O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 381
  • Liczba komentarzy 5269
  • Polecenia 24138

Komentarze

1

@Sobol84 Nie ma czego porónywać - z jednej strony Real ma też młodych zdolnych piłkarzy, ale większość z nich to już prawie gotowi piłkarze, którzy mogą się spokojnie rozwijać ze względu na doświadczenie, które posiadają.
U nas większa część młodzieży w pierwszym zespole to dopiero kandydaci do bycia piłkarzami. Jakość piłkarska to też doświadczenie zawodników - zatem jest to przepaść, ale nie wiemy jak nasi zawodnicy z takim bagażem doświadczeń by grali.

1

Taka prawda - "Pracujesz, aby znaleźć jego zastępcę i go zwalniasz". Nie ma sensu tygodniami czy miesiącami ciągnąć tej szopki tylko po to aby odwrócić uwagę od tego co robi zarząd, a właściwie tego czego nie zrobił a powinien latem...

1

Co tu dużo mówić - w pełni zasłużone pochwały. Araujo to modelowy nowoczesny obrońca, oby tylko zdrowia dużo miał, a o resztę będę spokojny.

0

@AxelF jak piszesz przykład i powołujesz się na moją opinię to chociaż nie wymyslaj głupot.
Słowa Koemana po meczu wyjaśniają wszystko: "Mingueza nie może tak często wychodzić na skrzydło, gdy gramy trójką. Już z nim rozmawiałem i wszystko jest załatwione, nie ma problemu.".
To było trenerskie abecadło wychowawcze, jakbyś kiedyś chociaż otarł się o prawdziwy futbol to byś wiedział że trener stawiający na młodego zawodnika nie może liczyć że będzie miał równą formę, nie może wymagać że nie będzie popełniał błędów oraz nie może wymagać cudów jak stawia pierwsze kroki w dorosłym futbolu - może wymagać podstawowej rzeczy - trzymania pozycji bo jest to jeden z fundamentów zaufania na linii trenrr-zawodnik.
Mingueza dostał zasłużoną lekcję i sam w BarcaTV mu za nią dziękował. W kolejnym meczu trzymał się pozycji, zagrał dobrze i odważnie, a nawet asystę zaliczył. Jak mnie śmieszą takie komentarze totalnych amatorów, które podważają podstawy trenerskie we współczesnej piłce. Zaraz ni odpiszesz że inni trenerzy tak nie robią, ale od razu odpisuję - robią ale w drużynach rezerw, Mingueza nie dostał nauki od Pimienty, a Koeman w trybie przyspieszonym robi z nim to co powinno być robione w drużynie rezerw przez poprzednie dwa sezony.

0

@XTobiX to za kim stoję nie ma znaczenia - ważne że zawsze stoję po stronie Barcelony - nie uważam Koemana za największy problem klubu, widzę wiele więcej innych problemów, widzę też jakie możliwości zatrudnienia nowego trenera ma klub (i nie są to popularne nazwiska w przestrzeni medialnej).
Naturalnie zrozumiem jak Koeman zostanie zwolniony, ale nie uważam że rozwiąże to problemy poziomu sportowego Barcelony. Prawdę powiedziawszy mnie ta cała sytuacja zaczęła już śmieszyć bo shitstorm przypomina ten majowy. W maju zarząd grał na spadek wartości rynkowej zawodników, a teraz starają się przykryć zapaść na rynku sprzedaży i sponsoringu. Obawiam się że ten cyrk będzie ciągnął się jeszcze wiele tygodni jak nie miesięcy z prostego względu - cały zespół jest cynicznie wykorzystywany do brudnej gry medialnej, która ma na celu odwrócić uwagę od tego co robi zarząd i nie może przyznać się do błędu wykiwania przez Tebasa - obym się mylił, ale prawda jest taka że jak Koeman miałby być zwolniony ze względów sportowych to dawno temu by tak się stało.

Zobacz wszystkie

128

Jedyny słuszny wybór! Brawo!
PS: genialne posunięcie marketingowe i psychologiczne zarówno dla klubu jak i zawodnika. Jak dzieciak dostaje numer po Messim to także powinno ułatwić sprawę przedłużenia kontraktu. Z psychologicznego punktu widzenia to pewnego rodzaju zobowiązanie - super!

103

Wow ale zejście z pensji!!!! 20mln na sezon to promocja - Laporta to jest guru negocjacji, chociaż brawa też dla Leo, który ewidentnie poszedł na rękę Barcelonie!

98

Dobra konferencja, dosadna, czytelna i sugestywna jednocześnie.
Nie pierwszy raz Koeman sygnalizuje "słuszne" postawy młodym zawodnikom i trudno będąc kibicem Barcelony się z nimi nie zgodzić. Wg mnie słowa o Moribie są bardzo ważne z dwóch względów:
1) To bezpośredni komunikat do otoczenia Moriby i samego zawodnika
2) To pośredni komunikat dla pozostałych młodych którzy od września będą przedłużać swoje kontrakty.

90

Ja bym bardziej zwrócił uwagę na fakt, że to Koeman opłacił z własnych pieniędzy odszkodowanie holenderskiej federacji co pokazuje w jak ciężkiej sytuacji był klub niemal 14 miesięcy temu.
Kolejna kompromitacja Bartomeu - potem dziw się człowieku, że trzecie okienko z rzędu osłabiamy kadrę, a z braku laku łatamy skład "talentami" z drużyn młodzieżowych.

@Lucassito zawsze klub opłaca koszt transferu trenera lub piłkarza - to wielki gest że z własnych pieniędzy opłacił odszkodowanie federacji nawet jeśli później te pieniądze miałby odzyskać. Dodatkowo do tego obniżył jako pierwszy w zespole swoją pensję dwukrotnie oraz odłożył jej płatność w czasie - to co piszesz jest podłe. Można kogoś nie lubić, ale takie insynuacje są mega słabe.

86

Pytanie kogo miał zaprosić jak jedynym stoperem w Barcelonie B jest 25-letni Riera, który przyszedł kilka dni temu, 18-letni Marsa, który jest mega słaby, a Gomes i Mingo są kontuzjowani... Koeman co najwyżej mógł wysłać smsa o treści pomagam i podesłać im Minguezę (ale wiemy że jest potrzebny u nas).

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?