O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, wojsko (jednostki specjalne), filmy akcji, historia
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 1940
  • Liczba komentarzy 2709
  • Polecenia 7318

Komentarze

2

Z tym odejściem Messiego w 2021 roku zapewne chodzi o nic innego jak podwyżkę. Poza tym przy teoretycznym założeniu, iż odszedłby to miałby wtedy 34 lata. Taki wiek to czas i pora, aby odciąć pępowinę łączącą jego i Barcelonę. Idealny moment, aby zacząć nowy projekt bez niego.

9

Niech mi ktoś powie, że w Barcelonie święte krowy nie decydują o tym kto tak naprawdę gra to go wyśmieje. Nie bez powodu kumpli Messiego się nie zdejmuje, czyt. Suarez, Alba, Vidal, Pique.
Tutaj potrzeba przemeblować ten skład jak zrobił to Guardiola. W innym wypadku będzie to zwykle pudrowanie trupa.

0

Ja pier... Wpuszcza Griezmanna w 90 minucie. Przecież na jego miejscu to po meczu podszedłbym i strzelił w pysk Setienowi.

0

Kolejny trener bez jaj i to kompletnie. Nasza pomoc powinna być budowana poprzez obsadzenie de Jonga na DMie, Puiga na CMie oraz dokupieniu kogoś do nich.

2

Serio ten trener nie nadaje się do niczego. Kolejny mecz i w kolejny meczu żadnej reakcji...

Zobacz wszystkie

101

101

Nie bardzo rozumiem. Co w tych słowach jest odważnego? To chyba normalne i logiczne, że skoro dotarli do finału to chcą go wygrać i zgarnąć puchar. Tak chyba ma każdy kto gra w finale.

95

1.Naprawdę nienawidzę deprecjonowania ludzi nieposiadających wykształcenia wyższego. W dzisiejszych czasach sporą część ludzi ukończyła kierunki, które naprawdę nie wymagały praktycznie niczego, aby je ukończyć, np. turystyka i rekreacja ( wiem, bo moja siostra cioteczna to studiowała).
2. Brak wyższego wykształcenia = debil, naprawdę ? Mam wielu znajomych, którzy nie posiadają wyższego wykształcenia, ba niektórzy z nich nie posiadają nawet wykształcenia średniego. Czy w takim wypadku powinienem uważać tych ludzi za debili? Jeden kolega ma świetnie prosperujący warsztat samochodowy, drugi zakład blacharsko-lakierniczy, trzeci firmę transportową, czwarty firmę budowlaną. Goście są świetni w tym co robią i czy tak być nie powinno? Po prostu nie chcieli tracić czasu, woleli działać i teraz mając te 25-27 lat mają już naprawdę solidny kapitał zarówno ekonomiczny jak i branżowy.
3. Stereotyp, iż ludzie ze wsi, czyli rolnicy są jacyś gorsi, tzn. wystaje im słoma z butów. Powiem tak często ci ludzie zarządzają gospodarstwami, które można nazywać już przedsiębiorstwem. Tak wiem pomagają im w tym ludzie, ale oni też są świetne zorientowani w tym co się dzieje. W innym wypadku bardzo szybko zostaliby oszukani przez ludzi ich wspomagających.
4. Nie oceniajcie książki po okładce.

84

Kurde, ale to jest śmieszne jak ludzie piszą, że Liverpoolowi należy się mistrz za ten sezon. Za to jak grają, ile mają punktów, itp.,itd. Tak jakby City punkty, które wywalczyło dostało za darmo. Kij z tego, że jak wygrają będą ich mieć więcej, kij z tego że grają świetną piłkę. Mistrzostwo należy się Liverpoolowi. Ja mam nadzieję, że Live zostanie znów bez niczego, od tak.

72

Gość poza tym,że jest wysoki, dobrze strzela głową i robi głupie cieszynki nie ma żadnych atutów do zaoferowania Barcelonie. Jak najbardziej jestem za jego sprzedażą, zwłaszcza z takim zyskiem.