O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 965
  • Polecenia 643

Komentarze

0

@Abominacja Ja mam Ci tłumaczyć? Rusz łbem to może wymyślisz.

0

@Abominacja Te "lepsze" prawa wynikają ze zdolności do prokreacji par heteroseksualnych. A co do Bolka, to ja osobiście bardzo żałuję, że nie wyjechał na zachód wygrywać w totka. Mógłby też zabrać ze sobą "kolegów". Państwo nie jest homofobiczne, homofobiczne są jednostki, które z sobie znanych przyczyn atakują osoby homoseksualne. Większości społeczeństwa totalnie zwisa kto z kim sypia.

0

@Xenomorph Nie mam ochoty prowadzić wymiany wiadomości z prostaczkiem. Miłego dnia.

0

@Xenomorph Ty nie rozumiesz co piszesz i mówisz, na tym polega twój problem. Nie potrafisz wyciągać wniosków i logicznie myśleć, bo świat pojmujesz na "chłopski rozum", a to typowe dla takich "mózgów" bez szkoły. Zarabiać pieniądze? Prostytutki też je zarabiają.

0

@Xenomorph Wróć do szkoły, skończ chociaż zawodówkę.

Zobacz wszystkie

73

No i dobrze, ale na pierwszy rzut oka widać, że on ma inne podejście. Jego język ciała kiedy siedzi na ławce jest zupełnie inny niż u dwóch poprzedników, to aż bije po oczach. To on jest szefem i nie da sobie wejść na głowę naszym gwiazdom. Mam w dupie brak punktów, chłopcy coś grają, a wyniki w końcu przyjdą. Chcieliście rewolucji, to ją macie. Nikt nie powinien się spodziewać od razu wszystkiego, to wymaga czasu, a to co teraz widać podczas spotkań nastraja optymistycznie.

44

-Panie Suarez lubi pan pizze:
-Si
-Gratulacje...

20

Jak im to pięknie jebnie xD Panowie chyba się zapominają, ale piłka to w dużej mierze sport lokalny. Można sobie opowiadać bajki o największych, ale taka Valencia, Roma i wiele innych zespołów też mają oddane rzesze fanów. Oni będą wkurwieni widząc pogłębiające się różnice ekonomiczne wynikające z powstania takiego tworu. Ten pomysł w zaproponowanej formule nie ma prawa się sprawdzić. Prawdziwa superliga wymagałaby prawdziwej rewolucji, reformy wszystkich rozgrywek, wprowadzenia rocznych kontraktów, salary cap, wpompowania ogromnych pieniędzy w zespoły z biedniejszych lig i dopuszczenia ich do tych rozgrywek. Ja osobiście kładę lachę na ten pomysł w obecnej formule i nie mam zamiaru oglądać takiego gówna.

18

Dobrze, w Baya zrobili z niego faceta. Szkoda, że w Barcelonie nie było na to nacisku, może nawet pająk Busi wyglądałby teraz jak sportowiec a nie anemik.

18

Leo najbardziej kocha pieniążki :)))

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?