O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 489
  • Liczba komentarzy 677
  • Polecenia 1452

Komentarze

2

Co to za pierd*lenie ?

1

Serce się raduje kiedy widzę jak ludzie w końcu przejrzeli na oczy i dostrzegają powiedzmy delikatnie „podwójne standardy” stosowane przez Messiego. Szkoda że tak późno ale jednak. Ciekawe czy taki sam odbiór tych zachowań jest wszędzie czy tylko w krajach, w których myślenie jeszcze całkowicie nie zanikło.

0

@Uukasz_93 niby tak tylko że Suarez na ławce to była by tykająca bomba dlatego musiał odejść. Zapewne decyzją trenera a nie prezydenta.

0

Szkoda że jak jemu było dobrze klepiąc sobie z Messim nie myślał że inni też mają uczucia i trochę słabo jak nie grają z nimi tylko ze sobą. Ale wiadomo jak Kali to dobrze ale jak Kalemu o to już nie. On ma uczucia i jest mu przykro. Weź się facet nie kompromituj bo tak to nawet moja dziewczyna nie marudzi. Ale ona ma jakieś zasady-prawdziwe nie takie jak Ty udawane.

0

@Chlebek23391 są takie rzeczy, które jeśli się powie zmieniają wszystko. Jego wypowiedź na temat Koemana właściwie przekreśliła go w moich oczach jako odpowiednią osobę na to stanowisko. Bez znaczenia co po tym powie. Przez takie sytuacje, czy wypowiedzi w odpowiednich warunkach można bardzo wiele wywnioskować na temat danej osoby.

Zobacz wszystkie

48

Już gościa lubię. Jakoś chyba większości umyka to co jest najważniejsze w tej całej sytuacji.
Jest to chyba pierwsza krytyka messiego jaką usłyszałem od kogokolwiek związanego z klubem.
Czytaj: to ja tu rządze i nie myśl sobie, że będzie tak jak przez ostatnie lata, nie ma taryfy ulgowej. Nie ma „Messiego i reszty” tylko są „wszyscy”. A facet pracuje tam dwa tygodnie. Jest jakieś światełko w tunelu , jakaś nadzieja, że to nie jest kolejna imitacja trenera słuchająca czego chce Messi. A jakie są tego efekty widzieliśmy wszyscy przez ostatnie kilka lat.
Panie Koeman masz pan za to u mnie wielgachny plus. W stadzie może być tylko jeden samiec alfa i musi to być trener. Jeśli jest inaczej to nie może się to udać. Tak już po prostu jest.
Facet skrytykował Messiego-no nie wierze. Mistrz.

47

Ciekawe priorytety- porażka z Inter i już krytykowany po dwóch miesiącach pracy a Valverde po mimo tego prostackiego futbolu i kompromitacji jakich ten klub jeszcze nigdy nie doświadczył dalej tam jest.Jak widać nie ważne jak grasz ważne żebyś siedział cicho i nie miał własnego zdania w czym Valverde jest świetny. Podnieta po dość szczęśliwej wygranej z Interem prawie jak po 6-1 z PSG.
Czy ten klub może upaść jeszcze niżej ...

46

Jeśli Bartomeu chciałby uratować jakieś strzępki szacunku jutro z samego rano powinien podać się do dymisji i pozwolić nowemu zarządowi planować nowy sezon.
Najgorszy prezydent w historii.

43

Depay za 25 mln ? Biere bez zastanowienia.

43

Rakitic- masz być jak chorwacki nGolo Kante , jak bulterier . Jak Tommy Lee Jones w ściganym .