1

Jak dostaniemy bęcki od zmienników, to dopiero będzie...

0

@Baros1990 Myślę, że koledze Tom9001 chodziło bardziej o pokazanie, jak France Football co roku pokracznie uzasadnia słuszność przyznania nagrody danemu graczowi, a nie o to czy lepszy był Lewy, czy Messi. Coś na zasadzie: Wybierzcie zawodnika, a my już znajdziemy na niego paragraf (zasługi). Ja bym tego bredniami nie nazywał.

1

@Baros1990 A w którym miejscu to brednie?

3

@Pitlord a Jorginho mistrzostwo Europy i LM, patrząc Twoimi kategoriami.

7

Słabe to było. Szkoda mi Lewego. Dobrze ktoś powiedział, że gdyby Lewy był brazylijczykiem, to miał by 3 złote piłki.

5

Pique, to taki nasz Jędrzejczyk. Co się chłop ugada, to jego.

0

Przecież to przez Roberto (jego cudowną grę) przeszliśmy na ustawienie trójką obrońców ;)

3

@ramon59 Też mnie to zmartwiło. Ale to dopiero początek pracy Xaviego. Chociaż "strach" przed Amigosami pozostał.

15

Jak go nie kochać? Prawda? W starym piecu Diabeł pali! Myślę, że może nam jeszcze wiele dać. W aspekcie sportowym mniej, ale mentalnie - klasa swiatowa!

0

@s0nar Romario: Obecny!

15

Jest taki stary żart: Idzie Baca przez Krupówki i mamrocze pod nosem: plany, plany, wszystko przez te plany. Zaczepił go turysta i pyta: Co takBaca narzeka na te plany? A Baca odpowiada: Bo planowałem pierdnąć, a żem się zesr.. Podobnie widzę te plany transferowe Barcelony.

1

@Lucassito Oklaskiwali też Ronaldinho.

3

@lukasz159 Chyba ci "napływowi" z Niemiec, którzy przyszli z grupą inżynierów.

2

Generale prowadź!

1

Panie Laporta manewr z zatrudnieniem Guardioli się sprawdził, zobaczmy czy sprawdzi się w przypadku Xaviego? Ludzie na wsi gadają, że nic dwa razy się nie zdarza. Na szczęście oni różne głupoty wygadują.

1

A ja nie jestem zaskoczony. W sumie to nic nowego.

0

@4Fabregas4 Szczególnie mecz z Realem 5:1 Tak, tak, dobrze kojarzysz ten w którym nie grał Messi a na ławce był ... Valverde

0

Czyli już można obstawiać u bukmacherów: Ile minut spędzi na boisku Dembele do następnego urazu? Nie widzę w nim zbawcy.

4

Oj, nie wszystko było tak różowe jak w tym artykule. Barca Cruijffa dostarczała niezłej huśtawki emocjonalnej. Mecze genialne, przeplatała z fatalnymi. Nie było takiej dominacji jak za kadencji Guardioli. Jak Barca się "broniła", to trzeba było zamykać oczy. Finał z Milanem będzie mi się śnił do końca życia. Ja mam mieszane uczucia do ery Johana.

26

Joan poprowadzi rozgrzewkę?

0

@fotohobby Niektórzy nie mają odwagi nawet wstawić młodego do składu. Co by nie mówić Ronald chodził na mecze rezerw. Mówił o Nico już w zeszłym sezonie zanim się to stało modne. Nie chcę go bronić, ale nie wszystko co robił, robił źle.

0

@kibic1899 Tu Cię zaskoczę, bo mi nie chodzi o trofea. Wręcz przeciwnie, mogą w tym sezonie nie wygrać nic, ale niech ich gra będzie w jakimś stylu, z myślą trenerską, czego Ronaldowi zabrakło. Możesz mieć genialne pomysły taktyczne, iść drogą Cruijffa (Setien nią szedł, gdzie zaszedł to wiemy), ale może Ci zabraknąć jakościowych piłkarzy do realizacji planów. Może Xavi da radę, nie wiem, ale nie zakładam od razu, że uda się mu na pewno.

0

@pienaar a taki by nam się przydał. Tak mi się wydaje.

0

@pienaar Niby tak, ale nie wiem jakim autorytetem trenerskim jest Xavi. Piłkarz wybitny, ale czy trener? Czas pokaże. Oby się nie spalił.

0

@Elvisek Pewnie by nas jeszcze pozytywnie zaskoczył swoją grą :)

0

@kibic1899 Jak dla mnie rzucamy chłopa na głęboka wodę, bardzo głęboką. Pytanie czy dasz mu szanse prowadzić drużynę w przyszłym sezonie jeśli obraz gry w tym nie ulegnie poprawie? Czy bez sentymentów pokażesz mu drzwi?

0

@B jak BARCA Podpisuję się pod tym, że Koeman nie powinien pozostać na stanowisku. Po przyzwoitym poprzednim sezonie, w tym prowadzona przez niego drużyna zaliczyła taki regres, że oczy krwawiły patrząc na ich grę. Zmiana była koniecznością.

0

@fotohobby Bzdury opowiadasz. Dzięki Koemanowi usłyszał o nich świat (poza FdJ)

5

Titanic tonie i tu zmiana kapitana może nie wiele wnieść. Jak dla mnie Xavi przychodzi za wcześnie. Dostaje okrojoną kontuzjami kadrę, pustą kasę na transfery i ogromne oczekiwania kibiców. Może połamać sobie zęby na tym "projekcie sportowym", a szkoda bo dobrze rokuje. Pomyliłem się jednak co do Koemana, obym się mylił co do Xaviego.

0

Ronald weź nie pie...ol, weź się przytul.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?