O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert, Eto, Iniesta, Thiago
  • Ulubione zespoły Barca, BVB, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1149
  • Liczba komentarzy 995
  • Polecenia 3108

Komentarze

2

Czyli jedno jest pewne, Puig do grupy Amigosow nie należy. A trzeba bylo dupke pucowac.

A tak na serio, to szkoda chlopaka... widac ze bardzo mu zalezy zeby grac w tym klubie, a tu dostaje kopaniaka w cztery litery. W ostatnich kilkudziesięciu meczach dawał najwiecej nadzieji, ze ta pomoc jakos w koncu sie rozrusza. Jesli odejdzie, to mam nadzieję, ze tylko wypożyczenie wchodzi w gre na max 1-2 sezony i powinien wrócić do Barcelony.

0

@niteincubus Its smesh time

0

@kuz w minimalnych wymaganiach sie zmiescisz, wiec pograsz na najsłabszych ustawieniach. Tylko szkoda miec taka gre i nie moc w pełni zobaczyc jej walorów graficznych;/

0

@DaPi no ba, moj idol. Mam jego koszulke w ramce na scianie.

8

Zobacz wszystkie

138

Ale ze mnie farciarz! Pierwsza wizyta na Camp Nou w życiu i dziesięć bramek wpadło :D

110

Wiem, że nikogo to nie obchodzi, ale jestem tak podekscytowany, że chce się tym podzielić. Przed chwilą moja dziewczyna poinformowała mnie, że jest w ciąży! Będę ojcem! Ale dziwne uczucie mnie ogarnia, mimo iż bardzo mnie to cieszy. Coś pięknego! :)

65

Z artykulu wynika, ze zmiany beda dotyczyc zawodnikow, ktorzy albo w ogole nie grali, albo sa na wypozyczeniach. Zawodnikow, ktorzy nie maja zadnego wplywu przy ostatnich niepowodzeniach, ktorzy nijak maja wplyw na to jak aktualnie gra zespol. Takie wietrzenie zeby zamydlic oczy i udawac ze robi sie zmiany w kadrze. Tfu.

60

Ale jajca, to sie dzieje naprawdę. Kto by pomyślał, ze po tym okienku będziemy mieli jeszcze słabsza kadrę niż w poprzednim sezonie. O co tutuaj chodzi haha?!

49

Dembele wynajął apartament w centrum Barcelony. @NCTsportTransfery zostanie ogłoszony jutro po południu. 95mln + 25mln zmiennych. @NCTsport