O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Widzew Łódź, Podlasie Sokołów Podlaski, Liverpool, Roma
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 123
  • Liczba komentarzy 150
  • Polecenia 517

Komentarze

2

Matko i córko co ten chłop potrafi układać swoje zespoły. U niego nawet jak ktoś nie gra to czuje się ważny i nie marudzi. Lubi wyzwania a postawienie na nogi takiej Barcelony to jest wielkie zadanie. Jurgen dawaj do Katalonii!

16

Jaka to jest gnida. Trzyma się rękoma i nogami stanowiska chociaż cały świat widzi co się dzieje.

5

@m_kiesio Łatwo się mówi, gdy nie jest się Setienem. Weż pod uwagę jego status jako trenera. On dotknął nieba i korzysta. Też bym korzystał.

5

@Oskarzer tak jest. Ty napewno byś zrezygnował z takich pieniedzy.. to nie jest Waldek Fornalik, że zawsze znajdzie sobie dobrą robotę. Złapal Pana Boga za nogi i chce skorzystać. Nie dziwie mu się, tez bym cisną jak się da.

41

To nieprawdopodobne ile jest w tym Klubie niedokończonych spraw, afer, zaniedbań> Przecież w normalnej instytucji szef i zarząd w***erdala ze skutkiem natychmiastowym.

Zobacz wszystkie

45

A co to znaczy zasłużony? jak zasłużył niech mu kupią zegarek albo Audi w ramach podzięki a na treningach ma trawę gryźć żeby zagrać. To właśnie bolączka tego Klubu. Obsrany trener, obsrany prezydent przed piłkarzami.

42

142 mln za Griezmanna? Gdzie mam go dostarczyć?

42

Nie wyobrażam sobie żeby Fati nie wyszedł od pierwszej minuty w następnym meczu. Jest pod każdym względem bardziej przydatny zespołowi niż Griezmann. Szczególnie jeśli Francuz ma grać na skrzydle.

41

To nieprawdopodobne ile jest w tym Klubie niedokończonych spraw, afer, zaniedbań> Przecież w normalnej instytucji szef i zarząd w***erdala ze skutkiem natychmiastowym.

19

ojej moze umrzeć, ma choroby współistniejące..