O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1523
  • Liczba komentarzy 2715
  • Polecenia 2383

Komentarze

0

@barca87f zidane pozostanie niedoścignionym wzorem jednak ;)

2

czyli po to był de jong potrzebny - mamy wysokiego to gramy wrzutkami na pałę - nie no ronaldzie nie spodziewałem się :) geniusz strategii, geniusz!

0

@y13 a nie jest? coś się zmieniło? gramy lepiej, mamy lepsze wyniki, piłkarze mają atmosfere lepsza, ogladasz mecze z wywieszonym językiem jak pięknie chodzi piłeczka?

0

@lordziom nie wiem, czy można mieć słabsze wyniki i grać gorzej. Myślałem że nie można być gorzej za setiena, ale wtedy kuman powiedzial "hold my beer"

0

Do tych co narzekają na piłkarzy - to jest projekt kuman - on takich chciał (wiadomo Haalanda nie mógł kupić), ale miał masę innych piłkarzy. PSG zgarnęło za free : Ramosa, Messiego, Wijnalduma, czy Donnarumme - można? Mozma! Abstarchuję od tego ile płacą im hajsówza premie. Kuman chcial depaya , dostał - nie chcieli Messiego i griezmann - oddali (nie gadajcie mi o ratowaniu klubu tylko, bo to ściema Laporty jest smiesznie zalosna) kuman mogl wymyslec innych fajnych tanszych graczy - mogl stawiac wczesniej na innnych mlodych graczy ze szkolki - mogli zrobic zupelnie inny fajny, atrakcyjny projekt, ale kuman dał ciala

Zobacz wszystkie

43

jak zwykle większość osób nie umie czytać i nie zrozumiała artykułu! Suarezowi nie chodzi o to że jest płacz że musiał odejść, tylko że potraktowali go jak nic nie znaczącą jednostkę. To tak jakby po 6 latach dziewczyna Wam wysłała smsa o treści " to koniec, pozdro 600" i tak się poczuł Luis - nawet nie dostał pożegnalnych 5 min w meczu towarzyskim, a pozbyli się go telefonem 2 minutowym - jeśli dla Was to jest ok, to życzę Wam żeby Was traktowali w ten sam sposób. Ja się nie zgadzam z tym i o ile dobrze że już odszedł, to nie w taki sposób ...

43

jak to - przecież transfer, to kwestia godzin, a jutro prezentacja ;)

37

Super tylko w obecnej sytacji; po co? Po co w szatni zgnile jajaktore za rok odejdzie za darmo

30

towarzystwo wzajemnej adoracji

25

ooo czyli laporta jednak sprowadzi obiecanego Haalanda - super :)