O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 528
  • Liczba komentarzy 3592
  • Polecenia 22744

Komentarze

1

@Bunk420 może być, ale lepiej na galowo

1

Dzisiaj ostatni dzień Drwali w McDonaldzie jakby co ;)

2

@Huck tak, ale nie tych od Umitiego :D

@kicak261 niekoniecznie. Pójście pod nóż nie zawsze jest lepszym rozwiązaniem. Jego organizm wciąż jest bardzo młody, możliwe że da radę sam skutecznie dużo lepiej się zregenerować. Nawet jeśli się wzmocni, to jednak kluczowa będzie u niego psychika. Jeśli będzie miał z tyłu głowy cały czas, że musi uważać, że nie może przycisnąć na maksa, to nie będzie to dobre dla jego poziomu gry.

17

@AllBundy ta, bo Ty wiesz co byś zrobił na jego miejscu xd

@juliacicha wierzę, że to również decyzja sugerowana przez lekarzy

0

@marcin62 zazwyczaj aby tak daleko dojść trzeba być mocno podstępnym, fałszywym, brutalnym i bez honoru człowiekiem. Nie wiem czy taki jesteś. Od zawsze używam zawsze określenia "świnie przy korycie". Ludzie którzy między sobą walczą o polityków - który mniej ukradł albo jest "lepszy" - są moim zdaniem żałośni (nie mylić z dyskusjami o poglądach).

Zobacz wszystkie

212

@masq "Zapraszam do merytorycznej dyskusji" po jakiego ch, skoro twój komentarz nie jest ani trochę merytoryczny?
Jak napiszesz więcej niż jedno zdanie, to nie znaczy że napisałeś merytoryczny komentarz. Po prostu napisałeś więcej bzdur.

162

@Chakalaka kraść to chyba Ty się uczyłeś od samego Tuska xd

137

Laporta powinien podać się do dymisji. Naprawdę mam mocno w pośladach jakiego bajzlu narobił Bartomeu. On startował w wyborach z jednym najważniejszym hasłem: TO JA ZATRZYMAM LEO MESSIEGO. Takie były śmichy chichy z Fonte i syna Xaviego, a Laporta z kolei gadał tylko o Leo. Ta dzisiejsza jego konferencja to nadal jest pełno populizmu i przede wszystkim rzucanie pięknymi hasłami, a z siebie robienie ofiary i jednocześnie bohatera.

Laporta nie spełnił swojego najważniejszego postulatu wyborczego. Niestety coraz mniej chce mi się wierzyć, że to wszystko jest zaplanowaną akcją, żeby Tebas zmiękł.

Sorry, ale jak obserwowałem nas na obecnym rynku transferowym, to nie wyglądało to, że sytuacja jest aż tak zła. Po co nam ten Aguero? Który bez wyolbrzymiania połamie się po dwóch rozegranych meczach (wystarczy spojrzeć na jego historię meczów z City). Na co nam ten Emerson, kiedy mamy Desta, Mingueze i Roberto, który raczej już nie odejdzie. Może Emerson okaże się u na kotem, ale wciąż potrzebujemy aż 4 piłkarzy, którzy mogą występować na prawej obronie?
Depaya mu nie wypominam. Szczególnie że trener go chciał bardzo, a trener też jednak może coś chcieć.


Oczywiście, Pan szanowany i uwielbiany Laporta do dymisji się nie poda. Bo jest zwykłym politykiem. Naobiecywał, a wydymał socios, kibiców FC Barcelony i samego Leo Messiego, który jest obecnie w niekomfortowej sytuacji.

Dlatego naprawdę mocno gardzę wszelkiej maści politykami. I naprawdę nie mam zamiaru słuchać jak mu ciężko i w jak złej sytuacji finansowej jest klub. Bo on coś obiecał i słowa nie dotrzymał.

136

Ale to forum bez politycznych prowokatorów jest piękne. Miło że moderacja postanowiła im podziękować za działalność.

127

@Chakalaka i jak Twój idol zamiast się teraz przyznać, bo BI Cię w wyjaśnił jak dziecko, to nie, lepiej udawać że nie wiesz o co chodzi, bagatelizować itd.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?