1

@Barca_Big_Moment Benfica przyjedzie po 3 punkty. To my możemy ewentualnie spróbować "powalczyć"

2

Pozdrawiam wszystkich, którzy mają już zdjęcia Hohlanda w koszulce Barcy na tapecie.

0

@LatajacyHolender Przestałem czytać jak zacząłeś wymieniać "sukcesy" Koemana. Jeżeli uważasz za sukcesy to co napisałeś to życzę szczęścia w dalszej podróży po Twoim świecie. Zainteresuj się trochę chociaż jak wyglądały jego sezony w tych klubach a nie piszesz że z 11 miejsca zrobił 7. Weź chłopie lekki rozbieg i wiesz co dalej. Nie licząc Holandii, z którą coś rzeczywiście udało mu się zrobić reszta Twojego komentarza to jakieś szukanie sukcesu na siłę w człowieku, który go nigdy nie osiągnął. Może napiszesz biografie "10 lat sukcesów Koemana". Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Przejrzyj trochę dokładniej jego "karierę" trenerską. Trenowanie w jednym miejscu dłużej niż sezon to dla niego osiągnięcie. To jakie miał statystki w tych klubach mówi swoje.
"Pocchettino, Klopp, Wenger, LVGaal, Mourinho, to samo robił w Evertonie (słynne 4-0 z City Guardioli), w kadrze Holandii bił Loewa, Southgatea, Deschampsa, F.Santosa, mówi ci to coś? Naprawdę takiemu trenerowi można wmówić że jest rozpracowywany przez dobrych trenerów?"
O czym Ty mówisz ? Każdy trener czasem przegrywa to jest sport. Ale jak ktoś raz po raz przegrywa z trenerami którzy są uważani za dobrych, i to przegrywa taktycznie, bo widać to w formacji, w wyjściowym składzie jak i w przebiegu meczu włącznie ze zmianami, to o czymś świadczy drogi przyjacielu.

3

@kejdzi dla Ciebie pożyteczne będzie przeczytanie jakiegoś słownika

2

@jarkos ja myślę że podstawą powinien być środkowy obrońca z profilem kapitana, lidera boiskowego. Stworzyłby z Araujo świetna pare, bo poza nim nie mamy żadnych jaj w drużynie, a on jest jeszcze chyba zbyt młody żeby mieć jakiś mocny wpływ na nasze spuszczone głowy.

2

@kejdzi Bycie malkontentem a pisanie prawdy to lekka różnica

4

Nawet jakby były możliwości to już widzę jak Hohland przychodzi do tego bagna zniszczyć sobie kariere

0

@LatajacyHolender W sensie że Koeman odnosił sukcesy przez ostatnie 10 lat ? W jakim Ty odklejonym świecie żyjesz to nie wiem. To kolejny nieudany pomysł zarządu. Ani Valverde ani Setien ani Koeman to nie są dobrzy trenerzy na klub, w którym wymagania są trochę wyższe niż utrzymanie się w lidze. Czemu aż tak ciężko to zrozumieć. Koeman pokazał już wiele razy jak taktycznie jest wybrakowany i jak go inni trenerzy niszczą na boisku. Gdy zawodnikom czegoś brakuje, tam wchodzi praca trenera. Wiem że taki standardowy latający Holender nie widzi na boisku nic poza biegającymi piłkarzami ale niestety powyżej B klasy rola trenera jest zdecydowanie większa. Dlatego ogórkowi trenerzy nie odnoszą żadnych sukcesów z żadną drużyną. Choćby na boisku biegała Hiszpania czy Barcelona z lat 2009/2012.

0

@LatajacyHolender kolejny, który uważa, że nie mamy piłkarzy żeby rywalizować z Granada czy Cadizem, czy tam oddać parę strzałów z Benfica. Biedny Koeman wrzucony na głęboką wode. We wszystkich wcześniejszych klubach pokazywał swój niesamowity kunszt trenerski, raz po raz ogrywając przeciwników swoim geniuszem taktycznym, jednocześnie prezentując wspaniałą grę, a u nas klops. Ajaj...

1

@ShawnC A jak inne zespoły mające dużo gorszych piłkarzy mogą grać dobrze? Ciekawe...

2

@FioletoweOczy O czymś to świadczy. To nie jest tak że mu nagle coś przeskakuje w reprezentacji. Od lat mamy sztab i trenerów, którzy nie potrafią wykorzystać potencjału żadnego zawodnika. Nawet Busquets zostaje MVP w reprezentacji. U nas każdy piłkarz tylko traci, nie licząc pieniędzy.

9

Tak czy siak dostaniemy w łeb w fatalnym stylu jeżeli Koeman nadal będzie na ławce

0

@Azi Dostanie się do LE i utrzymanie w lidze

0

@AmigoBlancos No ograć takie ogórki nie będzie łatwo

0

@Bagsik88 nawet nie zrozumiałeś do czego się odniosłem. Dzięki za komentarz

2

Śmieszne jest mówienie, że nie mamy kim grać, a kluby z dołu tabel top 5 lig i z poza nich ogrywają mocne kluby. Zrozumcie w końcu że trener dupa. Mamy zawodników klasowych, doświadczonych i młodych. Jak można bronić tego Koemana nadal. Nawet jak miał kim grać to nie potrafił nic z tego zrobić.

0

Koeman bije kolejne rekordy a hejterzy i tak wiedzą swoje. Psy szczekają karawana jedzie dalej

0

@Woland10 no tak bo przecież Messi nie był częścią drużyny która przegrywała z Liverpoolem i Romą bo był na boisku tylko na papierze

1

W sumie emeryturka w słonecznej Barcelonie

6

@Janiama Z czołówki to chyba biorąc pod uwagę historię klubu. Aktualnie nie jesteśmy w żadnej czołówce

0

@VamosRakieta taktycznego futbolu. Niczym Chelsea - City

0

@FCB24 Tej drużynie to by nawet Ronaldo ze swoim mentalem i umiejętnościami nie pomógł

30

Zostanę milionerem. Może dziś, może jutro, w przyszłym tygodniu, może po śmierci, ale decyzja została podjęta.

3

Jeżeli jedynym pomysłem trenera jest dośrodkowanie na obojętnie jakiego byle wysokiego piłkarza to o czym my w ogóle rozmawiamy. Przecież to nie jest B klasa, a nawet w B klasie znajdą się trenerzy z lepszą wizją. 90% drużyn w La lidze zagra lepszy futbol niż ten kabaret. A zapewniam, że te drużyny mają o wiele słabszych piłkarzy i o wiele mniej możliwości.
"Dzięki tym dośrodkowaniom zagraliśmy świetny mecz" co proszę? Rynce opadajom, idź Pan w ....

2

@fart Messi Villa Pedro, Messi Suarez Neymar... a dziś mamy Luuk, Pique i Araujo

0

@marian_konopka raczej w LE

0

@kacperFCB_ skoro tak i tak nie będzie wyników, to przynajmniej niech będzie gra w piłke a nie obrońcy w ataku i laga na Skywalkera

0

Seria jednego meczu bez porażki ! Kolejne rekordy bite przez Koemana

2

@FanBarcy22 Nie mieli bo 40 z tych 80 to Granada grająca na czas

Media