O sobie

  • Zainteresowania FC Barcelona, inne
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, Puyol, Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Stal Stalowa Wola, Liverpool FC
  • Barcelonie kibicuję od 2013

Statystyki

  • Dni w serwisie 258
  • Liczba komentarzy 544
  • Polecenia 1024

Komentarze

1

@Coutinho007 jeżeli chodzi o nasz środek pola, zaprezentował się najlepiej co z jednej strony cieszy, z drugiej martwi :P

1

zatem wygrajcie więc z Levante ;))

0

Matko jedyna Memphis

0

no wygląda to lepiej niż w 1 połowie ale kurde…Memphis proszę.

2

Gavi mega cieszy, oby to był jego dzień! Dobrze też, że na prawej obronie Mingueza a nie Roberto, całe szczęście. Po 3 pkt, VAMOS!

Zobacz wszystkie

51

To spójrz teraz na listę powołanych w drużynie Granady ośle

34

@normasubiektywna a co ma robić? grać z nami otwartą piłkę? jakich masz zawodników tak grasz

31

Andres dobrze wiedział kiedy zejść ze sceny, choć patrząc na tamten środek pola, myślę że przydałby się. Niemniej jednak decyzja była słuszna i odszedł w chwale, na zawsze zostanie zapamiętany na Camp Nou jako Wielki Don Andres :)

24

Uwielbiam gościa, jest po prostu świetny a po wczorajszej bramce ucieszyłem się jak dziecko nawet nie z faktu bramki na remis z Granadą ale z tego co zobaczyłem - niesamowita radość Araujo, pasja, widać ile znaczył dla niego ten gol, który zresztą był dobrym podsumowaniem jego występu i oczywiście to bicie pięścią i ucałowanie herbu. Mam nadzieję, że kontuzje będą go omijać i zostanie tu na wiele wiele lat.

23

Dzięki za wszystko Sergi! Szkoda że przygoda na Camp Nou dobiega końca, niestety jednak taka jest konieczność. Szkoda mi go, w ostatnim roku same nieszczęścia, śmierć mamy, kontuzje, masa hejtu i komentarzy co pokazuje tylko że słowa „tots units fem força” nie mają znaczenia, każdy jest człowiekiem ale każdy zasługuje na szacunek tym bardziej że to nasz człowiek, nasz wychowanek.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?