O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Muzyka, Kalistenika, Programowanie, Tenis
  • Ulubiony zawodnik Neymar
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 4028
  • Liczba komentarzy 3110
  • Polecenia 1996

Komentarze

0

@gaq Myślę, że Muller ma.

1

@gaq Ta tyle że każda reprezentacja, która gra z nami kryje go często potrójnie a ten i tak strzela. Daj Messiemu do składu Jóźwiaków czy innych Puchaczów i zobaczymy co Messi zrobi, powiem tyle mniej niż Lewy, co widać po tym jak mu idzie w PSG, mając obok Neymara i Mbappe.

0

dLaCzEgO zAwOdnIk PsG? A nie nasz wspaniały rodak Polak, na polskiej stronie, za którym murem stoi większość kibiców z zagranicy, a nawet jaki Argentyński dziennikarz się wypowiedział, że Lewy był najlepszy i tyle.

0

Dzisiaj jest 1 kwietnia?

0

@DamianBarcaCule Nauczmy się cieszyć z małych rzeczy.

Zobacz wszystkie

84

Szkoda. Teraz wszystko fajnie. Wygrywamy na początku sezonu, ale wystarczy, że odpaniemy z LM i Messi nie podpisze kontraktu, a wtedy już będzie za późno na zmianę zarządu, który zawodzi w wielu sprawach.

76

Messi to klasa sama w sobie. Ronaldo po takiej akcji, pewnie rozpowiadałby o swojej hojności gdzie tylko się da. Ciekawe ile jeszcze tego typu historii miało miejsce.

56

Mam nadzieję, że Perez nie wyczuje ironii i zostawi Benka po sezonie na ławce trenerskiej.

54

Griezmann strzela bardzo ważne bramki, nawet jeśli nie jest tak spektakularny, to cechuje się inteligencją boiskową oraz kładzie nacisk na pressing, a to zawsze dodatkowy plus.

49

Ramos, przykład totalnego chamstwa i cech, których nie powinien mieć kapitan zespołu. On zresztą nigdy nie miał klasy. Generalnie wstydzilbym sie takiego kapitana.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?