0

Chciałbym wierzyć, że sędzia będzie naszym największym problemem w tym meczu

0

Bardzo dużo balonów na gorące powietrze rozwiąże problem

3

@Shvedu gość wrócił po roku bez piłki a tu płacz, że mu piłka odskakuje

1

Kolejny raz mam z Nico ten problem, że chłopak znika po wejściu na boisko, praktycznie niewidoczny w tym meczu

11

Lepiej żeby w wieku 17 lat grał ostro, nawet kosztem kartek i nabierał doświadczenia, niż żeby teraz komuś wpadł do głowy pomysł oduczania go agresywnej gry na siłę.

4

Karny był dyskusyjny, ale do wybronienia - Fati został wybity z równowagi przy sytuacji bramkowej, samo zdarzenie bardzo stykowe

0

@normasubiektywna zjazd Roberto trwa od przynajmniej 3 sezonów, nie od kiedy do klubu przyszedł Koeman

1

Kilka razy rzuciło mi się w oczy dziwne zachowanie Busquetsa i Pique w obronie - obaj gubili albo dublowali krycie, zostawiając piłkarzom Valencii dużo przestrzeni. Razi to w oczy w przypadku tak doświadczonych graczy

2

@Bulos11 od odejścia Alvesa nie gra praktycznie nigdzie indziej, pojedyncze epizody w środku pola - ile czasu potrzeba do przyzwyczajenia się do nowej roli? 20 lat?

2

38 letni PO bazujący swego czasu na szybkości brany pod uwagę do gry... To powinno dać do myślenia Sergiemu Roberto jak wysoko stoją jego akcje w klubie. Iniesta dalej daje liczby w Japonii, może też chciałby wrócić?

27

@DonAndrzejos bez przesady, ma już 22 lata, tyle samo co m.in. Mason Mount, Kai Havertz czy Matthijs de Ligt, od których dzielą go lata świetlne jeśli chodzi o kulturę gry, nie róbmy z niego juniora.

8

Bartomeu: "nie pozwoliłbym na odejście Messiego" - czyt. "sprzedałbym Fatiego i Pedriego byleby tylko dalej budować zespół w oparciu o 34-latka"

0

Jak go nasz sztab medyczny weźmie w obroty to pół roku z głowy

7

Audyt: pokazuje straty za rządów Bartomeu
Bartomeu: *nie no, tyle to nie*

6

Pożegnać i zapomnieć, strasznie przeciętny zawodnik. Swoją drogą to będzie ewenement, zawodnik który wszedł na PO z braku laku i grał tam kilka lat w zastępstwie piłkarza, którego nie było

1

@kejdzi Newcastle mówi wprost o projekcie długofalowym - chcą najpierw postawić na piłkarzy sprawdzonych zwłaszcza na angielskim podwórku, aspirujących w ciągu ostatnich kilku lat do topu. Pewnie dopiero po ustabilizowaniu swojej pozycji w top 6 zaczną budować ekipę do ataku na krajowe podium, równolegle rozwijając klubową infrastrukturę, w tym stadion.

0

Zimą będzie można już negocjować transfery nie tylko z Kessiem czy Zakarią, ale też m.in. z Rudigerem, Sule, Luizem Felipe (każdy z tej trójki byłby wzmocnieniem naszej linii defensywnej, oczywiście pod warunkiem odstrzelenie obecnych złogów) czy Onaną.

2

to jest dla mnie piłkarz tak nijaki w każdym aspekcie swojego rzemiosła, że czasami wręcz zapominam jak wygląda

0

@Moov no bez przesady, Bale zaliczył zjazd, ale jednak ma na koncie tych 106 goli i 68 asyst w Realu

0

@Shvedu Mingueza i Alba... Ok.

0

@Azrik widziałeś wyniki audytu? My mamy rok na spłatę ćwierć miliarda euro długu, a to dopiero część zobowiązań

2

@Azrik czyli jedyne czego mu potrzeba to tylko to, czego w Barcelonie póki co nie ma i nie będzie

0

Laporta zdecydowany w swoich deklaracjach jak zawsze

2

Bicie w Koemana jak widać dalej modne, szkoda że Suarez nie ma na tyle klasy, żeby pewne tematy przemilczeć przynajmniej póki gra w tej samej lidze

4

@Mezocyklon87 czyli przez oststnich 10 lat nie mieliśmy ani jednego zdolnego wychowanka będącego w stanie wybić się do pierwszego zespołu, a dopiero Koeman miał tyle farta, że wszyscy skumulowali się akurat za jego kadencji?

0

Bardziej jako wtyka Laporty, ale ok

2

Garcia jest słaby, Pique coraz rzadziej dowozi oczekiwany poziom (vide mecz z Atletico), Lenglet to chyba najbardziej pechowy obrońca jakiego widziałem. Jeśli tylko jest gotowy do gry, Umtiti powinien być realnie brany pod uwagę jako zawodnik do grania w pierwszej 11.

0

Martinez nie jest głupi, przykład Koemana powinien być dla niego przestrogą. Obaj byli średnimi trenerami klubowymi, którzy rozkwitli w reprezentacjach. Po co powtarzać cudze błędy.

0

@Veysel za darmo go nie zrobił, dostał na to kilka lat spokoju i kilkaset milionów euro

0

16 milionów na wartego 70 milionów Olmo, no już faktycznie mało brakuje

Media