O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Poparzeni Kawą Trzy,
  • Barcelonie kibicuję od 2005/2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3743
  • Liczba komentarzy 8074
  • Polecenia 20444

Komentarze

1

@Pawlak1992 Wilder to jak dla mnie też duża zagadka. Wraca po długiej przerwie od walki, w której został zdeklasowany.

6

Jak ktoś jest spragniony dalszych walk to dziś leci UFC 266. Oprócz dwóch walk mistrzowskich do Oktagonu UFC wraca Nick Diaz w rewanżu z Robbiem Lawlerem. Pierwszy pojedynek stoczyli, UWAGA w 2004 roku. Strasznie jestem ciekaw jak się zaprezentuje.

18

Brawo Usyk, piękna sprawa. AJ zostawił nogi w domu, przez co różnica w warunkach nie miała żadnego znaczenia. Ukrainiec pokazał dziś bokserski warsztat na najwyższym poziomie i dołożył do tego szczyptę magii, którą posiadają nieliczni.

Brakuje tylko mocniejszego uderzenie, a Anglik do decyzji by nie dotrwał.

10

@hayek Teraz chleje 8 piw dziennie i wali konia, więc forma będzie kosmiczna.

4

@amanter @Encore Zdania ekspertów podzielone ;)

Zobacz wszystkie

131

No sorry, ale nie obracam się w towarzystwie, które wytknie mi, że mam zegarek za 150, a nie za 400. Chodzi tylko o to, żeby znać godzinę, a nie o to, żeby komuś imponować czy podnieść sobie status społeczny.

120

Wcale się nie dziwię Puigowi, że zastanawia się nad odejściem z Barcelony. W naszym klubie wszystko za długo trwa. Ten chłopak ma 19 lat i jest 3 stopnie od pierwszej drużyny ! W jego wieku Rashford, Mbappe, Martial i wielu więcej dostawało już porządne szanse w bardzo silnych drużynach. Takie obchodzenie się jak z jajkiem może nie podobać się wielu chłopakom z La Masii. Gdy Puig widzi, że jego rówieśnik jedzie na mundial a on gra sobie z amatorami, którzy biegają sobie po boisku po szkole w jakimś juvenilu to co może sobie pomyśleć ? Pomyśli sobie, że może warto odejść gdzieś , gdzie zostanie rzucony na głęboką wodę i dostanie szanse na pokazanie się światu. Czasy się zmienił. 23 latek to już nie jest młody talent tylko w pełni ukształtowany piłkarz. A 18 latek to już nie jest młodzik tylko opcja rezerwowa dla trenera pierwszej drużyny.

104

@Janiama To po co płacić składkę zdrowotną. Jak mnie z niej zwolnią to proszę bardzo. Luxmed już czeka na moje pieniądze.

95

Eredivise przekłada kolejkę swojej ligi, by Ajax miał cały tydzień na przygotowania do meczu z Totkami. Miły gest. Ajax reprezentuje Holandię w Europejskiej piłce i każdy to tam docenia.

W naszym kraju wszyscy srają na Legię i życzą jej odpadnięcia w pierwszej rundzie kwalifikacji. Taka różnica.

94

@Pawlak1992 Z jego zasięgami i oznaczeniem Świątek więcej osób z zagranicy będzie wiedzieć o co chodzi, co tylko może Idze pomóc. Tak działają sociale.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?