O sobie

  • Zainteresowania Informatyka, Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo, Overmars, Fabregas
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Sezonu 98/99

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 6910
  • Polecenia 14258

Komentarze

4

Potrzebujemy jak powietrza nieprzewidywalności w ataku, bo obecny zestaw zawodników z linii ataku pozwala jedynie na bezjałowe klepanie i praktycznie zero szans do przeprowadzenia kontrataku. Większość ma w pamięci jak bardzo pewien Francuz pozwalał złamać te schematy w meczu z Realem. W meczu z Bilbao nie było go w składzie i oczy krwawiły od tego co się działo z przodu. Tymczasem jak wyglada lista powołanych na mecz z Alaves? Brak Dembele. To jest jakiś absurd totalny. Ja wiem, że dzieje się wokół niego wiele, ale w dalszym ciągu jest tak naprawdę jedynym szybkim skrzydłowym w naszym zespole.

0

@KacperVEB Przecież on teraz pauzował 3 miesiące z powodu kontuzji mięśniowej.

4

Odnośnie kontuzji Fatiego zostało już napisane wiele ale czy nikt nie odniósł wrażenia, że Ansu po urazie poruszał się trochę jak wóz z węglem? Chuchali, dmuchali na niego, opóźniali powrót a on wyglądał jakby dalej był nieprzygotowany. Taki Dembele jak wracał po urazach (a przecież nie było to raz czy dwa bo chłop co chwile był połamany) to od razu było widać dynamit na skrzydle. Nie chodzi mi o to, że nagle stawał się się pierwszoplanową postacią, ale nie zatracał swojej dynamiki, tylko tyle.

0

Kompletnie nie rozumiem czemu w dobie VARu takie sytuacje nie są puszczane do końca. Potem ewentualnie można skorygować czy był spalony, czy tez nie.

5

Ale posiadanie 67% na naszą korzyść, Bilbao nie chce grać w piłkę po prostu.

Zobacz wszystkie

138

@Kgorecki2500 Tez kibice:

Dejcie mnie Hochlanda!

133

Nie wiedziałem, że De Ligt jest z Podlasia.

125

Tymczasem w domu Sergiego Roberto:

*Słychać dźwięk otwieranego szampana

114

Koeman w notesiku: „Dobra yebac, to już prawie po doliczonym, to się nie liczy”

81

W sumie nie wiem co jest gorsze. Kibic idiota rzucający butelką w zawodników, czy grupa profesjonalnych piłkarzy, która zachowuje się jak gdyby między nich wpadł co najmniej granat odłamkowy.

Brakuje Puyola. Od razu przypomina mi się sytuacja z zapalniczką.