O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 897
  • Liczba komentarzy 122
  • Polecenia 188

Komentarze

0

Na ocenę decyzji prezydenta, pozwolę sobie po zakończeniu przyszłego sezonu. Oczekuje bowiem (aby miała ona sens), że nowy trener wywalczy lub przynajmniej otrze się o awans do segunda division.

0

@TridenteMSN Masz rację, pełna zgoda. Tylko czy musiało to trwać aż jedenaście dni od ostatniego meczu, tworząc niepotrzebne spekulacje i napięcie?

0

Nie zniżę się do takiego poziomu wypowiedzi bo ubrudzę się szambem. Zero dalszych komentarzy.

1

Właściwa decyzja choć nie potrzebnie tak długo podejmowana.

2

Żadnych konkretów na temat roli w klubie. Mam wrażenie, że będzie od wszystkiego i od niczego a zatrudnienie zawdzięcza słabości prezydenta do rodziny Cruyffòw.

Zobacz wszystkie

34

Jeszcze niedawno informowano, że rekonwalescencja przebiega lepiej niż zakładano. Dzisiaj trener powiedział, że ma nadzieję na występ piłkarza w meczu z PSG choć pewności co do tego niema. AS ... pisze zgoła co innego.

19

W tym okienku transferowym, bardziej potrzebny byłby drugi środkowy napastnik niż piąty czy szósty (po powrocie Pique) środkowy obrońca. Nie trafia do mnie argument, że teraz nic nie trzeba płacić ponieważ koszty tak czy tak będą tylko w przyszłym sezonie. Po co więc je ponosić skoro są do uniknięcia. Poza tym co to znaczy 3 miliony + zmienne? Ile tych zmiennych? 5, 10 a może 15 milionów? Konkrety Panie Font a nie kalkulacje wyborcze.

18

Ivan pokazał, że można odejść z klasą i godnością. Szacunek!

17

Dla mnie oczywistym jest, że Messi więcej klubowi daje niż z niego pobiera. Zarówno na płaszczyźnie finansowej jak i sportowej oraz wizerunkowej.

16

Mam wrażenie, że Jordi delikatnie mówiąc wyrządził niedźwiedzią przysługę a mówiąc dosadnie wbił nóż w plecy Fonta.