O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 974
  • Liczba komentarzy 2603
  • Polecenia 4402

Komentarze

1

@MesQueUnClub96 ale że coś nie tak? Jeśli włączyłeś przy jedzeniu obiadku to szczerze przepraszam. Powinienem dodać ostrzeżenie.

0

@aldewir ciekawe czasy...znak postępu

4

@cescblaugrana95 jest grubo. Uwierz mi też byłem zaskoczony.

14

Nowe super sportowe „staniki” Adidasa. Jeśli ktoś ceni sobie komfort przy uprawianiu sportu koniecznie powinien zobaczyć. Szczerze polecam chociaż zerknąć.
https://www.adidas.pl/truepurpose-medium-support-bra/GQ1214.html

0

@ShawnC właśnie dokładnie tym się martwię.

Zobacz wszystkie

57

To swietnie pokazuje różnice między Koemanem a EV. Ten drugi posadził by go na ławce a potem został by sprzedany do ligi rosyjskiej. Kogo obchodzi że kosztował 30 czy 40 milionów. Każdy kto funkcjonował w grupie „poważnych” gości wie, że szczera „męska” rozmowa to najlepsze narzędzi do rozwiązywania problemów a także unikania nieporozumień. Oczywiście to nie dla wszystkich bo jednak trzeba mieć takie dwie małe piłeczki w worku między nogawkami żeby spojrzeć komuś prosto w oczy i powiedzieć -nie złośliwie- co się myśli. To było właśnie to czego EV brakowało najbardziej. Człowiek przez moją dziewczynę określony jako „budyń”. A Koeman pod tym względem to całkowite przeciwieństwo co bardzo sobie u niego cenie.

48

Już gościa lubię. Jakoś chyba większości umyka to co jest najważniejsze w tej całej sytuacji.
Jest to chyba pierwsza krytyka messiego jaką usłyszałem od kogokolwiek związanego z klubem.
Czytaj: to ja tu rządze i nie myśl sobie, że będzie tak jak przez ostatnie lata, nie ma taryfy ulgowej. Nie ma „Messiego i reszty” tylko są „wszyscy”. A facet pracuje tam dwa tygodnie. Jest jakieś światełko w tunelu , jakaś nadzieja, że to nie jest kolejna imitacja trenera słuchająca czego chce Messi. A jakie są tego efekty widzieliśmy wszyscy przez ostatnie kilka lat.
Panie Koeman masz pan za to u mnie wielgachny plus. W stadzie może być tylko jeden samiec alfa i musi to być trener. Jeśli jest inaczej to nie może się to udać. Tak już po prostu jest.
Facet skrytykował Messiego-no nie wierze. Mistrz.

48

Laporta wbrew pozorom ma racje. Nie ma co obiecywać jak pozostali kandydaci, że to będzie tak a tamto tak jak się nie zna sytuacji finansowej. To pisanie patykiem po wodzie. Tu potrzebny jest ktoś z doświadczeniem, ktoś będzie dobrze reagował na to co się dzieje ale i prowadził odpowiednią pro-aktywną politykę. Właśnie w takiej sytuacji znacznie bardziej niż wszystkie te projekty sportowe wyliczone co do euro wole doświadczenie i znajomosci Laporty. Każdy wie, że do rejsu przez wzburzone wody potrzebny jest doświadczony kapitan. Bo w tym świecie wszystko da się załatwić, tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić. Kolejny prezydent - księgowy już nam nie potrzebny.

47

Jeśli Bartomeu chciałby uratować jakieś strzępki szacunku jutro z samego rano powinien podać się do dymisji i pozwolić nowemu zarządowi planować nowy sezon.
Najgorszy prezydent w historii.

47

Ciekawe priorytety- porażka z Inter i już krytykowany po dwóch miesiącach pracy a Valverde po mimo tego prostackiego futbolu i kompromitacji jakich ten klub jeszcze nigdy nie doświadczył dalej tam jest.Jak widać nie ważne jak grasz ważne żebyś siedział cicho i nie miał własnego zdania w czym Valverde jest świetny. Podnieta po dość szczęśliwej wygranej z Interem prawie jak po 6-1 z PSG.
Czy ten klub może upaść jeszcze niżej ...

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?