O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 1132
  • Polecenia 1098

Komentarze

11

Myśleć sobie może co chce, jego prawo. Prawda jest taka, że przychodził tu jako wielki talent, gość, który jest szybki, nieprzewidywalny, ma świetne uderzenie z obu nóg i pewnie każdy z nas widział w nim za moment piłkarza ze światowej czołówki. Dzisiaj jest to zawodnik, którego jedynym atutem jest szybkość i nic poza tym. On kompletnie nie myśli na boisku, jest chaotyczny, niechlujny, nie ma jakiejkolwiek powtarzalności. Ciężko też opierać na nim projekt, bo przez większość czasu jest kontuzjowany. Liczby też go absolutnie nie bronią, a wręcz pogrążają. Trudno chyba o większe rozczarowanie w ostatnich latach niż właśnie Dembele.

0

Takie transfery w stylu Aguero to tylko krótkoterminowe latanie dziur, a nie fundamenty pod budowę czegoś, więc nie jestem specjalnie do tego przekonany. Niestety mamy zbyt wielu piłkarzy po 30 w podstawowej 11, żeby wiązać się z kolejnym takim zawodnikiem. Analogicznie zresztą sprawa ma się zresztą z Wijnaldumem czy Lacazette. Potrzebujemy trochę młodej, świeżej krwi, bo jak doskonale było widać z tym sezonie to nie Pjanić, a Pedri jest tym, który robi robotę.

0

I później wielkie zdziwienie, że zawodnicy Barcelony są w większości niesprzedawalni. Tylko jak sprzedać piłkarza, który ma kosmiczne wynagrodzenie i raczej nie będzie chciał z niego znacząco zejść?

6

@Agent005 i jeszcze dodatkowo odciążyłby budżet płacowy.

8

Griezmann to nigdy nie był topowy goleador i wyników w lidze na poziomie ponad 30 bramek ciężko od niego oczekiwać. W najlepszych sezonach lekko przekraczał 20 bramek i jeśli w przyszłym sezonie osiągnie podobny wynik to będzie dobry rezultat. Ale zawsze możemy liczyć na Braithwaite - bardzo solidny gracz, dwa razy nawet przekroczył magiczne 10 bramek w lidze. Nie możemy tez zapominać o dwóch magikami, którzy przyszli za kasę za Neymara. Weźmy dla przykładu Coutinho, który ostatnio pokazał Barcelonie, że bramki potrafi strzelać. Albo nasza czarna perła Dembele. Co prawda czasem zdarza mu się złapać kontuzje i zagrać np. 5 meczów w lidze przez cały sezon, ale nie można tracić nadziei. Być może Ousmane w wersji 4.0, bez ograniczających go Messiego i Suareza w końcu stanie się piłkarzem z tytanu i zacznie ładować po 30 bramek w sezonie. W końcu kto zabroni nam mieć nadzieje.

Zobacz wszystkie

94

I oto słowa Simeone zostają zobrazowane...

70

Już się postarają tam gdzie trzeba, żeby Javier kolejne 4 mecze obejrzał z poziomu trybun.

64

Prawda jest taka, że o zwycięstwie w tym mecz zadecyduje obrona. Liczę po cichu, że Lucho nie będzie się upierał dalej przy 4-3-3 i zagra czwórka w pomocy, bo grać w takim meczu z Munirem albo Sandro to będzie gra w dziesięciu na jedenastu.

41

Spokojnie, zluzuj trochę. Leicester to po prostu fajna historia, która często wzbudza w ludziach sympatię, ot tak, bez powodu. Nie ma to nic wspólnego z jakimś wielkim kibicowaniem.

37

Ludzie, no szanujmy się. Taka rzeznie jak w przypadku Rafinhi czy Shawa trzeba zacząć karać i z tym walczyć, bo to nie jest normalne. Dziś oni, a jutro komu następnemu kolejny drwal nogi polamie?

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?