O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi Iniesta
  • Ulubione zespoły Wisła Kraków, Arsenal, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 630
  • Liczba komentarzy 83
  • Polecenia 101

Komentarze

1

@Chudini123 Mam podobne odczucie. Albo się stęskniliśmy za piłka albo się na niej kompletnie nie znamy:)

1

@Lubczyk698 Kolego wiara szczególnie katolicka to jest najgorsza możliwa opcja zniewolenia człowieka w myśl jakiś zasad których mało kto przestrzega. Ja jestem zagorzałym przeciwnikiem jakichkolwiek religii, a niestety tej w której się wychowałem czyli katolicyzmu najbardziej. W mojej opinii jakakolwiek religia patrząc na ich ogół na świecie to próba wytłumaczenia człowiekowi co będzie po śmierci. Każda, ale to każda religia na świecie w istocie, w finalnym sensie swojej doktryny tłumaczy ludziom co będzie po śmierci, gdyż wynika to ze zwyczajnego strachu przed nią. Wiele osób wierzy w "coś" co będzie gdy umrze. Natomiast dlaczego katolicyzm, szeroko mówiąc chrześcijaństwo jest najgorsze według mnie? Ponieważ dlatego, że wyżej wymienieni zupełnie odeszli od ideałów tej wiary. Hierarchowie kościoła katolickiego (na nim się skupię bo różnice między religiami chrześcijańskimi są niewielkie) to jest jakaś farsa i stanowią wręcz antytezę ideałów które głoszą. Natomiast zwykli katolicy....no cóż...w Boga wierzą ale....Któż z nas "wyspowiadał się z cudzołóstwa a zaraz potem wracał do domu i robił to samo? To jest zwykła hipokryzja. Idealny przykład to spowiedź przedmałżeńska. Ci co mieszkają razem przed ślubem spowiadają się raz (tuż przed) Ci co nie 2 razy. Na sztukę byle by "grzechu nie było". Zabił wyspowiadał się i pokutę odprawił a potem do komunii idzie, inni uprawiali stosunek w zabezpieczeniu to się wyspowiadać muszą nawet jak są małżeństwem!!!! Opaśli księża opowiadają o poście nie myśląc, że przykład idzie z "góry"? Ojciec dyrektor opowiada, że w związku z "epidemią" potrzebuje datków? Miłe Panie, szacowni Panowie piramidalna hipokryzja. Księdza którego znam szanuję za to, że jest świetnym businessmanem bo jak to powiedział do odwiedzającego parafię kolegi po fachu "kazanie ksiądz wygłosi a taca oczywiście Twoja". Jest nagonka na muzułmanów w kraju. Oni to chociaż mają zasady. Chore bo chore ale mają.

0

@Karlik08 Jak to nawinął Pezet. „ Codziennie uczę się ze nie ma uczuć, jest tylko hajs sex hajs i trochę brudu”....

5

Dałaby więcej niż Griezmann. Wydaje się po tych epizodach ze wie gdzie jest i chce się pokazać. Życzę mu powodzenia.

0

@conveluki I masz całkowitą rację niestety...

Zobacz wszystkie

21

Podziwiam Ajax. Przede wszystkim za to że udowadniają ze można osiągnąć sukces grając przy tym ciekawa dla oka piłkę. Mimo braku wielkich pieniędzy i niesamowitych gwiazd do osiągnięcia tych sukcesów nie potrzebują autobusów, symulowania, narzekania na co tylko się da. Wychodzą na Bayern i grają swoje, to samo z Realem, Juve a teraz z Tottenhamem. Świetnie to wyglada.

16

Bardzo udany transfer. Świetny piłkarz...szkoda że niektórzy patrzą na niego przez pryzmat Iniesty czy Xaviego.

8

Moim zdaniem on nie jest złym trenerem tylko poprostu nie ma charyzmy na tak wielki klub. Piłkarzem wielkim nie był, sukcesów w trenerce też nie ma jakiś niesamowitych...wydaje się poprostu że nie jest autorytetem dla naszych piłkarzy. W trudnych chwilach podczas meczu mam wrażenie że on nie ma pomysłu jak coś zmienić. Piłkę gramy nudną. Kiedyś mecz Barcy to było dla mnie święto teraz to czasem obowiązek a nie przyjemność. Coś w tym sezonie wygramy ale wielkich sukcesów nie spodziewam się. Obym się mylił.

8

Aż się prosi w meczu z Tottenhamem dać zagrać kilku młodym chłopakom z cantery. Z silnym rywalem grającym o stawkę mieliby świetne przetarcie. Wynik sprawą drugorzędną.

7

Uwielbiam Sergio...po Iniescie i Xavim mój ulubiony piłkarz Barcelony!