O sobie

  • Zainteresowania narkotyki al dente
  • Ulubiony zawodnik Messi, Alves
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 724
  • Liczba komentarzy 4337
  • Polecenia 16355

Komentarze

0

@Fabik87 i powinni z własnej kieszeni płacić za udzieloną pomoc, za głupotę się płaci, dowalić po 500 tys zł kary i będzie spokój

1

I wtedy wchodzi Atletico i mówi potrzymaj mi piwo

3

@Marik1234 mamy swojego Casemiro, a ludzie nam zazdroszczą

1

Xavi zastal drużynę w opłakanym stanie, dużo pracy przed nim, on tez nie może odpowiadać za takich zawodników jak Depay czy Luuk DE Jong bo to były życzenia Koemana, na dzień dzisiejszy i tak widać progres w grze Barcelony, po porażkach Koemana gotowało się we mnie, najważniejsze dać od siebie wszystko z Bayernem później walka w LL do ostatniego meczu.
VAMOS Xavi VAMOS Barcelona!

1

Betis wykorzystał brak Araujo w obronie… Dest to do Barcelony B nauczyć się podstaw w obronie

Zobacz wszystkie

207

@BarcaInfo co chłopa wziął pod uja z ta grafika to nie mam pytań xD

107

„Kiedy zdobywa bramkę, pytają czemu nie strzelił dwóch. Kiedy przedrybluje dwóch obrońców, mówią, że są słabi. Kiedy strzeli z rzutu wolnego, źle był ustawiony mur. Kiedy wygra złotą piłkę, ktoś zasłużył na nią bardziej. Jeśli zdobędzie bramkę w Barcelonie, to nie potrafi tego przełożyć na reprezentację. Kiedy przejdzie obok dziecka oczekującego na autograf, ponieważ go nie zauważył, jest złym człowiekiem. Jeśli Barcelona zostanie wyeliminowana z turnieju, to przez niego, podobnie z Argentyną...”

Radamel Falcao

Coś w tym jest...

98

Jadę zaraz po choinkę, uj wie co Morawieckiemu strzeli do łba 23 grudnia

90

Kilka ciekawostek o Donaldzie Tusku:
-Donald Tusk kilka dni po zaprzysiężeniu na drugą kadencję rządu dał nagrody, średnio po 12 500 zł, 11 ministrom i wiceministrom. Tusk jako premier ministrom i wiceministrom przyznał 125 nagród w łącznej kwocie 416 800 złotych

- Donald Tusk na towarzyskie granie w piłkę jeździł orszakiem rządowych limuzyn. W jednej limuzynie jeździli ochroniarze, w kolejnej sam Donald Tusk, a w trzeciej podwożeni gracze.

-Mecze premiera Donalda Tuska ochraniał policyjny śmigłowiec. Helikopter kilkakrotnie oblatywał teren nad boiskiem, zanim politycy PO wybiegli na murawę. Sytuacja powtarzała się w każdy wtorek i czwartek. Godzina lotu śmigłowca, to ok. 4 tysięcy złotych. Oznacza to, że miesięcznie śmigłowiec wylatywał w związku z hobby premiera ok. 16 tys. zł.

-Donald Tusk odbył co najmniej 285 podróży do i z domu, czyli średnio prawie siedem razy w ciągu miesiąca. Korzystając tak często z rządowych maszyn, premier łamał własne obietnice z expose z 2007 roku i początku kadencji o obcinaniu przywilejów władzy. Loty premiera Donalda Tuska do domu kosztowały ponad 6 mln złotych.

87

@Abominacja Ty już dzisiaj dałeś popis w gorących zostaw coś sobie na jutro