O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Ajax, Sporting CP, ŁKS.
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 2495
  • Polecenia 3565

Komentarze

2

@Magicc89PL Bzdury piszesz. Ja go najbardziej pamiętam za mecze w klasykach, gdzie często dawał bardzo dużo w pomocy, łamiąc grę jako prawy obrońca. Inna sprawa, że faktycznie pomocników mamy dużo, a prawego obrońcę trzeba znaleźć i dla Roberto nadszedł czas na zmianę klubu. Xavi kup Pedro Porro ze Sportingu CP i będziemy mieli spokój na kilka lat.

4

Potrzebujemy goli i dlatego najbardziej jara mnie temat Cabrala... Nie rozumiem popularności Olmo. Hiszpan ani nie jest bramkostrzelny, ani nie drybluje szeroko (nie otwiera gry czego ma szukać Xavi), a mimo to ciągle o nim jest mowa. Dziwne.

0

Fajny dzik. Duzo strzela. Trzeba zaryzykować i w końcu wylansować szerzej nie znanego zawodnika na 9.

1

@PJ777 nie muszą trwał do końca za gościem, który smród sprowadza. To jest kwestia prestiżu Barcy. Brawo za refleks.

2

Kolejny mało bystry skrzydłowy...

Zobacz wszystkie

66

Był Hleb, teraz nadszedł czas na Bułkę.

62

Nie było innej opcji na ten moment. Mogą go sprzedać w każdym momencie. Nikt nie weźmie gościa co nie gra od kilku miesięcy. Wyluzujcie.

61

Nie chce zabrzmieć zbyt pompatycznie ale taką akcje Barca miala już z Ronadinho!. Wsiadal On w samolot do Manchesteru a wyladował w Barcelonie. Ten transfer (Rossela sic!) zmienił historię Barcelony.
R10 był mlodym ustalentowanym brazylijczykiem. Grał we Francji widowiskowo ale nie aż tak dobrze jak wielu by przypuszczało. Dla mnie Malcolm to strzał w 10. Chłopak gra w stylu mixu Williama i Douglasa Costy plus ma fajny błysk techniczny. Lewa noga. Dobra cena. Tu wszystko musi wypalić. Super ruch.

57

Wtopa dekady. 40 baniek na czysto za niego poszło ? Plus klauzule ?

53

Rozumiem jego podejście. Chce odejsc jak mistrz a nie jak zawodnik w słabej formie. Kwestie finansowe w jego przypadku nie maja znaczenia. Wybitna postać.P.s. ładnie dosrał Neymarowi. Myślę że średnio go lubiła szatnia.