O sobie

  • Zainteresowania sport, elektronika
  • Ulubiony zawodnik Thierry Henry
  • Ulubione zespoły Barcelona, Chelsea
  • Barcelonie kibicuję od 8 rok życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 242
  • Liczba komentarzy 1743
  • Polecenia 2927

Komentarze

0

@RosjaninBut dla mnie Depaya, który bezsensownie holowal piłkę i ja stracił

1

@Pedro2221 jasne ale narazie się ich ciężko ogląda :)

0

Dla mnie po tym meczu kolonia holenderska wraz z trenerem powinna odpocząć od grania/trenowania. Vamos Barca! Wrócimy silniejsi!

2

Szkoda straconej bramki ale gra nie wygląda źle. Depay musi ograniczyć głupie kontry, bo idą głupie straty, i teraz pech chciał, że po jednej z nich padła bramka dla drużyny przeciwnej.

2

@martin3131 z całym szacunkiem oglądałeś ostatni klasyk, w którym Oskar był jednym z najlepszych na boisku?

Zobacz wszystkie

77

Ale mi się humor poprawił. Odpaliłem sobie mecz młodzieżowej LM psg vs Manchester City. Patrzę na skład, a w podstawie Xavi Simmons. A taki Gavi i Nico stali się ważnymi elementami 1 drużyny, a on dalej kibluje z dziećmi :)

73

On czekał na ten moment. Kiedy Laporta jest krytykowany, i państwa kluby robią co chcą. Myśli że to przysloni jego błędy. Otóż nie Panie Bartomeu konsekwencje twojego bezmyslnego zarządzania zostaną w Barcelonie na długo, a ty sam za nie odpowiesz.

63

I tak powinno pozostać na stałe nie róbmy więcej już tych żartów :)

54

O zaczyna się granie o lepszy kontrakt...

51

A ja dalej nie zmieniam decyzji. Błędem nie było wytransferowanie go z Barcy, tylko sposób w jaki to zrobiono, zasady i kierunek transferu. Tak może i chciał obniżyć pensję, tylko podobno za to chciał przedłużenia kontraktu o kilka lat, co było by błędem w stosunku do zawodnika, który miał już trochę lat i zaczynał miewać problemy z kolanami, o sytuacji z dyspozycją w LM nawet nie mówię. No ale nic Suarez jest naszą legendą i należy mu się szacunek. Nie mniej inaczej jego płacz do mediów zaczyna irytować.