O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 330
  • Liczba komentarzy 174
  • Polecenia 327

Komentarze

1

@pluszek aleś odkrył spisek. Uważaj, oni wiedzą że Ty wiesz, już zawsze będziesz musiał oglądać się za siebie...

0

@4Fabregas4 Akurat wpływ Crujiffa na pierwszy etap Laporty w Barcy to mit (nie licząc tego, że oczywiście Laporta traktuje go jako wzór, idola i ogólnie pomnik) - Crujiff nie podejmował decyzji o kształcie klubu. Wystarczy poczytać. Stąd moje pytanie. Ale Twoja odpowiedź mi wystarcza, jesteś dyletentem z wielką ambicją by nim nie być i zerowymi szansami powodzenia. Niemniej, powodzenia. Tylko może gdzie indziej?

4

@4Fabregas4 to leć po koszulkę Atleti a tu daj sobie spokój. Jaki Johan znowu?

0

Wolałbym Wijnalduma ????‍♂️

1

@Pawlusek a może dziś Wijnaldum?

Zobacz wszystkie

21

Niezależnie od tego co i czy jest tu prawdą, to co się dzieje obnaża rzeczywiście tylko jedną degrengolade. Mediów. Nie ma świstka oficjalnego stanowiska kogokolwiek, a z każdej strony walą nagłówki (cytując): CHELSEA ODCHODZI Z SUPERLIGI. CITY TEŻ ODCHODZI. Nawet skrawka przyzwoitości w stylu: "nasze źródła donoszą", cokolwiek. Media przestały opisywac fskty. Teraz je tworzą, a dokładniej przerabiają z plotek. Jak się uda to trafia i ogłaszają sukces, jak nie to zalewają kolejnymi nie dbając nawet o sprostowania. DNO

17

I powiedział Messi, będzie to mistrzostwo. I De Jong słuchał i słuchał Pedri i wielu innych, i wiedzieli że skoro tak powiedział to tak będzie. Amen

15

W SL chodziło tylko o to by odciąć UEFA jako pośrednika w kasie, który nie dość że dostaję kasę za nic to jeszcze tak się umoscil że rządzi. Warto przypomnieć że najpierw były kluby a potem dopiero UEFA. A że pośrednika chciała wyłączyć grupa klubów a nie wszystkie? No to już chyba kogoś prawo. Natomiast - jeżeli Angole uciekają z presji kibiców to bybhylo super. Jasne, ratują mafię UEFA, ale to przynajmniej namiastka demokracji - rządzi głupi ale liczny, sterowany przez elitę :p ale nie ośmieszajmy się. Powody Angoli to szantaż rządu i UEFA połączony z korupcja (symbolem obu tych organizacji). Mnie tylko zastanawia - nie z perspektywy interesów piłkarskiej społeczności międzynarodowej (twór wirtualny, powstał w tym samym momencie co SL i z nią umrze) - ale initeresow tych 6 klubów angielskich - czy tam ktoś nie czai, że mafia nie wybacza? Nikomu? Sami się osłabiają, przy okazji innych.

13

To co. jutro Garcia, śrd Wijnaldum, czw Depay i pt - Messi zostaje :)

10

Facet kopie sobie grób takimi mafijnymi wypowiedziami. Tylko przybliża zmiany. Za dzieciaka w jakiejś słoweńskiej dupowiosce obejrzał ojca chrzestengo w TV na dubbingu i mu się wkręciło w łeb.