0

Rok temu o tej porze kto się spodziewał, że 2021 tak się skończy? Chyba kampania wyborcza już była? Co życzyli i obiecywali nam kandydaci?

0

Kiedy wydaje się, że już nic gorszego klubowi nie może się przydarzyć to pojawia się coś takiego.

0

Czyli do tej pory w sztabie medycznym jest część starej ekipy?

0

@cyron1 Możliwe, ale niekoniecznie. Kiedyś się dowiemy.

0

@paquito88 A Ty wiesz, kto to jest lewak? Palcem nic nie musisz pokazywać. Wystarczy , że będziesz miał argumenty. Jeśli ktoś krytykuje Laporte, to jeszcze nie znaczy, że komuś się podobało za poprzednich rządów. To, że raz klub z bagna wyciągnął , nie oznacza automatycznie , że zrobi to znowu. Po prostu wydaje mi się, że zbyt dużo opowiada i czasami (delikatnie mówiąc)mija się z prawdą.

3

Jak to "brak oddamia" ? Przecież Prezes powiedział, że " piłkarze zrobili wszystko, a nawet więcej ". To kto tu miesza? Prezes czy "AS"?

1

O, pojawił się mój ulubieniec.
Nie trzeba się czepiać słów, ale czy wszyscy piłkarze zrobili co mogli? Chyba ciężko to było zauważyć?
A czy zarząd też zrobil wszystko co mógł, żebyśmy nie skończyli w LE?

4

Niestety może się okazać, że na dnie jeszcze jest metr mułu.
Teraz bym oczekiwał, ,że Laporta, który tak często plecie bzdury, stanie i zaprezentuje plan wyjścia z kryzysu (chyba płonne nadzieje, bo jak do tej pory tylko opowiadał bajki).
Ale może usłyszymy coś w stylu: wierzę, że wygramy LE. To by było w jego stylu.

1

Czas na komentarz Laporty. Czekam z niecierpliwością.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawe co jutro powie?

0

Kiedyś, dawno temu, słabą obronę nadrabialiśmy atakiem. Teraz został na Depay.

0

Wygląda na to, że dziś będziemy grać chyba najważniejszy mecz ostatniego dziesięciolecia czy dwudziestolecia ( choć z drugiej strony wygranie LM, choć było to już bardzo dawno, jest chyba ważniejsze niż popadnięcie w niebyt Ligi Europy). Oby że szczęśliwym zakończeniem. Zawsze jest nadzieja jak to powiadają.

0

Laporta ma taką obsesję . Jest na dobrej drodze.

0

Socios głosowali częściowo na obietnice, które jednak nie zostały dotrzymane. Znowu kręci: chciałem sprostować, ale.... Wydaje mi się, że znowu odwraca kota ogonem: "wiedzieliśmy, że otrzymał dobrą ofertę". Czyli sugeruje, że Messi otrzymał najpierw ofertę i nie było sensu z nim już dyskutować.
Jeśli chodzi o Dembele, to patrząc na logikę ostatnich wydarzeń, oznacza: zostań, żebyśmy latem mogli Cię sprzedać

0

Dembele słyszał (tak jak każdy) co Laporta mówił o Messim ( i innych zawodnikach) i musiał by być ostatnim głupkiem, żeby wierzyć choć w jedno jego słowo ( a zakładam, że nie jest).

0

@catalunya77 A kto teraz daje więcej niż wcześniej? Oczywiście, że nie dawał tyle, ale dalej dawał więcej niż cała ekipa teraz. I to widać po wynikach. Cała gra była od niego uzależniona, ale trzeba było to zmieniać stopniowo. Już nie powiem o stylu w jakim klub rozstał się ze swoją legendą. To po prostu wstyd. Oby z Messim nie skończył się czas Barcelony (przynajmniej nie na długo). Nadzieję przywraca przyjście Xaviego, ale niestety nie wszystkie poczynania zarządu.

0

@Zawsze_Wierny Bardzo żałosne. Póki co spore rozczarowanie ten nasz Prezes.

0

Messi też jest cule od dziecka, ale nie pomogło. Pedri będzie następny, bo jego sprzedaż podreperuje finanse?

1

Póki co Laporta przejdzie do historii jako bajkopisarz , który wypchnął z klubu aktualnego zdobywcę Złotej Piłki. Czy mógł zrobić więcej, żeby Leo został ? To się jeszcze kiedyś okaże, ale na pewno mógłby mniej "paplać ".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@greymid Oj kolego. Na wiek to bym się nie licytował, bo możesz się zdziwić. Mimo wszystko, mimo wieku, daleko bym był od tego, żeby czuć się jedynym "oświeconym". Chociaż, z drugiej strony, może takim ludziom żyje się lepiej. To prawda, właśnie boleśnie odzwyczajamy się od liczb Messiego. Czy to jest w interesie klubu to się jeszcze okaże.

4

Przecież Messi tylko człapał, a Suareza wszyscy wyśmiewali. Griezman, który nie mógł się rozwinąć przy Messim, z Messim odszedł. Jak się robi takie roszady, to i z takimi wynikami trzeba się liczyć. Tylko trzeba uczciwie powiedzieć kibicom, żeby na nic nie liczyli. Czy ktoś z tych, którzy tak popierali odejście Messiego brał ciemno brak wyjścia z grupy LM i miejsce w środku tabeli? Kto niby wg decydentów miał ich zastąpić? "Szklany" Dembele czy "szklany" Aguer? Czy ktoś z zarządu się po tym podpisywał (bo chyba nikt o tym nie mówił)? Czy Laporta w kampanii mówił, że z finansami może być ciężko i możemy nie wyjść z grupy. Nie mówił. A, zapomniałem, przecież nie wiedział. Oczywiście Barto(lo)meu nas pogrążył, ale Laporta za bardzo nie pomaga. A, zapomniałem, taką sytuację zastał i nic nie może zrobić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Czyli Laporta od początku planował wypchnięcie Messiego i od początku kłamał. Na klamstwie ciężko coś budować.

0

@filipeq Fati, ale też Dembele. Też Pedri.

0

@filipeq Ok. Zgoda, ale to chyba w dużej części od sztabu medycznego zależy kiedy zawodnik może wrócić do gry.

0

Mam nadzieję, że informacja o tym, że Laporta opiera się zmianom w sztabie medycznym to fake news. Trzymam kciuki za to, żeby Xavi wywrócił to wszystko.

0

Czy sztab medyczny przed tym sezonem nie był częściowo zmieniony?

0

"Rozregulowana" .... Bardzo piękny tytuł do pięknej katastrofy

Media