O sobie

  • Zainteresowania Tenis, koszykówka, piłka nożna, judo
  • Ulubiony zawodnik Dariusz Zelig, Waldemar Legień
  • Ulubione zespoły Śląsk Wrocław, Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2002
  • Liczba komentarzy 511
  • Polecenia 707

Komentarze

0

@Dundersztyc Przepraszam ale wypisuje Pan bzdury! Teoretycznie można w plebiscycie wybierać tylko piłkarza roku, kogoś komu ostatni rok wyszedł jakoś szczególnie, gdzie grupa głosujących bez konkretnych kryteriów głosuje na wybrane kandydatury.
Aby wybierać najlepszego piłkarza należałoby wpierw ustalić konkretne kryteria merytoryczne oraz wagi a następnie dokonać obliczeń.
Stosunkowo łatwo jest decydować wyłącznie w oparciu o jedno kryterium np. ilość strzelonych bramek czy ilość asyst. Dlatego dla mnie RL jest wyłącznie najbardziej bramkostrzelnym piłkarzem roku i nic więcej.
Aby ustalić więcej należy uzgodnić kryteria i wagi a to jest trudne bo każdy ma własne preferencje. A wypociny jak kto zagrał w którym meczu i dokąd doszła jego drużyna są bezprzedmiotowe. Teoretycznie w sportach zespołowych najlepszy gracz mógłby grać nawet w średniej drużynie. Messi nie przestał by być najlepszy nawet jakby grał w Legii.

0

@4Fabregas4 Chcesz powiedzieć że trenowanie Al-Sadd jest przepustką do objęcia największych drużyn świata w trudnych dla nich momentach - puknij się w łeb! Ilu ex trenerów Al-Sadd zrobiło karierę?

0

@4Fabregas4 To litania pobożnych życzeń. Nie ma żadnych przesłanek że Xavi jest gotowy na poprowadzenie wielkiego klubu. Niech poprowadzi i wykaże się na mniej krytycznym obszarze i jestem pewien że on sam doskonale wie że to zbyt wielkie wyzwanie na obecnym etapie jego kariery.

0

@4Fabregas4 Niestety kolejny błąd poznawczy i logiczny - to że był dobry w obszarze x nie oznacza że będzie dobry w obszarze y. Kierujesz się wiarą nie rozumem.

1

@4Fabregas4 Sorry ale przeniesienie cech Xaviego piłkarza na Xaviego trenera to książkowy błąd poznawczy - prowadzi do zakłamania rzeczywistości.

Zobacz wszystkie

29

Super, najlepsze rozwiązanie, sam Messi i Koeman by na to nie wpadli by dać Messiemu wolne 2 mecze na rehabilitację i wypoczynek i nabranie"głodu"na grę.

24

Niestety! Zarząd popiera kompromitacje w LM w dwóch ostatnich sezonach!

22

Dla mnie najgorszym było konieczność wysłuchiwania komentatorów Polsatu. Przepraszam - pseudokomentatorów.

22

@Headliner9 Liga nie jest jeszcze przegrana! Warunki konieczne niestety po stronie Atletico - słabsza seria kilku meczy , ew. kontuzje, kilka błędów sędziowskich, zmęczenie - awans w LM. Panowie to jest sport a nie prognoza statystyczna.

19

Gratulacje dla Sevilli za wspaniałą walkę - końcowy wynik nie oddaje dramaturgii meczu - niewiele brakowało a mecz mógł się ułożyć zupełnie inaczej!

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?