1

@Ciachbajera wytrwałość i powodzenie nic nie dają,. Musisz się przyzwyczaić.

5

Fajnie gdyby został, ale to musi iść w parze z rozsądnym kontraktem. Najlepiej dać mu podstawę i solidne zmienne, które będą uzależnione od ilości minut i wkładu w grę zespołu. Skoro będzie grał, to znaczy, że jest przydatny i należy mu się wynagrodzenie. Jeśli okaże się za słaby, to dostanie tylko podstawę.

1

Od 20 lat kibicowania Barcelonie nie widziałem tak fatalnych strojów. Oba zestawy są tragiczne. Czasami się zdążała "perełka", ale poza nią zawsze jeden komplet był spoko. Teraz nie da się na to patrzeć. Ciekawe, jak będzie wyglądała sprzedaż tych koszulek w tym sezonie.

7

Mówią na mnie "BigSam", gram w piłkę od dziecka. podpisałem kontrakt w Barceloną w wieku 22 lat. Niestety kontuzja kolana pokrzyżowała mi wszystkie plany na dalszą karierę. Wiem, że kolano może się ponownie uszkodzić w dowolnym momencie. Zarabiam sporo, mam jeszcze kilkuletni kontrakt. Wszyscy mi mówią, że mam odejść, a ja nie mam pewności, co do przyszłości mojej i mojej rodziny. Zmienię klub, znacznie obniżę wynagrodzenie, złapię kontuzję i zakończę karierę. Alternatywą jest pozostanie na tym lukratywnym kontrakcie i poczekanie na rozwój wydarzeń...

0

Przecież Bartomeu już pensje obniżał. Czyli teraz obniżamy to, co już zostało obniżone? Pique przecież zgodził się na obniżkę za Barto, wydłużył mu się przez to kontrakt.

0

@Janas11224 tki jeden gol z wolnego na Euro.

5

Everton - nasza filią, wielu graczy udało się tam wcisnąć i to za dobrą kasę.

0

@messi564 niestety szkółki to jest biznes, który sponsorują rodzice. W tych prywatnych szkółkach choci o to, aby trenowało, jak najwięcej dzieci, bo wtedy kasa sie zgadza. Na poziomie ekstraklasy to klub powinien zainwestować swoją kasę. Topowi gracze zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Jak to się ma do wydania 500zl na jednego obiecującego gracza?

5

Lepszy jeden wybitny specjalista na danej pozycji, niż gracz przeciętny, który gra na kilku różnych pozycjach.

0

@Emhyr najważniejsze jest to, że każdy kibic czy to jego zwolennik czy przeciwnik wie, że on może grać dużo lepiej w innym otoczeniu. To jest bardzo dobry gracz, ale nie każdy gracz pasuje do naszego zespołu. Dla dobra jego i naszego budżetu trzeba rozważyć sprzedaż.

0

@Cochise Antoina można spokojnie do pomocy zaciągnąć i spełni się tam bardziej niż na skrzydle. Trener prosił o Wainalduma, czyli czuje potrzebę zakupu dodatkowego pomocnika, okienko się dopiero otwarło, więc trzeba liczyć na jeden transfer do pomocy.

0

@Phoenixx Messi mimo wieku jest nadal naszym najlepszym graczem w ataku. Pozbycie się go nie spowoduje, że znajdziemy jego następcę, lidera zespołu. Dodatkowo marketingowo Messi to żyła złota. Zarabia najwięcej, ale też daje najwięcej na boisku i poza nim. Nie wierzę w to, że bez niego nagle zespół się odnajdzie i zacznie piel ie grać w ataku. Było sporo męczy bez Messiego i jakoś ta gra nie wyglądała lepiej. A w PK nie przeciwnicy byli z dużo niższej ligi. Jak dla mnie niech gra te kolejne dwa sezony, a my w tym czasie musimy zabezpieczyć skład, aby po jego odejściu było kim grać. Pozbywanie się Pjanicia, Umtiti ego, wypożyczenie Trincao to rozsądne ruchy. To raczej jest sprzątanie, po poprzednim zarządzie niż chaotyczne ruchy.

0

@Krokiet CR na samym Euro strzelił 5 goli, a w tabelce podałeś 4 w roku.

0

@ShinobiQWE dobrze, że my bez wstydu odpadliśmy w fazie grupowej...

0

LE miał Neymara, Suareza Messiego - jeden z najlepszych napadów świata. Dzisiaj by zastał coś zupełnie innego.

0

@Deviler to w tym meczu Nawalka zaczął stosować 3-5-2 zamiast sprawdzonego 4-2-2 niestety do dziś ta zmiana ustawienia jest problemem. Wystarczy przeanalizować tracone gole, w obronie jest totalny chaos, nikt nie wie, co ma robić i gracze nie trzymają swoich pozycji. Wahadlowi nic w ataku nie dają.

2

@clyde akurat to jest najgorsze, co może zrobić. To jest jeden z wielu powielanych w naszym kraju mitów. "Jak dziecko ma gorączkę, to trzeba je wygrzać" Jest zupełnie odwrotnie. Nie należy jej zbijać, jeśli jest poniżej 39 stopni, bo wtedy ta temperatura zadziała i zabija wirusa. Chłodzenie ciała z zewnątrz jest wskazane, czyli kąpiele, okłady zimne, lekkie ubranie.

1

Potężny Benzema strzelił wczoraj dwa gole w tej samej minucie 47...

1

Wracaj do domy Komarze, nigdzie nie będzie Ci tak dobrze, jak w naszych gabinetach lekarskich. Szkoda, że przy zakupie piłkarzy nie ma rękojmi lub gwarancji. Można by go było 2 lata temu oddać i odzyskać kasę. Teraz nie ma ani kasy, ani pożytku. Kontrakt dobiegnie końca, odejdzie za darmo.

1

@Dertinho ludzie w przypadku piłki nożnej w naszym kraju to gurraoptymisci. Co mistrzostwa wszystko wygląda w grze Polski podobnie, wyjątkiem było ostatnie Euro, ale wyniki przed tymi mistrzostwami pozwalały wierzyć, że nie będzie kolejnej kompromitacji. Obecnie nie ma na czym oprzeć tego optymizmu, bo nie widać ani zaangażowania, ani planu taktycznego, ani pomysłu na grę.

0

@korolocik do Xaviego to jest daleka droga, myślę, że zanim do nas trafi, to będzie trenował jakiś klub w Europie. Z Xavim będzie jedna szansa albo się uda, albo będzie mega niewypał. On sam o tym wie i nie spieszy się z przybyciem. I bardzo dobrze.

0

Branie trenera do rezerw tylko z tego powodu, że jest naszym byłym graczem to nie jest dobre rozwiązanie.

2

Nie jest niezbędny, nie udowodnił jeszcze nic. Za potencjał nie możemy płacić, bo nas nie stać. Zmiana agentów ma na celu uzyskanie lepszych warunków finansowania.

0

@PiotrR weź odgrzeb memy z wszystkich ostatnich turniejów i zmień tylko datę

6

@kunmateo93 my sprintera Dembele, który w całym sezonie wykonał 2-3 sprinty. Nam potrzebny jest bardziej skrzydłowy w postaci dryblera. My mamy 2-3 kontry w meczu, w pozostałych akcjach szybkość ma niewielkie znaczenie.

0

@kaamil1910 jak on zagra u nas kilka meczy w nowym sezonie, to będziemy musieli kolejną transzę Liverpoolowi zapłacić. Dodatkowo zaoszczędzimy na jego wysokiej pensji. Grosz do grosza, trzeba sprzątać bałagan po poprzednim zarządzie.

1

@Janiama Polska Słowacja 0-0
Polska Hiszpania 0-2
Polska Szewcja 1-0

1

@Mixtape jak dla mnie niech mmu zdrowie dopisuje, a puchary niech zdobywają inne zespoły.

0

Czwarty wybór w Juve, czwarty-piąty u nas. Na boku obrony może zagrać każdy, ale specjalistów jest niewielu. Uniwersalni gracze się u nas nie sprawdząją, są od wszystkiego, a finalnie nie dają nigdzie odpowiedniego poziomu. Do tego Turek, a większość Turków ma trudne charaktery.

0

@Bykunn a skąd teraz klub kupując danego gracza wie, ile mu zapłacić? To jest ta sama wiedza. Kupujemy Cou za 120mln dajemy mu pensję 20mln, kupujemy Desta za 18, dostaje pensję znacznie mniejszą. W alternatywnym systemie kupujemy ich za 120 i 18. Obaj dostają taką samą pensję podstawową powiedzmy 3 mln Euro, Dest dostaje bonusy o łącznej wartości powiedzmy 5 mln, a Cou o łącznej wartości 15 mln. W czym problem? Piłkarzom to się nie spodoba i nikt na to nie przystanie.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?