0

@kamilo0066 są równi i równiejsi jak widać.

3

@Cochise tak, tak. Już widzę jak nasi zasuwają za Bawarczykami. Przede wszystkim chciałbym, abyśmy ten mecz wybiegali oraz utrzymali koncentrację na odpowiednim poziomie nie przez 10 czy 30 minut, ale przez cały czas. Poprzednie edycje LM bardzo pięknie ukazały jak ogromne mamy w tym braki. Znaczącą różnicą między nami, a Bayernem jest to, iż u nich widać rękę trenera, u nas nie.

4

@DonMatteo901 ludzi troszeczkę w tej lewicy przygrzało na słońcu. Gość może się identyfikować czymkolwiek chce, ale rzeczywistości jest zgoła inna.

1

@Mario96w i tyrać do końca życia w pracy, która jest dla ciebie totalną abstrakcją. Ja uważam, że jednak jest lepiej mniej zarabiać, ale robić coś, co choć w ułamku sprawia Ci przyjemność/satysfakcję. W tym co napisałeś też jest prawda, co człowiek to opinia/inny punkt patrzenia na świat.

3

@paweldunajecfcb jeśli chcesz wybrać studia w ten sposób to nie idź na nie. Wybieraj zgodnie z zainteresowaniami, a nie pod względem tego czy zarobisz tyle czy tyle. Odnośnie samego kierunku to jak najbardziej jest on przyszłościowy. Wszystko idzie w automatyzację, a za tym stoi nie kto inny jak człowiek.

4

@DonMatteo901 Kukiz dobry wariat z tym pytaniem.

1

@BarceloDomo ta biologia i chemia to jakiś kosmos. Gratuluję i krocz o swoje dalej (medycyna).

0

Trochę śmieszne, iż oczekuje się stanowczej reakcji Polski na obecne wydarzenia na Białorusi. Tak naprawdę co możemy zrobić? Jedyny sposób, aby tam cokolwiek zmienić to zbrojne wkroczenie wojsk NATO na teren naszego sąsiada i siłowe zaprowadzenie porządku, tj. obalenie Łukaszenki. Nikt jednak takowej decyzji nie podejmie, bo wszyscy wiedzą czym by się to skończyło (wujek Putin nie stałby z założonymi rękoma). W innym wypadku telewizje w krajach Unii i innych zakątkach świata trochę pogadają, a i tak nic się nie zmieni.

9

@msmsms jak dla mnie może pobić, ale wynik żeby był np. 6:5 dla Barcelony. Lewy 5 bramek, 18 w tej edycji i fajnie.

3

@Kengo niech budują dalej team w ten sposób jak robią to o LM będą mogli pomarzyć, ale za 100 lat. Przepych gwiazd prowadzi tylko i wyłącznie do konfliktów.

0

@MesQueUnClub96 niech dadzą połowę i go biorą.

0

@Yoshi94 czyli w tym meczu jednak coś robi :)

0

Czy ktoś ogląda mecz Inter vs Bayer i może napisać jak prezentuje się Lautaro? Ten ziomek, za którego Barcelona zapłaciłaby 111 mln euro, gdyby nie korona kryzys.

0

@Kengo mi się np. nie podoba. O tym, że to kompletnie nie nadaje się nigdzie poza torem nie trzeba chyba wspominać. :)

3

@Janiama rzadko kiedy się zgadzamy, ale tutaj całkowicie popieram twoje stanowisko. Świetni gracze, którzy pomogliby Barcelonie, w tym moglibyśmy zacząć grać więcej wrzutek mając takiego dzika jak Lukaku w polu karnym.

0

@IronSanHybrid rozumiem to, jednakże ja mam na to inny pogląd i wyszedłbym innymi graczami. Oby nie było tak, iż Setien wyjdzie trio Vidal-Buquets-Rakitic, bo wtedy to nie będzie czego z nas zbierać.

0

@Kubox idź na najbliższy posterunek Policji i przedstaw im sytuację, a oni poinformują Cię co trzeba w tym wypadku zrobić. Oczywiście jak już pójdziesz to zgłosić to weź ze sobą dowody dokumentujące oraz jak najbardziej naprowadzające na gościa.

1

@IronSanHybrid trochę słabo się czyta, że Barcelona ma grać tylko i wyłącznie tymi gościami, którzy lepiej bronią. Bez ryzyka moim zdaniem będzie powtórka z rozrywki, a mianowicie poprzednich edycji. W sumie nie ryzyka, a po prostu zmiany graczy, na których pozycję mamy innych, bardziej optymalnych.

0

@Kubox sporo ludzi psioczy na Allegro, ale zdecydowanie lepiej jest wydać te parę/parędziesiąt zł więcej, ale mieć spokój. Nigdy nie kupuję przez olx, grupy FB, itp., bo to wylęgarnie oszustów i złodziei. Szkoda, że tak długo zwlekałeś, bo max po tygodniu już powinieneś to zgłaszać, jednakże uważam, że powinieneś to zgłosić nawet teraz. Poza straconym czasem nic więcej już nie stracisz.

1

@neeed albo obu w pakiecie. To byłby deal.

0

@IronSanHybrid no ja jednak wolałbym Semedo zamiast Roberto oraz Puiga w pierwszym składzie za Vidala. Nie bez przyczyny ze starą gwardią na czele dostajemy kilka lat pod rząd wpiernicz w LM.

0

Skoro United ma problem z zakupem Sancho to może by wykurować Dembele i skusiliby się za te 50/60 mln euro?

3

Obstawiam, że skład na Bayern będzie wyglądał tak:
Ter Stegen
Roberto - Pique - Lenglet - Alba
Vidal - Busquets - de Jong
Messi - Suarez - Griezmann
Nie ma się co spodziewać kreatywności po Setienie.

5

@PanZagadka nie wymagaj od tego trenera, że będzie w trakcie meczu reagował zmianami. Daj spokój, to trzeba na spokojnie, przy blasku księżyca dochodzić do takich wniosków.

0

@Kusco15 przecież powinni dać się zastrzelić. To normalne i oczywiste.

0

@Joe_Pesci oby tak było. :)

0

@Kusco15 zredukowali ilość Policji i zamiast ostrej amunicji używają kapiszonów?

5

@Joe_Pesci jeśli chodzi o LM to zdecydowanie wolałbym być na miejscu kibiców Realu. Mieć ich 13 na koncie, plus ostatnio wygrać 3 razy z rzędu. Naszych poczynań w tych rozgrywkach nie ma co komentować. :)
Jednak trzeba się cieszyć chwilą.

15

Odpowiedź jest prosta: Setien nie ma jaj.
Fati i Puig powinni jechać z rezerwami na finał, aby im pomóc w razie potrzeby. Kto wie, może dzięki temu rezerwy grałby w 2, a nie 3 lidze.
To jest po prostu katastrofalny błąd trenera. O tym,że po tym wszystkim nie dał mi wystąpić w meczu z Napoli też nie ma sensu pisać.

2

Wiem, że w Barcelonie ryzyko to ostatnie rzecz jaka przychodzi na myśl Setienowi, ale zdecydowanie lepiej byłoby postawić na Fatiego niż na Griezmanna. Czy ktoś zauważył, że Griezmann grał z Napoli? Także gorzej być nie może, a młody moim zdaniem zdecydowanie więcej ma do zaoferowania na skrzydle, aniżeli Francuz.

Media