O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Ajax, Sporting CP, ŁKS.
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2370
  • Polecenia 3346

Komentarze

9

Mam oryginał z 1999 r. :)

4

Sportingu? Którego? Sportingu (CP - Clube de Portugal) czy Gijon? A może Braga? Piszcie to z sensem. Ze Sportingu CP to powinniśmy starać się o Bruno... z ich obecnej kadry to Jovane Cabral jest kotem.

0

Pimienta jest w porządku natomiast szkoda projektu Barcy B. Z naszego kręgu najlepiej żeby trenerem był Oscar Garcia, ale jego Celta pewnie nie puści. Z zewnątrz pewnie nikogo innego nie wezmą jak np Marcelino Garcia Torala?

0

@Coutinho007 70 baniek dało City... ale fakt był do kupienia. Tak samo jak Mbappe...

1

@monsterrize co? Do PSG? Jaja se chyba robisz.

Zobacz wszystkie

66

Był Hleb, teraz nadszedł czas na Bułkę.

62

Nie było innej opcji na ten moment. Mogą go sprzedać w każdym momencie. Nikt nie weźmie gościa co nie gra od kilku miesięcy. Wyluzujcie.

61

Nie chce zabrzmieć zbyt pompatycznie ale taką akcje Barca miala już z Ronadinho!. Wsiadal On w samolot do Manchesteru a wyladował w Barcelonie. Ten transfer (Rossela sic!) zmienił historię Barcelony.
R10 był mlodym ustalentowanym brazylijczykiem. Grał we Francji widowiskowo ale nie aż tak dobrze jak wielu by przypuszczało. Dla mnie Malcolm to strzał w 10. Chłopak gra w stylu mixu Williama i Douglasa Costy plus ma fajny błysk techniczny. Lewa noga. Dobra cena. Tu wszystko musi wypalić. Super ruch.

57

Wtopa dekady. 40 baniek na czysto za niego poszło ? Plus klauzule ?

53

Rozumiem jego podejście. Chce odejsc jak mistrz a nie jak zawodnik w słabej formie. Kwestie finansowe w jego przypadku nie maja znaczenia. Wybitna postać.P.s. ładnie dosrał Neymarowi. Myślę że średnio go lubiła szatnia.