jestem ciekawe jak się będzie spisywał na boisku...

0

nie wiem na co w Barcelonie czekają ta superliga to superpośmiewisko na cały świat, gdy wszyscy się już wycofali oprócz ojców załozycieli realu i Juventusu... to ci dalej w zaparte,, w coś co i tak nie powstanie przez to sankcje i podszarpany prestiż klubu..

0

przynajmniej tyle ze real nie wygrał... bo w tym sezonie tytuł dla Atletico jest zaakceptywalny jak dla mnie bo mistrzostwa realu bym nie zniósł.

0

taka jest specyfika tego sezonu w okresie epidemiii przy pustych trybunach ...,, nie tylko Barca u siebie przegrywa ale taki Juventus tez gra słabiutko i seryjnie traci punkty,, i Liverpool to co robił u siebie na Anfield to przechodzi ludzkie pojęcie... PSG tez sie w lidze nie spisuje mistrza nie wygrają przegrają z takim Lille,,, to jest jeden z najdziwniejszych sezonów od pół wieku, jak nie lepiej, jedynie europie nie dali D.... to tylko Bayern./

0

gdyby wygrali było by mistrzostwo jak w banku... a tak to będzie 4 miejsce jak nas sevilla wyprzedzi... a nie duzo trz eba jeden jeszcze taki mecz

Zobacz wszystkie

68

te kibice na stadionie to juz nie wiedza co z soba zrobić Barca wygrywa 3-0 a ci gwizdzą na jednego ze swoich schodzacych piłkarzy..... to zenujące

29

ja mysle ze chrystyna ronaldo tez powinien oddać hołd Messiemu po meczu, uklęknąć ucałować jego stopy i przeprosić za głupie gadanie ze jest najlepszym piłkarzem na świecie

27

real ostatnimi wynikami to mi imponuje najpierw przegrali z valencią , potem cudem wygrali z villarealem a teraz cuden nie przegrali u sibie z Las Palmas, tracąc kolejne punkty oby tak dalej i mam nadzieje ze ich Napoli rozjedzie w LM

25

jaka cisza była w 85 minucie wszyscy juz pogodzenie z odpadnięciem , a tu Neymar jaką ładdną bramkę strzelił stadion sie nieco ozywił ale dalej bez euforii bo do konca blisko a potrzeba jeszcze dwóch bramek ,ale jak Neymar strzelił na 5-1 karnego to stadion szalał i wiezył mimo ze za 2 minuty koniec, i jego genialne podanie w ostatnich sekundach dało awas