O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, książki SF, piękne kobiety
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal (kiedyś), Borussia
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam :) (ok. 2005)

Statystyki

  • Dni w serwisie 2525
  • Liczba komentarzy 1647
  • Polecenia 3008

Komentarze

2

@kejdzi Obecna Barcelona miałaby zarówno problem i z Atalantą i z Lipskiem. A ten Lipsk pokonał Atletico więc to nie są chłopcy do bicia. Nie patrzmy ślepo na wielkość nazw, patrzmy na futbol który reprezentują.

1

Mówimy tu o przepaści pod niemal każdym względem. Nie wygramy tego panowie (gadki motywacyjne zostawmy piłkarzom, my skupmy się na trzeźwej ocenie sytuacji).

0

@EsTut Co takiego zrobił? (meczu nie oglądałem) Cieszył się z gola przeciwko Barcelonie?

0

@333tricampeones333 ehe i baby jagi też. A do tego wierzą w świętego Mikołaja :)

1

@Salwik92
1. Kim jesteś z wykształcenia? (to bardzo ważne pytanie)
2. To "nie dajcie się propagandzie" to przypomina mi gadanie płaskoziemców. Sensu w tym ani trochę kto miałby skorzystać na tym że społeczeństwo nosi maseczki a gospodarki tracą miliardy, ale powtarzają, jakby to było tak oczywiste że nie wypada tłumaczyć. "Bo społeczeństwo łatwo kontrolować w strachu" (to nie cytat z Ciebie, ale równie dobrze może być) Ta, i więcej takich pusto-sloganów. Pytam się - jaki cel usprawiedliwia tą wielce zakrojoną na cały świat akcje? (pytanie retoryczne, ponieważ nic takiego nie ma).
3. Czy zdajesz sobie sprawę, jak przebiega z naukowego punktu widzenia wykrywanie oraz badanie chorób? Jak działa świat nauki jeśli chodzi o odkrycia? W jaki sposób laboratoria/instytuty badawcze na całym świecie komunikują się ze sobą za pomocą recenzji naukowych? Jaką drogę przechodzi jakieś odkrycie naukowe od pierwotnej pracy do ogłoszenia na forum publicznym? Mając całą tą wiedzę wiedziałbyś, że takie rzeczy o których mówisz są niemożliwe.

Zobacz wszystkie

126

Swoją drogą przeczytałem niedawno pewną rzecz na jednym portalu która mnie okropnie rozbawiła :)
"2010 - Barcelona 5:0 Real Madryt
2018 - Barcelona 5:1 Real Madryt
Potrzebowali 8 lat, emerytury Xaviego i Iniesty oraz kontuzji Messiego aby strzelić 1 gola"
:)
Takie śmieszki. musicie pamiętać, jest 4 w nocy, o tej porze wiele rzeczy wydaje się śmieszne

82

Piękny mecz.
Dla krytyków Argentyny i Messiego - puknijcie się w głowę, 3 gole z Francją, grali z maksimum zaangażowaniem. Messi brał udział w 2 bramkach, co ma jeszcze zrobić ten człowiek?
Widowisko.

78

dlaczego jak my cały mecz mamy piłkę i nie strzelamy gola to pisze się "Barcelona była przy piłce ale nic z tego nie wynikało" natomiast gdy to rywal w starciu z Barcą miał piłkę to mówi się "drużyna X kontrolowała przebieg spotkania z Barceloną/miała przewagę". Nigdy tego nie zrozumiem co jest kryterium zmiany narracji.

58

A pie***cie się za przeproszeniem, mecz na który każdy europejski kibic (jakby ktoś zapomniał, Barcelona jest klubem Hiszpańskim, nie azjatyckim) czeka z wyczekiwaniem, każdy kto choćby trochę czuje rywalizację Realu z Barceloną. Atmosfera wieczornego spotkania ze znajomymi, w klubie, czy na stadionie, jest nie do podrobienia. I co? Zróbmy klasyk o 13:00 by więcej kasy zainkasować.

O ile od wielu lat dostajemy w dużej częsci klasyki o 13 i już się z tym pogodziłem ale naprawdę strasznie fajnie byłoby obejrzeć to spotkanie w godzinach wieczornych... okres świąteczny, każdy ma wolne, można się spotkać większą grupą i przeżywać ten mecz w wielkich emocjach. A nie godz. 13:00, no kurde, dobrze że nie o 9:00 rano.

Wiem wiem, baby rage. Ale po prostu ten konkretny klasyk można by tak fajnie, klimatycznie spędzić to oglądamy przed obiadem. Nawet nie po obiedzie... Osobiście o godz. 13:00 nie czuję ducha El Classico. Wiem że nie tylko ja tak mam, ale ten mecz odbywający się o 13 traci dla mnie magię... to tak jakby horror ogladać w południe... albo Liga Mistrzów nagle z 20:45 zmieniłaby emisję na 13:00. To po prostu nie gra.

Po wyrzuceniu z siebie całego jadu i frustracji pozdrawiam zasmuconych tym faktem użytkowników :) I tych niezasmuconych też.

57

przynajmniej wiadomo która z tych 3 wypowiedzi nie była podyktowana związkami ze swoim pracodawcą :)