O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, koszykówka czy gry komputerowe.
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Eto'o
  • Ulubione zespoły Barcelona Milan
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 1484
  • Liczba komentarzy 198
  • Polecenia 182

Komentarze

0

@Piotr777 podejrzewam że razem z ojcem chcieli większą kasę tyle że prazes PSG nie jest głupi (chyba) i specjalnie dał niższe pieniądze żeby raz nie wykładać kasy na umówmy się starego piłkarza, nie ujmując talentu Messiemu, a dwa, zdawał sobie sprawę z tego, że gdzieś musi grać na pewno, a żaden inny klub nie byłby wstanie tyle wyłożyć. Skoro Messi był pod presją co dalej z jego przyszłością prezes PSG szybko zadziałał dając małe pieniądze, jak na niego, za gwiazdę światową.

0

@Kgorecki2500 format uczciwy? Jeśli Juve nie zagra w CL to zagra w EL więc i tak i tak sensacja i oglądalność jest góra

0

@Kgorecki2500 skoro jakiś zespół generuje gigantyczny zysk jeśli chodzi o marketing to zasługuje na grę SL. Gdyby dla przykładu Lech nagle stałby się potęga Europy pod względem oglądalności meczów i robieniem kasy z marketingu to też dostałby szanse gdy w najlepszej lidze starego kontynentu.
Innymi słowy teraz każda inna drużyna niż założycielskie będą miały cel jakim będzie gra w SL, będą się starać będą walczyć do ostatniej minuty każdego spotkania bo będą chciały się bić z najlepszymi. Tak więc Twoje argumenty są niczym.

1

@PauloPaz czyli rozumiem że gdybyś dostał ofertę milionowego kontraktu to serce i dusza by do Ciebie przemówiła słowami "nie chcesz Ferrari, nie chcesz być na bilbordach czy w TV" i wtedy wróciłbyś grać na zwykłym podwórku?

0

@jac55 na chwilę obecną to tylko wiem że na pewno Ter Stegen jest obecny

Zobacz wszystkie

31

Gomes out Denis in!

13

Czemu Grizzman musi tłumaczyć, niech wyjdzie Pique albo Lenglet niech się tłumacza ze 20 latek kręcił ich jak chciał

11

Ale przecież zawsze możesz przeczytać rano i będziesz miał poranny przegląd prasy :D

9

Szkoda Messiego i całej Argentyny bo mają tak dobrą ekipę utalentowanych młodych i doświadczonych starszych piłkarzy ale brak kogoś kto złożył z nich kolektyw i pokazał jaką są siłą kiedy będą grać razem a nie indywidualnie czy z szukaniem Messiego i czekaniem aż on odpali

9

Popieram, właśnie przejrzałem jego statystyki i też nie wiem czym zasłużył na opinie the worst :P