O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, literatura, historia
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool FC, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 533
  • Liczba komentarzy 47
  • Polecenia 46

Komentarze

0

@Bogan to nadal nie zmienia faktu, że do tej pory pozbyliśmy się tylko Rakiticia, a na listę płac wskoczył Pjanić, wrócił Coutinho, a młodzież typu Pedri i Trincão nawet jeśli nie ma wysokich kontraktów to też za darmo nie gra. Także jak na razie wychodzimy na minus, a nie zapowiada się, żeby udało się jakoś znacząco uszczuplić budżet płacowy pozbywając się zawodników w takim tempie, w jakim robi to zarząd.

0

@liam czyli dopóki kogoś nie sprzedadzą to nie mają. Na jedno wychodzi.

0

@SuperPatsonFCB kupowanie zawodników na życzenie trenera to poniekąd miecz obosieczny. Tak jak wspomniał @neeed jeśli to nie wypali to za rok Koemana nie będzie w klubie, a zawodnicy zostaną i mogą nie chcieć odejść z klubu jak chociażby teraz Umtiti. Ponadto cały czas mam w pamięci transfery z czasów Lucho, już po zwolnieniu Zubizarrety, który jak pokazał czas wcale nie był takim najgorszym dyrektorem sportowym. Pomysły typu Arda albo kupno Aleixa Vidala i upychanie go na siłę na prawej obronie kiedy ewidentnie mu nie szło na tej pozycji to pierwsze z brzegu przykłady. Także o ile faktycznie wizję trenera najlepiej oceniać jeśli jest realizowana w pełni, z takimi zawodnikami jakich oczekuje, to trzeba brać poprawkę na to, że sytuacja w klubie nie jest zbyt stabilna i tak naprawdę każdy przeprowadzony w tym oknie transfer będzie obarczony dość sporym ryzykiem.

1

@Coutinho007 motyw pojawiający się tuż po refrenie "Perfect Strangers" brzmi jak przyspieszone intro "Kashmir". Gdyby oba utwory były grane w podobnym tempie podobieństwo byłoby dużo bardziej ewidentne.

0

@Colon #TeamGeddy przy czym nie była to miłość od pierwszego "wejrzenia". Muzycznie Rush mnie zachwyciło od razu, ale potrzebowałem trochę czasu, żeby przyzwyczaić się do wokalu. Teraz nie jestem w stanie sobie wyobrazić kogokolwiek innego na tym miejscu.

Zobacz wszystkie

26

Nadal nie rozumiem czemu klub nie puścił go latem do Betisu. Nawet w przypadku odejścia Rakiticia byłby szósty w kolejce do gry, a miejsce zwolnione przez Ivana rozłożyłoby się na dodatkowe minuty dla Vidala i Roberto. W razie większej liczby kontuzji mógłby grać Puig, a w obecnej sytuacji jeden nie gra wcale, a drugi regularnie pada ofiarą brutalnych ataków w trzeciej lidze.

4

@Odesseiron pachnie mi to zagrywką na podbicie ceny dla nas. Taki trochę pies ogrodnika, nie chodzi o to, żeby Neymar koniecznie trafił do Realu tylko bardziej, żeby nie przyszedł do Barçy.

3

14 goli w pięciu meczach, przecież to wynik z kosmosu! Po trzech latach nadal robi ogromne wrażenie. Cała masa napastników nie strzela tyle w ciągu ponad 30 kolejek. Czas robi jednak swoje i wiadomo, że nie można już wymagać od Luisa takich liczb, a jego obecny dorobek strzelecki i tak zasługuje na uznanie. Taki już jego urok, zmarnuje setkę, żeby potem strzelić z jakiejś niemożliwej sytuacji.

2

@Danny Gaucho nie żebym się czepiał, ale netto może być inaczej niż na rękę? :D

1

@Dejvv Semedo po jednej stronie z Dembele > Semedo bez Dembele przed sobą