O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1070
  • Liczba komentarzy 193
  • Polecenia 241

Komentarze

1

Wielkie gratulacje oraz podziękowania dla Alexii Putellas i Pedriego. Z jednej strony bowiem zdobyli prestiżowe nagrody indywidualne a z drugiej przysporzyli chwały i radości klubowi i kibicom. Visca el Barca!

1

Podyktowanie rzutu karnego za zagranie ręką Gerarda Pique by mnie nie zaskoczyło. Zaskoczyło mnie jednak nie pokazanie czerwonej kartki Daniemu Parejo za faul na Sergio Busquetsie co mogło zupełnie inaczej pokierować losami tego meczu.

0

Futbol jest przewrotny. Drużyna osiąga bowiem najlepszy wynik (spośród trzech ostatnich meczów) prezentując jednocześnie najsłabszą grę.

0

Widząc taką grę po ledwie piętnastu dniach pracy Xaviego wierzę, że po kolejnych piętnastu będziemy walczyć o awans w meczu z Bayernem. Visca el Barca!

0

Wielka szkoda. Tym bardziej, że już poprzednia edycja tych rozgrywek (rozgrywana dwa lata temu) była rowniez nieudana.

Zobacz wszystkie

34

Jeszcze niedawno informowano, że rekonwalescencja przebiega lepiej niż zakładano. Dzisiaj trener powiedział, że ma nadzieję na występ piłkarza w meczu z PSG choć pewności co do tego niema. AS ... pisze zgoła co innego.

19

W tym okienku transferowym, bardziej potrzebny byłby drugi środkowy napastnik niż piąty czy szósty (po powrocie Pique) środkowy obrońca. Nie trafia do mnie argument, że teraz nic nie trzeba płacić ponieważ koszty tak czy tak będą tylko w przyszłym sezonie. Po co więc je ponosić skoro są do uniknięcia. Poza tym co to znaczy 3 miliony + zmienne? Ile tych zmiennych? 5, 10 a może 15 milionów? Konkrety Panie Font a nie kalkulacje wyborcze.

18

Ivan pokazał, że można odejść z klasą i godnością. Szacunek!

17

Dla mnie oczywistym jest, że Messi więcej klubowi daje niż z niego pobiera. Zarówno na płaszczyźnie finansowej jak i sportowej oraz wizerunkowej.

16

Mam wrażenie, że Jordi delikatnie mówiąc wyrządził niedźwiedzią przysługę a mówiąc dosadnie wbił nóż w plecy Fonta.