0

@WilkTo co ma powiedzieć kibic takiej Celty , Realu Sociedad a nawet El Colchoneros. Zapewne powinni zacząć kibicować Realowi że względu na puchary.

16

Skoro Messi pobił rekord pichichi to od następnego sezonu proponuje zmianę nazwy tego trofeum na "Trofeo La Pulga"

0

@odo997 Chciałbym przypomnieć że to tak nie działa że kupuje się po 2 młodych zawodników na każdą pozycję którzy po chwili biją się o pierwszy skład. Najlepszym z reguły rozwiązaniem jest wypożyczenie takich perełek (tak jak to robi Real) żeby dostawały szanse w pierwszych drużynach z dołu tabeli i ogrywały się w lidze.

1

@Balboa 2 miliardy to wg Ciebie powód?

0

@masq 50,8 do 49,2

4

Jeśli faktycznie wygra Duda to przy tak niewielkiej różnicy głosów decydujące mogłoby być 2 autobusy oraz powódź w W-wie.

0

@tobiasson92 uwielbiam Wasze poczucie humoru :)

0

Coraz bardziej jestem rozczarowany Grizmannem. Ansu po wejściu praktycznie zjadł Francuza który swoją "walką" o piłkę potwierdza teorię dlaczego praktycznie nie odnosi kontuzji. Jeśli przy takim wyniku i takim etapie sezonu napastnik nie gryzie trawy w momencie wejścia na ostatnie 10min to nie ma się co dziwić że trener sądzą go na ławkę w kolejnych meczach.

2

@haryveb944 najlepsze co nas w życiu czeka to potomstwo

1

@VamosGirl Hołownia owszem ale nie teraz. W tej chwili potrzebujemy prezydenta który ostudzi zapały Jarka i wznowi współpracę z UE. Kandydat bez zaplecza politycznego to spora zagadka chociaż stawiam go na drugim miejscu w walce o prezydenturę z Dudą

5

Uwielbiam te anty-kampanie Trzaskowskiego w TVPIS. Od rana do wieczora pranie mózgów biednych rodaków. Mam ogromną nadzieję że utrze nosa rządzącym i wygra z Duda tej kampanii chociaż nie zgadzam się z nim w 100%

0

No to zaczynamy Panie i Panowie :)

1

Myślę ze stworzenie punktów kibica jak widowni podczas programów rozrywkowych (z zachowaniem zasad bezpieczeństwa) mogłoby być transmitowane jako podkład podczas meczów na żywo. Oczywiście wstęp tylko dla socios oraz regulamin kibicowania. Kilka takich punktów po 30-50 osób mogłoby być chociaż namiastką prawdziwej transmisji spotkania w telewizji.

0

To nich idzie na kasę do Mercadona jeśli tak mu zależy

1

@koksik2700 nie wiem czy by to wypaliło ale ja bym widział w przyszłości Xaviego jako pierwszego trenera od taktyki a Pyuola jako drugiego od motywacji.

3

@DLFCB Podobno tak i ma duza ilosc chorob wspolistniejacych :) (troche czarnego humoru)

13

Wyborów nie chcą przesunąć a prima aprilis przesunęli?

0

@ShinobiQWE ja bym zmniejszył czas 2x30min

1

@goryl-16 W sumie takie podejście jak Twoje jeszcze niedawno przedstawiał premier UK. Nie wydaje mi się że gdy z jednej strony dziennych nekrologów w jednej z włoskich gazet w tydzień robiło się dziesięć nie było powiązane z Covid 19.

0

Bardzo tęsknię za LL I LM ale ja tego nie widzę. Bardziej zastanawia mnie jak będzie to wyglądało np w następnym sezonie jeśli któryś z graczy zarazi się tym cholerstwem?

0

@Jaca27 już sam fakt że krematoria nie wyrabiają z paleniem zwłok mówi samo za siebie

1

@SuperPatsonFCB wpiszcie proszę koronavirus statistic I Na worldometer macie dokładne dane

0

@macio_944 jak kiedyś grałem w Fifę z synem i po jakimś czasie zaczął za każdym razem spuszczać mi wpie.... to z nerwów wypierdzielilem pada i płytę przez okno :(

0

Pół żartem pół serio: Niech wszyscy jadą na imprezę do Walencji , za 2 tyg każdy zawodnik, sędzia, trener (nie koniecznie) będzie uodporniony i wznawiamy rozgrywki.

2

@marcin000019 Jedynie Messi jest w stanie pobić jego "rekordy" (oczywiście nie umniejszając jego geniuszu), dlatego z całych sił stara się stawiać Cristiano ponad Leo.

0

Niestety jeśli zawodnikom zależy na powrocie od następnego sezonu do "normalności" to wg mnie wszystkie kluby muszą podjąć takie środki o których najgłośniej mówi Barcelona. Nie wierzę że przy niedokończonym sezonie znajdzie się klub w La Liga bez poważnych problemów finansowych.

1

Mam nadzieję że to plotka i w następnym sezonie więcej szans dostanie Riqui Puig, liczę na jego rozwój i magię w środku boiska.

0

@darek60 tak, a po 12.00 będzie trzeba mówić dobry wieczór ;)

0

Akurat mecze towarzyskie Barcy i Realu uważam za zbyteczne. Niby takie troche El Classico a emocje jak na grzybach.

0

@SuperVegeta Znajomy sobie zrobił zabieg, coś mu tam wypalali w gardle i pomogło. Poczytaj o tym.

Media