0

@MatiFCB2000 A Ty rozumiesz, co to znaczy, ale tak na serio? Bo ja nie, u nas się takiego zwrotu nie używa. Chyba, że pytasz nie na serio. ;)

0

Trzeba jakieś inne tłumaczenie znaleźć na „pozostanie w dynamice pierwszego zespołu”, bo po polsku to nic nie znaczy i brzmi zabawnie. :)

2

„El Mundo” bywa czasem skrajnie antykatalońskie, ale to wszystko akurat by mnie nie zaskoczyło...

1

@1899Seba1899 Stare powodzenie mówi, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, bo inna już płynie w niej woda...

2

„Niestety jest teraz kontuzjowany, co nie działa na jego korzyść, ponieważ nie pojawiają się przez to oferty z innych drużyn”.

Oj, obawiam się, że nie tylko dlatego ofert brak...

9

Tak, tak, a on sam miał podjąć ostateczną decyzję jeszcze w grudniu. Panowie pismacy, nie pogrążajcie się.

1

@Woland10 Tak patrząc, to większość piłkarzy raczej się cofa.

Skądinąd artykuł trochę jak z propagandówki, pewnie to wszystko prawda, ale robić z tego okładkę to już trochę żart.

0

@Woland10 Między poprawieniem a pogorszeniem czegokolwiek jest jeszcze inna „drobna” możliwość – brak zmian. :)

1

@Magicc89PL Obawiam się, że Balotellemu jakoś bardzo to nie przeszkadza. I tym bardziej obawiam się, że to podobny przypadek...

0

„Barcelona uważa, że Dembélé mógł już podpisać jakiś rodzaj umowy z Manchesterem United lub Juventusem”.

Czyli innymi słowy: być może coś takiego lub innego z kimś podpisał, ale z tym lub tamtym. Poziom konkretu godny miejscowych „dziennikarzy”

0

@Rossalivan Zawsze mogli walnąć na okładkę imbecyla z Sewilli...

18

Świetnie, panowie z „Mundo Deportivo”, tylko dobrze wiecie, że sami do końca okienka sprowadzicie Barcelonie gdzieś z 20 zawodników. ;)

7

Mam nadzieję, że ta tabelka z porównaniem liczby minut i występów Pucia/Pucza z Xavim, Iniestą itd. da naprawdę do myślenia. Czasem mam wrażenie, że niektórzy w ocenach przyszłości Rysia zatrzymali się rok lub dwa lata temu.

0

A to ja naiwnie myślałem, że socios głosowali nad gotowym już porozumieniem, a nie tak trochę w ciemno...

1

@Zawsze_Wierny Jak to kiedyś pisałem przy tekście o zainteresowaniu Barcelony Kacprem Kozłowskim – pewnie faktycznie to zainteresowanie jest i Kozłowski jest gdzieś na 473. miejscu na liście priorytetów Barcelony. :)

7

@Archie Zawsze też mnie bawi, gdy ktoś rzeczywiście się wybił i nagle ktoś „przypomina” sobie po kilku latach, że ten gracz był kiedyś tam bardzo blisko klubu X. :P

0

@Marcinss10 W Hiszpanii czerwona to czerwona i nie rozróżniają bezpośredniej od tych za dwie żółte. Pauzuje się tak czy tak.

0

@Umberto Chyba był już zarejestrowany w Barcelonie B, bo gdyby nie był, to przecież mogliby go zarejestrować teraz, na rundę wiosenną. Tylko go wyrejestrowali w ostatni dzień okienka letniego, żeby odszedł na wypożyczenie. Zresztą nieraz mówiło się w tych różnych doniesieniach, że nie mogli zarejestrować go ponownie.

0

@catalanian09 W sumie jakieś dwa tygodnie temu ten czy inny pismak donosił, że wszyscy się już dogadali, dopięte na 95% i zostały szczegóły. :P

3

Nie no, Juventus nie jest przekonany, Atlético nie jest przekonane, ostatnia prosta jak się patrzy!

1

@Luccas Mogą przyjąć ewentualne odejście Haalanda z niezadowoleniem, ale jednocześnie spokojnie, czyż nie? :)

0

@Luccas Nie widzę sprzeczności.

0

@Remi1899 Superpucharu, wygrali przecież z Barçą po dogrywce w zeszłym roku.

0

@Ramon Wiadomo, tylko pytanie, czy mieli całkowitą pewność, że ze wszystkim zdążą. Jak widać, nie udało się i chłop trafił w próżnię.

0

@Umberto Ale mógłby. Już kiedyś były jaja z którymś zawodnikiem, co to mu Bartomeu obiecał przeniesienie do pierwszego zespołu, a coś tam później nie wyszło (nie przypomnę sobie teraz, o kogo chodziło).

0

@Umberto Swoją drogą takie obietnice też są trochę nieszczęśliwe. Klub zmieni np. trenera i co wtedy? Dlaczego nowy trener miałby akceptować te czy inne obiecanki zarządu, z którymi nie miał nic wspólnego?

0

@Magicc89PL Temat Club Brugge upadł w pierwszej połowie sierpnia, więc gdzie tam do końca okienka... Problem pojawił się z Sheffield United i tu nie znamy pełnej prawdy, kto zawalił. Nie zdziwię się, jeśli kilka stron naraz (klub, zawodnik, agent).

Oczywiście za długo to trwało i za to rzeczywiście odpowiada sam Collado. Ale nie wiemy, czy odpowiada też za to, że wyrejestrowano go z Barcelony z powodu jego zaniedbania. Wątpię.

0

@Magicc89PL Niestety tego akurat nie wiemy do końca i chyba już się nie dowiemy.

0

@Lukdedomb Wczoraj było o tym, że został przeniesiony do juvenilu. I o tym w tym tekście jest. O Barcelonie B nic nie było.

0

@Lukdedomb A gdzie coś takiego tu przeczytałeś?

Media