O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 675
  • Liczba komentarzy 144
  • Polecenia 651

Komentarze

0

@cules100pro Mam, ale z angielskim komentarzem. Jak klikałem z polskim, też nie miałem.

0

@Pewex Dlaczego uważasz, że Messi ciąży drużynie? Bo wszyscy grają na niego? Czy ktoś im każe? Messi robi to, co musi robić, jakby chociaż kilku piłkarzy miało jaja i potrafiło brać ciężar gry na siebie to problemu by nie było. Dziwnym zbiegiem okoliczności gdy Xavi i Iniesta byli w drużynie wszystko wyglądało inaczej. Oni odeszli i każda akcja zaczęła przechodzić przez Leo.

8

A myślałem, że nie da się grać gorzej niż w Ekstraklasie:
https://giant.gfycat.com/GeneralSoggyAfricangroundhornbill.webm

5

@sokot Piszesz o nowej Barcelonie, a zostawiasz praktycznie wszystkich oprócz Rakiticia. Coś stara ta "nowa" Barcelona :P

8

Kto do cholery wystawia Stegenowi tak niskie noty? Ukryta opcja madrycka? Stegen podawał na ryzyku swoim kolegom, bo komu miał podać? Laga do przodu? Kto ogląda mecze Barcelony ten wie, że u nas to się nie sprawdza, 95% długich piłek wybitych przez bramkarza zgarniają rywale, więc wykopanie piłki do przodu to tak jakby podać ją rywalowi. Tymczasem przy krótkim rozegraniu, nawet i ryzykownym, większości piłek nie traciliśmy, zdarzyło się kilka baboli, ale generalnie po tym jak ustawiali się (a raczej chowali) piłkarze Barcelony Marc nie miał innego wyjścia i musiał zagrywać w ten sposób. A notoryczne i powtarzające się tego typu zagrania pokazały tylko, jak jego koledzy kompletnie w dupie mieli to, co dzieje się na boisku, bo normalnie piłkarz widząc problemy przy rozegraniu piłki powinien inaczej się ustawiać, by pomóc bramkarzowi.

Zobacz wszystkie

143

Ludzie nie załamujcie mnie! Valverde uczy się na błędach - poprzednio przegraliśmy z nimi, bo oni grali 3-5-2, a my 4-3-3, przez co środek pola należał do nich. Pamiętam, że już w przerwie zaczął korygować skład, ale zabrakło już czasu, żeby odrobić straty. Dlatego teraz wystawia 4-4-2 z zagęszczonym środkiem pola na drużynę, która również lubi się utrzymywać przy piłce.

54

Tak się gasi najbardziej obiecującego zawodnika Realu.

51

37

@Michaelo20000 Z podłym ale zajebistym charakterem? Po mojemu to się wyklucza...

32

Ledwo wprowadzili VAR do LM i Realu już w niej nie ma...