O sobie

  • Zainteresowania Football
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Zagłębie Sosnowiec
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 1104
  • Liczba komentarzy 84
  • Polecenia 125

Komentarze

2

Ja to widzę tak:
Stegen
Roberto Piqué Lenglet Alba
Vidal Jong Puig
Messi Suárez Grizz

1

Nie widzę zupełnie przyszłych sezonów. Bartek zostawi nowy zarząd w niezłym błocie... kadra jest ładnie to ujmując dojrzała bez większych perspektyw. Finanse klubu są żadne a wydatki wciąż rosną. Jedyni piłkarze jakich warto trzymać to Stegen, Roberto, Puig, Araujo, Jong, Fati, Messi, Dembe, Grizz i może Cou - można mieć o nim wyrobioną pewną opinię po transferze z Liv ale mimo wszystko ma talent tylko trzeba wiedzieć jak go wykorzystać... cześć z wymiotnych przeze mnie piłkarzy nie jest jeszcze w szczycie formy, cześć szczyt formy ma już za sobą a reszta to również nie jest pewniakiem ustalając najlepszą 11 na świecie (poza Messim) tak więc z drużyny która niedawno miała personalia na zapełnienie ponad połowy najlepszej 11 na świecie zostaje jeden magik który sam nie wygra wszystkiego.

Wyglada na to że przed klubem będą lata posuchy bez trofeów. Nowy zarząd będzie musiał ustabilizować przede wszystkim sytuacje finansową zbudować nowy zespół szukając początkowo spośród „kotów w worku” i La Masii bo ciężko będzie po ostatnim okresie i latach takiego a nie innego zarządzania sprzedać kogoś za dobre pieniądze a tym bardziej kupić topowego zawodnika w rytmie bez zasobów finansowych. Jestem przekonany ze Barca prędzej czy później ponownie sięgnie po potrójną koronę jednak zanim to nastąpi będzie potrzebny remont generalny całej firmy. Od zarządu przez sztab po zawodników.

0

Ronaldinho bo mając piłkę przy nodze miał również uśmiech który udzielał się wszystkim grającym u jego boku oraz oglądającym zarówno na żywo jak i przed TV. Dzięki niemu sam pokochałem ten sport.

0

JEST MOC Zielona Góra

17

Gdybyście grali razem, podawałbyś mu piłkę?

Co to za pytanie ;D?
Poziom wywiadu na prawdę wysoki

Zobacz wszystkie

21

Administracja / moderatorzy, od jakiegoś czasu przycisk "Oznacz jako przeczytane" w powiadomieniach o artykułach nie działa poprawnie - po jego użyciu zostaje każdorazowo ostatni artykuł jako powiadomienie.
Dzięki,
Pozdrawiam

17

Gdybyście grali razem, podawałbyś mu piłkę?

Co to za pytanie ;D?
Poziom wywiadu na prawdę wysoki

11

Moderatorzy sprawdźcie proszę błąd związany z zakładką artykułów nieprzeczytanych na urządzeniach mobilnych ;). Lista się nie aktualizuje. Problem już kiedyś się pojawiał :)

7

Cillessen.
Semedo, Piqué, Umtiti, Digne
Sergi Roberto, Busquets, Denis Suárez
Luis Suárez, Messi, Deulofeu

6

@FC1899Barca Sędzia powinien stracić prawo wykonywania zawodu. Jaka w ogóle była zasadność takiej decyzji. Rozumiem że można go nie lubić ale karać za to że jest zajebisty na murawie? Delikatne kuriozum.