O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 501
  • Liczba komentarzy 5645
  • Polecenia 26421

Komentarze

3

Prawda jest taka, że tylko cudowi zawdzięczamy, że Bilabo nie rozstrzygnęło meczu w pierwszej połowie. Patrząc na okazje i bliskość strzelenia kolejnych goli to spokojnie powinni wygrywać 2-3 bramkami.
Brawa dla Ter Stegena za refleks, brawa dla Pique za walkę i sensowne ustawianie się (jako jedyny obrońca), ale aż żal patrzeć że taki klub jak Barcelona nie ma w składzie nawet jednego dobrze działającego skrzydła. Z taktycznego punktu widzenia bez Dembele tracimy gigantyczną przestrzeń do grania nawet jeśli Fati wróci do grania na pełnych obrotach.
Może to mało popularna opinia, ale ja uważam że na boisko powinien wejść Mingueza/Dest i zastąpić Alvesa/Albę.

0

@van Baster minęło już trochę czasu, gdyby agent kłamał to klub by zdementował tą informację, bo poszło to w świat. Należy rozgraniczyć zdolność do gry lub trenowania od zdolności do powrotu do ćwiczeń. Zgodnie z kanonami medycznymi w piłce lekarz określa czy zawodnik nadaje się do uprawiania sportu, ale albo zabrakło logicznego myślenia albo nasz sztab medyczny to niedoksztalceni pod względem standardów amatorzy. Wiadomo że każdy agent to krwiopijca, ale nie oceniajmy sytuacji w klapkach na oczach tylko dlatego że Dembele podpadł kibicom bo kiedyś może dojść do tragedii. Biorąc pod uwagę chronologię wydarzeń to wyglądało tak że Dembele z domu trafił na boisko niemal bezpośrednio, a jedyny kontakt jaki miał z lekarzem to sytuacja gdy stwierdzono że nie ma już koronawirusa. To amatorskie nawet jeśli byśmy mówili o klubie 3 ligi.

19

Za duży przeskok był dla niego - życzę mu powodzenia i ciekawe jestem w jakim klubie ostatecznie osiągnie sukces.

0

@kaamil1910 Gaya zdecydowanie, ale jakby brać innych zawodników to wyżej widzę: Nuno Mendesa, Alphonso Daviesa i... u mnie gra 20-letni Adrien Truffert - będzie przekotem, a już teraz dużo potrafi (stylem gry przypomina Albę, ma ciąg na bramkę, świetnie drybluje i ma mocny i celny strzał z dystansu).
Najbardziej szkoda mi Marca Cucurelli bo ma umiejętności aby grać w Barcelonie, szczególnie dzisiejszej.

4

@Encore Abdellah Boulma to nie jest jakiś twitterowy fircyk, który rzuca słowa na wiatr - to poważny dziennikarz sportowy i jeśli tak powiedział to znaczy że problem z pewnością istnieje. Prywatnie uważam że od wielu lat właściciele PSG pozwalali swoim zawodnikom na zbyt dużo, a odejście Ibry tylko spuściło gwiazdeczki ze smyczy.

Zobacz wszystkie

128

Jedyny słuszny wybór! Brawo!
PS: genialne posunięcie marketingowe i psychologiczne zarówno dla klubu jak i zawodnika. Jak dzieciak dostaje numer po Messim to także powinno ułatwić sprawę przedłużenia kontraktu. Z psychologicznego punktu widzenia to pewnego rodzaju zobowiązanie - super!

103

Wow ale zejście z pensji!!!! 20mln na sezon to promocja - Laporta to jest guru negocjacji, chociaż brawa też dla Leo, który ewidentnie poszedł na rękę Barcelonie!

98

Dobra konferencja, dosadna, czytelna i sugestywna jednocześnie.
Nie pierwszy raz Koeman sygnalizuje "słuszne" postawy młodym zawodnikom i trudno będąc kibicem Barcelony się z nimi nie zgodzić. Wg mnie słowa o Moribie są bardzo ważne z dwóch względów:
1) To bezpośredni komunikat do otoczenia Moriby i samego zawodnika
2) To pośredni komunikat dla pozostałych młodych którzy od września będą przedłużać swoje kontrakty.

90

Ja bym bardziej zwrócił uwagę na fakt, że to Koeman opłacił z własnych pieniędzy odszkodowanie holenderskiej federacji co pokazuje w jak ciężkiej sytuacji był klub niemal 14 miesięcy temu.
Kolejna kompromitacja Bartomeu - potem dziw się człowieku, że trzecie okienko z rzędu osłabiamy kadrę, a z braku laku łatamy skład "talentami" z drużyn młodzieżowych.

@Lucassito zawsze klub opłaca koszt transferu trenera lub piłkarza - to wielki gest że z własnych pieniędzy opłacił odszkodowanie federacji nawet jeśli później te pieniądze miałby odzyskać. Dodatkowo do tego obniżył jako pierwszy w zespole swoją pensję dwukrotnie oraz odłożył jej płatność w czasie - to co piszesz jest podłe. Można kogoś nie lubić, ale takie insynuacje są mega słabe.

86

Pytanie kogo miał zaprosić jak jedynym stoperem w Barcelonie B jest 25-letni Riera, który przyszedł kilka dni temu, 18-letni Marsa, który jest mega słaby, a Gomes i Mingo są kontuzjowani... Koeman co najwyżej mógł wysłać smsa o treści pomagam i podesłać im Minguezę (ale wiemy że jest potrzebny u nas).