O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, gry komputerowe, historia, książki
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, w Polsce Lech Poznań
  • Barcelonie kibicuję od Finału Ligii Mistrzów w 2011 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 690
  • Liczba komentarzy 601
  • Polecenia 1391

Komentarze

1

@tomcias10 No jak to co to jest, płód. Nie, nie jest tym samym zlepkiem komórek, które się rodzi, różni się tym, że nie ma absolutnie żadnych odczuć ani możliwości przeżycia poza macicą.

4

@tomcias10 Nie ma mowy o żadnej śmierci, bo nie ma żadnego dziecka. Jak dzieckiem może być coś, co nie ma wykształconego nawet układu nerwowego, czyli przez cały pierwszy trymestr (i dłużej)?

2

@YoungTalents Obrzydliwe jest zmuszanie kobiety do noszenia płodu, o którym wiadomo, że umrze dzień po narodzinach. Przykład z tego artykułu: https://www.mirror.co.uk/news/world-news/severely-deformed-baby-born-massive-11228272, ale można łatwo znaleźć o wiele więcej przykładów.
Nie dość, że musi przeżyć kilka miesięcy ze świadomością, że jej dziecko przeżyje najwyżej kilka dni po porodzie, to jeszcze samo dziecko skazuje się na śmierć w męczarniach tylko dla zaspokojenia swojego "sumienia".

2

@Pilka_jest_okragla Trudno ten krzyk usłyszeć, skoro aborcja w większości miejsc gdzie jest legalna, jest dozwolona do 3. miesiąca, gdzie nie mają jeszcze wykształconego układu nerwowego, a co tu dopiero mówić o narządach potrzebnych do mówienia.

2

@FDJ "Najśmieszniejsze ze za aborcjami sa te wrażliwe lewaki co chca bogatym zabierac bo wspolczuja innym ktorzy maja ciezkie zycie."
Ja popieram prawo do aborcji, a do tego jak największą wolność gospodarczą ;) oczywiście aborcja poza trzema przypadkami płatna.

Zobacz wszystkie

77

Barcelona ma tragiczne grafiki ze składem na mecz, co to za pomysł, żeby graczy podawać zgodnie z numerami a nie pozycjami. Najlepiej jak jest od razu pokazane razem z ustawieniem, tak jak Eibar ma.

60

Kwota transferu nie powala, ale trudno oczekiwać więcej za gracza, który gra mało i słabo. Dobrze że udało się go sprzedać. Mimo wszystko powodzenia Denis!

49

Polityka Valverde względem Firpo przypomina tę względem Malcoma :(

43

@Elvisek Nie wiem co to ma do czego, ale Ronaldinho ma tam swoją stopę. Doedukuj się zanim rozsiewacz fake newsy.

39

Ludzie, którzy nie mogą nosić różowego bo to "babski" kolor (co ciekawe od nie tak dawna jest za taki uważany) muszą mieć naprawdę problemy i wątpliwości co do swojej męskości :D fajne koszulki, miła odmiana

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?