O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik kiedys Marek Citko heh:)
  • Ulubione zespoły Barcelona ....Warmia Grajewo
  • Barcelonie kibicuję od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 1223
  • Polecenia 3133

Komentarze

0

@Botanik Zmieniłem na 778 ..taki kawał gnoja ze mnie:D

3

A ja Wam powiem, że na razie ze spokojem podchodzę do tej niby rewolucji. Pamiętam jak zespół przejmował Valverde i też był dużo podniecenia, że to trener który daje szansę młodym i tak dalej i tak dalej...rzeczywistość okazała się inna, stawiał ciągle na tych samych i miał w zespole święte krowy które były nie do ruszenia. Potem przyszedł Pan rolnik i też początek obiecujący szansę dał dla Puiga i wszyscy tutaj znowu ostre podniecenie jak to Barca się zmieni...co było dalej każdy wie...a to co zrobił w meczach LM dla Puiga to po prostu jak plunięcie w twarz...znowu święte krowy człapali po boisku z pseudo kapitanem na czele...obawiam się, że Barcelona to taki klub , że tutaj większość nowych piłkarzy czy trenerzy traci swoją osobowość i są inni niż w poprzednich klubach. Tutaj liczy się wynik, kibice szybko zmieniają zdanie są jak chorągiewki...jedyny który wytrzymał ciśnienie i robił swoje to Pan trener Guardiola.

0

@MesQueUnClub_87 Kolego to dzięki właśnie tym kibicom piłkarze mają takie życie jakie mają...Oni grają dla nas...bynajmniej takie powinno być założenie...ale ciężko to zrozumieć takim ludziom jak ty...

0

@Deathwing112 Nie uważasz, że wyglądało by to o niebo lepiej niż taka szopka jak jest teraz?...po za tym dużo piłkarzy legend tak robiło, że ogłaszało odejście z klubu dużo wcześniej.

0

@Deathwing112
A ja się czasem zastanawiam czy taki ktoś jak Ty powiedział by to w oczy drugiemu czy tylko chowa się za monitorem...coś ci nie pasuje w tym co napisałem?

Zobacz wszystkie

76

Przerażony jestem reakcją "sztucznych" kibiców City jak ktoś napisze że chce zwycięstwa Live.Prawda jest taka, że gdyby Pep ich nie trenował, liczba kibiców na tej stronie była by zerowa....Liverpool ma więcej w Polsce kibiców niż City i nawet to że trenerem City jest Guardiola nie zmieni tego...prawda też jest taka, że tylko kibice Barcelony podniecają się ich grą.

64

Uwielbiam gościa bo to jest bramkarz z klasą,jak stoi na bramce to nie pajacuje robi swoje i tyle...jak puści babola głowa w dól i gramy dalej jak wybroni karniaka też poważna mina i gramy dalej uwielbiam to zagadkowość w nim.Wiem że wielu dzieciaków na tej stronie woli Niemca bo to taka słabsza kopia Neura ale dla mnie Bravo to klasa.Mam nadzieję że pokochają go w City i bardziej docenią niż tutaj....powodzenia mistrzu.

49

Zastanawiam się po co admini wrzucają taki news?...Oglądałem całą sytuacje i wcale Messi z uśmiechem nie oddał mu tej koszulki,wyglądało to tak jakby rzucał kość dla psa.Karmicie dzieci z gimnazjum takimi bzdurami,bo Messi to więcej niż człowiek eh...a czemu nie napisaliście że Suarez też miał taką samą sytuację i mało tego objął chłopaka i zachował się o wiele inaczej niż Messi.Czasem wydaje mi się że wrzucacie takie newsy dla samego wrzucania,a dzieciaki łykają to wszystko.Messi to taki sam człowiek jak my a to że gra w piłkę tak jak gra chwała mu za to ale podniecać się takimi rzeczami to absurd.Oddanie dla piłkarza koszulki to jak splunięcie,a newsy o Messim czasem są żenujące...jak np.ten że Messi nie może wydalić kamienia to było szczytem już.Droga redakcjo na tej stronie siedzą też ludzie powyżej 25 roku życia i proszą was trzymajcie poziom.

46

Szacun Dani,pokaż tym wszystkim którzy chcą Ciebie zastąpić Vidalem że masz jeszcze coś do pokazania w Barcelonie.Najlepszy prawy obrońca na świecie oddany dla klubu,po jego odejściu szybko nie będzie drugiego takiego gracza.Tym wszystkim co po jednym słabym meczu już go oddają lub zastępują Vidalem proponuje włączyć sobie fife i tam bujać w obłokach.

42

Ja nie rozumiem jednej rzeczy...ok stała się katastrofa zginęli niewinni ludzie,ale teraz to co zaczyna się dziać dookoła to szopka.Wrzucanie zdjęć z piłkarzami co zginęli czy wypowiedzi trenera i branie to jako przepowiednie to już żart.Pamiętajcie że tym samolotem też leciały normalni ludzie tzn.nie piłkarze i o nich już się praktycznie nie mówi.Czy piłkarz jest ważniejszy od człowieka nie znanego?Ten świat staje się chory,jakieś teksty że tym samolotem leciał też Messie a ja się pytam no i co z tego.Tragedia jest tragedią i wszyscy są równi,śmierć nie wybiera biedny bogaty,sławny czy nie i dlatego Ona jako jedyna jest sprawiedliwa.Tak samo katastrofa w smoleńsku,aż rzygać się chce.Codziennie na drodze giną ludzie,są ojcami,braćmi matkami,córkami...i jakoś cisza.Dla mnie w obliczu śmierci każdy jest równy i nie ważne czy to byłby Messi czy Ronaldo czy zwykła Halinka z Białegostoku,każdy jest równy...