O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3920
  • Liczba komentarzy 8508
  • Polecenia 41329

Komentarze

14

Pasha Biceps vs Owca WK na High League 2

0

@tristan87 nie No co ty

11

To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w sekundę! Wejście podzieliłem na 4 dni, co paręset metrów obóz, aklimatyzacja, oczywiście poręczówki na każdym etapie i ostatniego dnia atak na szczyt. Co dzień rano znajdowałem w przedsionku mojego namiotu puszki po Coli i opakowania po chipsach! Przeklęci amatorzy! W końcu zdobyłem szczyt, zużyte butle zostawiłem w pod krzyżem w strefie śmierci, gdzie -o zgrozo! - spotkałem babcię z dwójką wnucząt! Schodziłem kolejne 4 dni, ale przeżyłem tę próbę umiejętności i charakteru. Pod koniec sierpnia planuję wejść na Kopiec Kościuszki, w stylu alpejskim - ale jak zobaczę turystów z dziećmi i watą cukrową, to dzwonię na policję.
~Prawdziwy człowiek gór, alpinista, profesjonalista

17

Po tej złotej piłce kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu ze to bardzo mądre słowa. „Dopóki nie miales internetu, tylko rodzina wiedziała żeś debil”

0

@tomek8756 nie widziałem chyba nic gorszego w tym roku jeśli chodzi o seriale. Totalny chłam. Dobrze ze to już koniec

Zobacz wszystkie

193

Transfer do Espanyolu kwestia czasu..

173

43 letni chłop nic nie osiągnął w olimpijskim podnoszeniu ciężarów, wiec zmienił płeć i bije wszystkie kobiety na głowę będąc teraz najstarszą i najsilniejszą sztangistką. Sory możecie mówić ze jestem nietolerancyjny ale dla mnie to jest chore i nie wiem jak może mieć takie coś miejsce. Szkoda tych którzy całe życie trenują żeby zwyciężyć i przychodzi gość przebrany za babę i cię pokonuje przez swoje warunki fizyczne
https://zapodaj.net/7f7a9110da1d7.jpg.html

119

Za takie rzeczy nienawidzę onetu. Jak był dzień kobiet to wszedzie informacje ze kobiety najważniejsze istoty na świecie wszystkiego najlepszego kochane, a dziś dzień ojca i taka informacja XDD obrzydliwe. Pluje na nich mimo ze jeszcze nie jestem ojcem.
https://zapodaj.net/b360ebfe1aba6.jpg.html

119

Kiedyś ojciec dał mi hajs żebym opłacił rachunek za prąd, ale zamiast tego kupiłem bilet na loterii, w której główną wygraną był samochód. Ojciec spuścił mi za to wpierdziel. Ale następnego dnia gdy się obudził przed drzwiami stał nowy samochód. Wszyscy płakali, zwłaszcza ja, bo to był samochód elektryków, którzy przyjechali odłączyć prąd. Ojciec spuścił mi wpierdziel jeszcze raz.

117

I tak się żyje na La Rambli :p
https://zapodaj.net/ca3119f6d4408.jpg.html