O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1429
  • Liczba komentarzy 2175
  • Polecenia 1917

Komentarze

0

dzień bez artykułu o De Jongu i jego wyśmienitej formie dniem straconym

0

patrząc na dorobek tego pana - to nie rozumiem decyzji - jakiś kolejny brat Laporty z nieprawego łoża, czy kolejny kuzyn?

0

@Majsteer może i strzelić nawet i w pierwszych 5 meczach bramkę - rozliczę go na koniec sezonu, ale tak czy tak nie pasuje mi tu i jakoś nie będę się jarał jak będzie wychodził w pierwszym składzie i koszulki jego nie kupię ;)

0

Kadra może i tak, szkoda że trener nie, ale nie można mieć wszystkiego :/

0

@masq jak Barcelona w poprzednim sezonie ;) Z griezmanem stworzą idealny kabaret - może nie będzie lepiej, ale na pewno weselej

Zobacz wszystkie

43

jak zwykle większość osób nie umie czytać i nie zrozumiała artykułu! Suarezowi nie chodzi o to że jest płacz że musiał odejść, tylko że potraktowali go jak nic nie znaczącą jednostkę. To tak jakby po 6 latach dziewczyna Wam wysłała smsa o treści " to koniec, pozdro 600" i tak się poczuł Luis - nawet nie dostał pożegnalnych 5 min w meczu towarzyskim, a pozbyli się go telefonem 2 minutowym - jeśli dla Was to jest ok, to życzę Wam żeby Was traktowali w ten sam sposób. Ja się nie zgadzam z tym i o ile dobrze że już odszedł, to nie w taki sposób ...

43

jak to - przecież transfer, to kwestia godzin, a jutro prezentacja ;)

37

Super tylko w obecnej sytacji; po co? Po co w szatni zgnile jajaktore za rok odejdzie za darmo

30

towarzystwo wzajemnej adoracji

23

szczerze to Najszych najlepszych grajków bym tam nawet nie zabierał, tylko ściemnił jakieś kontuzje - ten puchar w Arabii jest zalosny - nawet nie wiem czy chcialbym sie chwalić jego zdobyciem - uczestnicy tego "wydarzenia " powinni je zbojkotować i oddać walkowera, albo wysłać Barcę D, a najlepiej żeby w ataku zagrał Waldek i Bartek.