O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona,
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 685
  • Liczba komentarzy 243
  • Polecenia 217

Komentarze

0

@dembabejlen Przepisy w hiszpańskiej piłce są takie że przy nowej umowie nie może zarabiac mniej niż 50% kwoty poprzednich zarobków. Laporta powiedział że Barcy nie stać nawet na te 50 % jego poprzedniej pensji.

1

@michelos Problem leży gdzieś dalej moim zdaniem jeżeli chodzi o brak takich zawodników u nas. La Masia przez wiele lat nie szkoliła zawodników pod kątem gry w pierwszym zespole albo tylko mówiono że szkolą. Teraz po przyjściu Sergio Barjuana mam nadzieję że się to zmieni i wiąże z tym trenerem duże nadzieje jeżeli chodzi o rozwój zawodników w Barcy B zgodnie z zapotrzebowaniami w pierwszej drużynie. A co do samego Puig'a powinien dostać szansę prawdziwą pokazania się przez jakąś część sezonu i nie tylko na ogony. Może zmieni swoją grę, oby..

0

@Seledynowy Griezmann vs Hazard xd

2

Ambicji mu nie można odmówić, bo ma jej nad wyraz. Natomiast w jego przypadku ambicja to za mało co może zaoferować podczas meczu.

1

@michelos czy ty myślisz że wygramy mecz gdy tylko obrona będzie załatana? Sory ale w dzisiejszym futbolu to jedenastu zawodników broni dostępu do bramki. Wystarczy że Messi nie pracuje w defensywie, a Puig nie jest jakimś De Bruyne w rozgrywaniu żeby z tego powodu był wystawiany. Nie jest jakiś fenomenalny w rozgrywaniu, nie zalicza liczb a w defensywie jest słaby to że biega za przeciwnikiem nie znaczy od razu że stosuje efektywny pressing.

Zobacz wszystkie

25

Gdy oglądam teraz skróty meczów lub powtórki z kibicami na trybunach to najlepiej obrazuje jak pełne trybuny dodają magii podczas meczu.

22

@Chudini123 wyłącz Fifę...

21

Laporta zebrał tyle podpisów bez zaprezentownia "swojej kampanii wyborczej" gdzie Font zdradził bardzo wiele w tym czasie. Nie ukrywam że jestem za tym by to Joan wygrał te wybory i czuję że gdy odkryje wszystkie swoje karty to uzyska lepszy wynik procentowy wyborców niż prezydent Bartomeu. Zauważyć można że ludzie bardzo w niego wierzą że Barca pójdzie do przodu, ja nie oczekuję że zrobi niewiadomo jaka rewolucje w klubie pod kazdym względem, ja wiem że nie sprowadzi klubu niżej niżeli Bartomeu.

13

Przechodzimy na trójkę obrońców młotki zmiana formacji ale co wy możecie o tym wiedzieć jak macie w oczach tylko 4-3-3 znane z Fify

13

Jak dla mnie to Pedri w ustawieniu 4-3-3 gra mega przeciętnie

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?