojawiają się większe kłopoty. Czy Ty oglądałeś barce przez ostatnie lata czy tylko ostatni mecz w LM? Dwumecz z Roma i juz pojawiały się zgrzyty ale postanowił, że zostanie i faktycznie spróbuję ratować ten okręt. Mecz z Liverpoolem to był już znak, że nic się z tym nie da zrobić podczas rządów które są ale Leo zacisnął żeby i postanowił ponownie próbować to ratować ale wreszcie doszedł do momentu, że ma dość. Wie, że nic nie jest w stanie tutaj wygrać a koniec kariery się zbliża. Czy to jest tchórzostwo? Ja go rozumiem bo zostało mu gry w tym poziomie te 2-3 lata a barcelonie potrzebna jest solidna zmiana.

0

@Dari0G Z kwestiami podatkowymi nikt z nas nie wie jak to dokładnie było. Sądzisz, że sam Messi zarządza swoim majątkiem i rozlicza się osobiście? Zapewne ma od tego ludzi więc ciężko mi się odnieść do tego. Napewno Barcelona straciła trochę na wizerunku. Jasne, że Messi jest tylko człowiekiem i ma swoje wady ale naprawdę chcecie mieć więźnia na 10mc za 50mln rocznie? Taki jest wasz cel? To odbije piłeczkę. Jeśli hipotetycznie pojawiłby się kupiec za 700mln to przyjelibyscie ta wiadomość za coś normalnego? Zapewne nie. Rzucalibyscie nadal epitetami, że jak to odchodzi jak miał zostać u nas do końca kariery. Uważali byście go za sprzedawczyka jak Neymar a on załatwiłby wszystko zgodnie z prawem i umowa. Czyli co: boli was, że chce odejść za darmo? Czy może jak jest godzien odejść skoro Barcelona tak dużo mu dała czy może poprostu złośliwość, że wzmocni inny klub? Nie rozumiem porostu tego. W takim razie po co ten młyn z neymarem. Przedłużył kontrakt? Przedłużył. Wziął kasę - tak. PSG wpłaciło klauzule - tak. To Barcelona i nie ma nic do gadania tak samo jak kibice. Obie strony postąpiły zgodnie z prawem. To dlaczego niesmak pozostał? Skoro dla Ciebie umowa jest najważniejsza to dlaczego tak dużo ludzi emocjonalnie podchodziła do tego transferu? Ano właśnie. Bo prawo to jedno ale sposób komunikacji, podejście zawodnika i klubu i cała reszta też ma znaczenie więc proszę nie sugeruj, że obowiązuje go kontrakt co do kropki bo sami wiemy, że finalnie nie tylko to się liczy.

4

Czytam waszych wypocin i zygac mi się chce. Każdy nagle jest przeciwko messiemu, że nie może teraz zrezygnować, że przywalić mu karę, że kontrakt i musi bo wypełnić. A gdzie szacunek dla najlepszego piłkarza w historii? Nie pamiętacie już ile pięknych chwil przeżyliśmy przez Messiego? Ile zachwytu, radości? Nagle wszystko się obróciło przeciwko z powodu tego, ze chce odejść po KOLEJNYM kompromitującym meczu w LM? Fakt, że w tym meczu Messi nie pomógł ale ile razy to robił? Ile razy wyciągał Barcelonę za uszy do kolejnego etapu LM czy do kolejnego triumfu w lidze? Nie sądzicie, że liczyć cały czas na jednego zawodnika to przesada? Gramy w 11 + zmiany i nie było nikogo kto mógłby ruszyć ta ekipę w pogoni za wynikiem, NIKT. A obrywa najlepszy bo akurat nie miał swojego dnia. Wsydzcie się wszyscy. Uważam, że messiemu nalezy się szacunek za te wszystkie lata bo bez niego nie byłoby nawet połowę tych sukcesów. Myślę, że on chciał odejść już 2 sezony temu ale za każdym razem mu obiecywano lepszy skład i lipa. Nadszedł moment gdzie powiedział koniec. Uważam, że powinniśmy uszanować jego decyzje, uhonorowac jego zasługi a nie trzymać się kruczkow prawnych, które pozwolą go na siłę zatrzymać. Naprawdę chcecie powtórki jak Neymar? I co wam to da, że zatrzymacie go na siłę, będzie brał pensje 50mln rocznie, będzie grał na odwal się albo spędzał czas na trybunach przez fake kontuzje a za rok odejdzie za darmo tak czy inaczej.

Zobacz wszystkie

43

I ciągła gadka o braku szczęścia a jak w poprzednim sezonie wygrywali po kuriozalnych golach czy bramkach w ostatnich sekundach meczu to jakoś nie mogli przyznać, że to fart tylko - jesteśmy najlepsi

42

" Na koniec ponosi współudział przy golu Jamesa " - żart? Umtiti w tym momencie chyba krył asensio. Alba zgubił krycie jamesa gdy schodził z prawego skrzydła na lewo, na krótki słupek. http://image.prntscr.com/image/907b7621a908434788498713dfb4fcb5.jpeg 5.0 dla umtitiego to jest kpina

30

Ego poziom 10000lvl xD

27

Czy tylko mnie irytuje Valverde? Mamy 3:1 i zamiast wpuszczać nowych zawodników na ogranie wchodzi Suarez - po co? Wszystko jest rozstrzygnięte, Messi walczy o złoty but to niech sobie gra ale powinien wejść mina, denis oraz gomes. Niech pograją, pokażą się to przynajmniej będzie widać czy warto ich zostawić czy nie.

23

Aż się prosiło wczoraj aby wpuścić minę za pique i alenie zamiast iniesty. Po wpuszczać w taki meczu przy prowadzeniu 2:0 inieste, który mógłby odpocząć bo zbliżają się mega ważne mecze w lidze mistrzów.