O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2515
  • Liczba komentarzy 662
  • Polecenia 713

Komentarze

MJW

6

Życzę im zwycięstwa, ale jak oglądałem ostatnie ME i CA równolegle, to niestety europejska piłka reprezentacyjna bardzo odjeżdża... Ciężko się oglądało południowoamerykańskie próby grania w piłkę, zaraz po obejrzeniu meczu na ME.

MJW

1

Decyzje VAR były słuszne bo zgodne z procedurą VAR. Może jednak czas pomyśleć nad procedurą VAR, żeby rzadziej było tak, że wszyscy sędziowe mają czyste papcie, tylko kibice jakoś czują się oszukani... Bo nagle wychodzi, że VAR zamiast starać się zobiektywizować newralgiczne momenty to tak jak np. w meczu Anglia-Dania na siłę wyszukał potwierdzenia decyzji sędziego (przy faulu na Keanie i potem przy sytuacji ze Sterlingiem) zamiast starać się jednak wpłynąć na lepszą decyzję. Wszyscy mają alibi, bo kontakt, a jednak chyba nie o to chodzi w sędziowaniu i nie w tą stronę to powinno iść.

MJW

0

Z jednej strony dziad jeden, a z drugiej to musimy się pogodzić z tym, że coraz częściej takie rzeczy będą się zdarzały z młodymi zawodnikami (raz kopnął na najwyższym poziomie i kilka mln na rękę za sezon chce), a nie da się stworzyć najlepszej drużyny na świecie, tylko w oparciu o tzw. kochających klub i grających u nas dla idei za kieszonkowe ;)

MJW

0

Już przestańcie pisać po kilka razy dziennie o tych wypowiedziach Tebasa w sprawie Messiego i rejestracji zawodników... Ciągle mówi to samo, wszyscy już wiedzą i rozumieją... Jak powie, że jednak można rejestrować, bo mu się źle w excelu policzyło, to wtedy coś napiszcie...

MJW

2

@Krycha1899 ale Francuzi są Mistrzami Świata... O to chodziło w wypowiedzi...

Zobacz wszystkie
MJW

43

Po co kopać leżącego, takimi ankietami?;)

MJW

27

Ciekawe, czy Laporta jakiemuś Guardioli, czy tam jakiemuś innemu trenerowi z TOP10 by narzucał 4-3-3. Tak to wg mnie traktuje Koemana jak upośledzonego. Niech go zwolni, albo pozwoli spokojnie pracować.

MJW

27

Uważam, że powinny być ze 2 możliwości na mecz sprawdzenia przez trenera VAR, jeżeli sędzia nie chce, albo przy jakiejś kontrowersji... Generalnie VAR, zamiast zmniejszyć kontrowersje to przeniósł je na inny poziom. Oczywiście było to do przewidzenia, ale i tak jestem zwolennikiem VARu i techniki w piłce nożnej.

MJW

26

No, oczywiście każdy ma prawo do opinii, ale jednak nie zamierzam zaprzestać oglądać Barcy jak odejdzie Messi. Artykuł niby OK, no ale jednak trochę przekombinowany ozdobnikami i odniesieniami. Myślę, że w tej materii warto mieć zdrowy balans, bo momentami ciężko się czyta. Taka moja uwaga jako czytelnika.

MJW

18

Najgorsze to bym dodał kwestie tych strojów. Czy na prawdę brakuje pomysłów, daltonista ten projekt robił? Jakiś różowy z gównianym zielono-niebieskim?;) Normalnie to mam to gdzieś, ale te są tak tragiczne, że aż musiałem to napisać. Dobrze, że to trzeci komplet.