O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, wojsko (jednostki specjalne), filmy akcji, historia
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 2024
  • Liczba komentarzy 3260
  • Polecenia 9477

Komentarze

0

@kris81 graty. Nie widać jakie to spotkanie, grasz na live?

0

@Witam Ipla za 7 zł

0

Jakby ktoś szukał filmu do obejrzenia sobie dziś wieczorem to polecam: Sala samobójców. Hejter, w reżyserii Jana Komasy.

9

Mnie zastanawia co jeszcze w Barcelonie robi taki Braithwaite. Tak bezużytecznego i beznadziejnego zawodnika w zespole nie było od czasu zakupu Boatenga.

3

@Rewolucja123 Setien miał tam tyle samo do powiedzenia co ja i Ty razem wzięci, czyli okrągłe "0".

Zobacz wszystkie

123

@Chwytliwy stereotypem nazywasz wychowywanie chłopca na mężczyznę, a dziewczynki na kobietę? O jakim poszanowaniu godności tutaj piszesz i gdzie niby Korwin mówiąc to ją naruszył? Naprawdę widzę, że ludziom już totalnie gotuje się pod czapką. Tak oczywistych rzeczy nie powinno się tłumaczyć i nie powinny być przedmiotem rozmów, bo po prostu traci się na to czas. Tak zostaliśmy stworzeni i gdyby było inaczej to może byśmy wyrastali na minotaury, ale chyba to jeszcze nie ten moment ewolucji.

102

@Chwytliwy bronisz babki z Lewicy, która nawet w studiu nie potrafiła obronić najprostszych tez głoszonych przez siebie. Nie zamierzam tracić czasu na dyskusję z tobą, ponieważ jak czytam twoje wypociny na tym forum to stwierdzam, iż jest to bezcelowe.

101

101

Nie bardzo rozumiem. Co w tych słowach jest odważnego? To chyba normalne i logiczne, że skoro dotarli do finału to chcą go wygrać i zgarnąć puchar. Tak chyba ma każdy kto gra w finale.

100

@Hosh troszkę go poniosło. Nic nie usprawiedliwia tego, iż niszczone jest czyjeś mienie. Od tego są służby, aby się tym zajmować. Niszczenie radiowozów policyjnych w ramach chęci uwolnienia Margot to też śmieszna sprawa, zwłaszcza że ten gość popełnił przestępstwo/przestępstwa, które zgodnie z prawem podlegają karze. Śmieszy mnie to, iż "celebryci" i inni próbują usprawiedliwiać wandalizm oraz popełnianie przestępstw w imię ideologii LGBT.