• Liczba komentarzy 118
  • Polecenia 515

Komentarze

0

@ChampionLW Przy oglądaniu Barcelony? Oczywiście że niewiele, wystarczy dobra gra przez kilkadziesiąt minut, a nie kopanie się po czole jak pod koniec kadencji Valverde...

3

Ale meczycho! Dawno się tak dobrze nie bawiłem przy oglądaniu Barcelony. Messi czaruje aż miło. Oby było tak samo w 2 połowie. Mam też nadzieję, że Griezmann coś dzisiaj strzeli, bo chłopu niefortunnie ta piłka dzisiaj odskakuje.
Visca El Barca!

1

@Danger204 Ciekawy opis, z takim się jeszcze nie spotkałem. Ale z drugie strony to mecz Atleti, może się równie dobrze skończyć 0:0 po nudnym waleniu głową w mur przez 90 minut. A kusi obejrzeć mecz Borussi, w ich spotkaniach zawsze pada pełno bramek. I chyba na tą drugą opcję się skuszę ostatecznie

0

@ranger3120 Wolałbym się skupić na jednym

0

Są już składy na mecze LM zatem:
Który mecz i dlaczego włączyć Borussia vs PSG, czy Atleti vs Liverpool?

Zobacz wszystkie

51

Dobrze, że mamy godnego zmiennika. Pique na pewno się ucieszy z nowego zadania

44

Jeżeli chodzi o Brazylijczyka. To właśnie jego asysta mnie na początku bardziej ucieszyła, niż gol Messiego. Malcom według mnie naprawdę zasługuje na więcej szans. Mógłby grać w co 2 lub 3 meczu. Lepiej by się rozumiał z drużyną i mielibyśmy wtedy pewnego gracza na ławce.