O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 517
  • Liczba komentarzy 93
  • Polecenia 194

Komentarze

4

Karny po ręce Pique ewidentny. Ewidentna czerwona dla Parejo. Nie wspominam o drugiej żółtej dla Pino za uderzenie w twarz Alby. Przy sytuacji z Albiolem wzajemnie się trzymali - moim zdaniem słuszna decyzja. Ogólnie sędziowanie … hiszpańskie.

1

I czy patrząc na kolejne newsy nie zmienia się troszeczkę ocena Koemana? Najpierw było #MessiOut, #AmigosiOut, #KoemanOut, a teraz #SztabMedycznyOut. Łatwo i szybko ocenia się wszystko… nie mając zielonego pojęcia, co dzieje się wewnątrz klubu.

0

@slayer mogło tak być. Inna teoria moja to błędy w przygotowaniu fizycznym i nawet Xavi tego nie uratuje. Może na to wskazywać ilość kontuzji. Kolejna sprawa - albo Fati tak dużo wnosi, jak z Valencią, albo zespół grał tak jak chciał grać czyli na zwolnienie Koemana.

5

@slayer a kogo by nie przerosło? Valverde był super trenerem moim zadaniem, ale miał plan na zespół z Neymarem. Koeman miał plan na zespół z Messim, Fatim, Dembele. W zamian ma do dyspozycji L. De Jonga. Przykre to, ale niestety prawdziwe.

5

Ja powiem tak. Dajcie dynamicznych skrzydłowych z umiejętnością gry 1 na 1, którzy potrafią zrobić przewagę, a zobaczycie inny zespół. Wtedy otworzą się nagle korytarze dla Alby i Desta, wtedy nagle odżyje Depay, wróci skuteczność itd… Brakuje osób, które potrafią wprowadzić element chaosu w defensywie przeciwnika (mam na myśli Fatiego, Dembele lub może w przyszłości Sterlinga), a to daje przestrzeń, to wpływa na czas i podejmowane decyzje przez zawodników. Możecie się spinać, żeby wywalić Rudego, ale będzie to zmiana bez sensu. Podobnie jak w Legii z Michniewiczem.

Zobacz wszystkie

34

Zauważyliście jak świetnie fizycznie wyglądała Barca? Na początku Koeman nieźle dołożył do pieca. Tak nie trenowali chyba od dawna i to tłumaczy kiepski początek sezonu. Wygląda to optymistycznie.

22

@4Fabregas4 a powiedział, czy tylko Soler twierdzi, że powiedział? :D jak dla mnie prawidłowy karny

14

@Azi @KacperVEB @Encore Nie rozumiem, czemu nabijacie się z chłopa. Dostał swoją szansę znalezienia się w wielkim klubie i skorzystał z niej. Szydzić można z osób, które go sprowadziły, a nie z samego zawodnika. Powinniśmy podziwiać jego zaangażowanie i chęć zrealizowania się na najwyższym poziomie. To nie w niego należy uderzać. Wielu na jego miejscu już by się poddało.

11

Ależ Busi dał spokój drugiej lini w drugiej połowie. Cichy bohater. Man of the match - Pedri.

8

Koeman zwiększył intensywność treningów i teraz to wychodzi. Pierwszy mecz na świeżości super. Później regularny zjazd. Jeszcze kilka meczów i wszystko odpali. Wtedy dadzą nam dużo radości. Koeman ma pomysł na zbudowanie drużyny i to jest najważniejsze. Stwarzają dużo sytuacji, ale brakuje wykończenia. Jeszcze niedawno nie stwarzała Barca sytuacji sobie... trochę cierpliwości :)