O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 427
  • Liczba komentarzy 1841
  • Polecenia 1588

Komentarze

0

@arasz1819 O jakich standardach mówisz skoro w tym roku nie był 2 razy lepszy od innych głównych faworytów/faworyta, a wygrał?

0

@Rewolucja123 Tak, Messi hahaha :)

2

@MarioVeB! No bierze udział w Superpucharze, bo wygrali ligę w zeszłym roku. W nowych zasadach Superpucharu grają mistrz, wicemistrz, zdobywca PK i finalista PK.

1

@noface Nie przypominam sobie sezonu w którym Real miał 14 pkt przewagi i był drugi na koniec. Kiedy to było? 14 punktów nad wiceliderem czy Barceloną?

5

@Djzordon Możesz się zastanawiać podczas gry statystyki indywidualne, trofea drużynowe i indywidualne plasują Cristiano w TOP2 w historii. Twoje zastanawianie i "myślenie" raczej nie wiele zmieni.

Zobacz wszystkie

38

Tylko 4 minuty zostały doliczone, a Barcelona miała przygotowany gameplan, na strzelenie gola w 96 minucie, ale oczywiście sędzia wszystko popsuł.

24

No proszę, kiedyś puchar pocieszenia - dzisiaj wielki i upragniony puchar

23

@Kengo Tak obecny poziom stanie się 4-tym poziomem. Jest szansa na awans do La Liga 2. Teraz dwie podgrupy 3-zespołowe połączą się i w grupie 6 zespołowej zespoły z jednej podgrupy zagrają dwumecz z 3 zespołami z drugiej podgrupy a przepisane zostaną punkty za 4 mecze z pozostałymi dwoma zespołami z obecnej podgrupy.
Potem z tej grupy 6 zespołowej do Playoffów awansują 2 drużyny, gdzie w playoffach będą musiały wygrać dwa mecze (nie dwumecze, tylko jeden mecz na neutralnym terenie) i wtedy awans do La Liga 2.

22

Morata w tym sezonie w Juventusie 6 meczów - 6 bramek nieuznanych z powodu spalonego

15

@SkN na straty punktów Realu licz w meczach ze słabymi a nie mocnymi