O sobie

  • Zainteresowania narkotyki al dente
  • Ulubiony zawodnik Messi, Alves
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 593
  • Liczba komentarzy 2917
  • Polecenia 11528

Komentarze

1

HIGH League - I Konferencja
https://www.youtube.com/watch?v=AxxS7guf7jk

2

@Bernard777 słuchaj może i da się kupić to w sklepie, ale większość osób patrzy chyba na cenę, dlatego kupują na intrenecie

9

@norbercikvisca2007 Messi, a jak wygra ktoś inny to ta cała piłka nożna jest chuja warta

1

@sonek to raczej sprzedający zamula :P

0

Dziewczyny lubią w brąz

Zobacz wszystkie

206

@BarcaInfo co chłopa wziął pod uja z ta grafika to nie mam pytań xD

107

„Kiedy zdobywa bramkę, pytają czemu nie strzelił dwóch. Kiedy przedrybluje dwóch obrońców, mówią, że są słabi. Kiedy strzeli z rzutu wolnego, źle był ustawiony mur. Kiedy wygra złotą piłkę, ktoś zasłużył na nią bardziej. Jeśli zdobędzie bramkę w Barcelonie, to nie potrafi tego przełożyć na reprezentację. Kiedy przejdzie obok dziecka oczekującego na autograf, ponieważ go nie zauważył, jest złym człowiekiem. Jeśli Barcelona zostanie wyeliminowana z turnieju, to przez niego, podobnie z Argentyną...”

Radamel Falcao

Coś w tym jest...

98

Jadę zaraz po choinkę, uj wie co Morawieckiemu strzeli do łba 23 grudnia

90

Kilka ciekawostek o Donaldzie Tusku:
-Donald Tusk kilka dni po zaprzysiężeniu na drugą kadencję rządu dał nagrody, średnio po 12 500 zł, 11 ministrom i wiceministrom. Tusk jako premier ministrom i wiceministrom przyznał 125 nagród w łącznej kwocie 416 800 złotych

- Donald Tusk na towarzyskie granie w piłkę jeździł orszakiem rządowych limuzyn. W jednej limuzynie jeździli ochroniarze, w kolejnej sam Donald Tusk, a w trzeciej podwożeni gracze.

-Mecze premiera Donalda Tuska ochraniał policyjny śmigłowiec. Helikopter kilkakrotnie oblatywał teren nad boiskiem, zanim politycy PO wybiegli na murawę. Sytuacja powtarzała się w każdy wtorek i czwartek. Godzina lotu śmigłowca, to ok. 4 tysięcy złotych. Oznacza to, że miesięcznie śmigłowiec wylatywał w związku z hobby premiera ok. 16 tys. zł.

-Donald Tusk odbył co najmniej 285 podróży do i z domu, czyli średnio prawie siedem razy w ciągu miesiąca. Korzystając tak często z rządowych maszyn, premier łamał własne obietnice z expose z 2007 roku i początku kadencji o obcinaniu przywilejów władzy. Loty premiera Donalda Tuska do domu kosztowały ponad 6 mln złotych.

79

Marco Reus (2014): „Nie spałem całą noc, śniło mi się, że podpisuję kontrakt z Bayernem Monachium. Obudziłem się i nie mogłem zasnąć, bałem się, że ten koszmar znowu mi się przyśni...”