O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, kinematografia, sport
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2668
  • Liczba komentarzy 4439
  • Polecenia 8652

Komentarze

0

@Wychowanek byku, ale to Ty dzwonisz :D

0

@Wychowanek Grasz szefa, a gadasz głupoty. To może Ty wypij melisę i wyłącz Ramblę w czasie meczu, skoro nie radzisz sobie z komentarzami na tej stronie. Najpierw poszukaj rozwiązań dla siebie, tak będzie prościej :)

1

@Rewolucja123 Jak dla mnie, mówisz o przeszłości. Nie mówię, że nagle jest beznadziejny w tych rzeczach, bo nie, ale Busquets dzisiaj to nie Busquets z 2015. Jego przegląd pola to dalej ścisły top na świecie, ale niestety reakcje są coraz wolniejsze, błędy pojawiają się coraz częściej, a fizycznie odstaje od rzeczywistości tak bardzo, że wystarczy trochę szybszy i silniejszy przeciwnik i Busquets się gubi, nie nadąża z powrotami i jest wolniejszy, niż gra. Może po prostu trzeba trochę na nowo zdefiniować tą pozycję i zacząć wystawiać tam trochę inny typ zawodnika. Nie wiem, Xavi jest trenerem, ale to że Busquets w składzie irytuje to nie powinno być zaskoczenie, patrząc na to co pokazuje, a właściwie patrząc na to jak oderwany od rzeczywistości jest już kolejny sezon.

0

@Rewolucja123 Ty tak serio? To jest jego jedyny problem? Ilu z nich nadaje się na DMa? Może i nikt, ale obecnie Busquets tak samo.

0

@UncleDrew generalnie, patrząc na to co pokazuje od jakiegoś czasu, chciałbym zobaczyć Balde, nawet dla zasady, żeby skończyć z wystawianiem dla zasady. Alba swoją grą nie zasługuje na kolejne minuty. A docelowo, jest obecnie kilku lepszych na tej pozycji, więc mam nadzieję, że od następnego sezonu Alba rzadko kiedy podniesie tyłek z ławki.

Zobacz wszystkie

150

Barto wyjechał na urlop, że tak zaczęli pracować?

95

Ja pitole, Ci piłkarze są bezczelni. Jeśli i tak mają mu zapłacić za ten rok to niech siedzi w Barcelonie, choćby miał minuty nie rozegrać i nie przyjść na żaden trening. Barcelona ma za grube miliony wzmacniać ewentualnego rywala w Lidze Mistrzów? Nonsens.

88

Największą robotę przy tym transferze wykonało Chelsea. Dziękujemy!

67

Pierdzielenie! W lewym rogu logo Euro 2016, a UEFA bierze pod uwagę formę od stycznia w klubach. Oni sami już się tak kompromitują, że ośmieszanie ich nawet nie daje satysfakcji. Gdzie są Włosi, jacykolwiek, którzy rozegrali najlepszy mecz w turnieju?

55

Czuje, że będzie to początek końca Enrique. Skłócając się z jedną częścią szatni, skłóci się z drugą i spowoduje, że obie części pokłócą się między sobą. Jeśli nie chciał Martina w drużynie, powinien się go pozbyć latem, a atakując bezpośrednio część zespołu, wychowanka i zawodnika, który gra tu nie pierwszy sezon, idzie na wymianę ciosów z Barcelonismo. Może i zarząd będzie go wspierał, ale kibice już są nim rozdrażnieni, a zawodnicy, którzy nie rozumieją jego zachowania, tracą szacunek. To, że Pedro zrobił coś takiego, świadczy o tym, że Luis nie budzi respektu, bo gdyby tak było, nigdy nie chcieliby go tak potraktować. Poza tym, może zrobić teraz 2 rzeczy : zareagować i narazić się na walkę z innymi częściami Barcelony oraz kibicami, albo nie zrobić nic i dać sygnał, że sobie pozwala na takie rzeczy. Oba wyjścia złe. Początek końca... Dla samego Pedro gratulacje za odwagę i jawne wspieranie kolegów, o to chodzi.