O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2057
  • Liczba komentarzy 36315
  • Polecenia 62772

Komentarze

0

@Deviler Porównujesz Slavię do tych drużyn? Strzelą max jednego gola w grupie i tyle.

0

@Szreko Każdy strzelony gol to będzie dla nich sukces.

1

@Bykunn Neymar nie jest najlepszym LS? Dobre, dobre...

0

4

@Dojaar No to się nie dogadamy. Zajmuj się dalej pierdołami, co kto lubi.

Zobacz wszystkie

148

Nie wiem, czy jakikolwiek kibic Barcy sobie zadał takie pytanie.

146

Debili naprawdę nie brakuje... Policjant zastrzelił agresywną babę z nożem w ręku, która chwilę wcześniej prawie zabiła faceta (jest w ciężkim stanie), nie reagowała na strzał ostrzegawczy i gaz, a w necie nagonka na policję, że powinni strzelać w nogi. Tak, najlepiej w mały paluszek hahaha.

127

To, że piłkarze się wyzywają na boisku to jedno. Natomiast tego, że zrobiono wielką aferę, gdy piłkarze tego śmiesznego, szejkowskiego PSG zeszli z boiska, gdyż ubzdurali sobie, że sędzia jest rasistą (i wiele osób ich poparło), a w przypadku szczyla Mbappe, który groził śmiercią (nieważne, czy pod wpływem emocji) innemu piłkarzowi, nie zrobiono nic, to pojąć nie mogę.

Ludziom totalnie odwaliło z tym rasizmem i widzą go dosłownie wszędzie. Jestem pewien, że gdyby Alba zwyzywał Mbappe, to zaraz byłby dym, oczywiście na tle rasowym. Tu naburmuszony, ciemnawy szczyl grozi śmiercią białemu i problemu nie ma :D Zapewne Alba już to puścił w niepamięć, ale wiele bym dał, żeby razem ze swoimi prawnikami i pomocą Barcy, pozwali tego francuskiego dzieciaka. Ciekaw jestem, czy świat tak samo by się zbulwersował i stanął po stronie Alby / Barcy, czy może nikt by słowem nie pisnął, co by przypadkiem ciemnoskórego Kylianka nie urazić.

109

Zapewne przebieg meczu na fcbarca.com będzie wyglądał tradycyjnie:*do 10 minuty - "Niech ta obrona się ogarnie", "Kuuur... Alves..." itp.

*do 20 minuty (jeśli będzie nadal 0:0) - "Słabo to wygląda...", "Mówiłem, że będzie ciężko", "Gdzie są, ci którzy pisali, że będzie łatwe 4:0, 5:0?" itp.

*pod koniec pierwszej połowy - "Uff, w końcu. Ale obrona dziś to tragedia..."

*od ok. 60-70min (gdy pewnie będzie już z 2:0 dla Barcy, albo lepiej) - "Niech Lucho zdejmie Suareza, bo on ewidentnie bez formy".

*dalszego przebiegu nie znam, gdyż nie wiem, czy Barca wyjdzie z nastawieniem zdemolowania rywala, czy skromnego zwycięstwa i oszczędzania sił, dlatego tutaj są dwie możliwości (tak od ok. 70min):

1. "Ale brama! Dawać po manitę!"
2. "Ale marnują... Real to by dziś z 6 bram w tym meczu władował Eibarowi..."

106

@Gaucho No wręcz CUDOWNA informacja, że nie bierzemy pod uwagę doświadczonego, bardzo solidnego, ogranego w LL i LM zawodnika, który nie narzekałby, że jest zmiennikiem. Aż idę szampana otworzyć :)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?