O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 289
  • Liczba komentarzy 4063
  • Polecenia 15265

Komentarze

4

Pochwalić trzeba piłkarzy Barcelony jak nie zagrali bardzo dobrze to dobrze. Niesamowite jak bardzo kluczowy dla taktyki Enrique jest Busi - w linii pomocy to absolutnie kluczowa postać. Alba i Pedri z asystami, a mogło być jeszcze lepiej gdyby nie brak koncentracji u kolegów z linii ataku. Fajnie że Garcia dostał szansę, niczym szczególnie się nie wyróżnił, ale cenne doświadczenie zdobył. Podsumowując brawo dla naszych piłkarzy.

3

Brawo Busi, bardzo dobry mecz, powodzenia!

1

Ciężko ogląda się mecz w trybie multiscreen, ale z tego co widziałem Pedri dzisiaj kilka fajnych piłek do przodu posłał, a Hiszpania z Busim zaczęła wreszcie tworzyć dużo okazji bramkowych.
Odnośnie Polski to z szacunku do naszych barw nie będę strzępil języka, ale niektórzy zawodnicy są chyba przypadkowymi przechodniami z łapanki.

0

@Murazor - w 100% się zgadzam.

@Yoshi94 dzieci FIFY to nie obraza, tylko stwierdzenie odzwierciedlające uproszczone spojrzenie na rynek piłki nożnej niczym jak w grze.
Ok, niech sobie piszą co chcą, ale mnie to śmieszy zatem też o tym piszę.
Nie wiem czemu mieszasz temat amortyzacji zawodników - to poważny temat związany z finansami Barcelony, a temat Alby i potencjalnej oferty Interu to żart z inteligencji kibiców i to niskich lotów.


22

To ci psikus - jeszcze coś zarobimy:) No fajnie, w tym całym nieszczęściu to zdecydowanie coś pozytywnego.

Zobacz wszystkie

86

Pytanie kogo miał zaprosić jak jedynym stoperem w Barcelonie B jest 25-letni Riera, który przyszedł kilka dni temu, 18-letni Marsa, który jest mega słaby, a Gomes i Mingo są kontuzjowani... Koeman co najwyżej mógł wysłać smsa o treści pomagam i podesłać im Minguezę (ale wiemy że jest potrzebny u nas).

79

Barcelona zależna jest tylko od siebie!

68

Powoli Koeman staje się magnesem dla piłkarzy, dotychczas był niewątpliwie dla młodzieży magnesem, ale teraz wszystko się zmienia - Depay, Wijnaldum chcą mniej zarabiać byle wrócić pod jego skrzydła, teraz Lukaku, a Kane kilka dni temu też przebąkiwał że praca z nim to marzenie. Super!

63

Krótko i na temat bez zbędnego pitu pitu.
Bardzo celna uwaga odnośnie kontuzji z pierwszej połowy - to też nauka na przyszłość.
Dla oburzonych dzieciaków, które nigdy nie widziały (i słuchały) meczu na żywo chyba najważniejszy cytat: "Mingueza nie może tak często wychodzić na skrzydło, gdy gramy trójką. Już z nim rozmawiałem i wszystko jest załatwione, nie ma problemu." - zatem po g#wnoburzy, można się rozejść.

60

Co by nie było - proszę o uszanowanie topowego strzelca w historii Barcelony i nie jechanie po nim jak po kobyle.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?